Gimtadienis yra labai smagi diena, net kai ji išpuola pirmadienį. Kiek daug gavau sveikinimų, palinkėjimų ir gėlių, ir kiek daug puikių, mylimų žmonių sutikau tą dieną. Man visai nieko tokio savo gimtadienio dienos ryte surengti spaudos konferenciją,  priimti draugus pietų ir vakare dar ant stalo užsilipus pasakyti kalbą.

Buvo toks laikas gyvenime, kai kuklindavausi ir galvojau:  „na, ar čia aš kokia asaba, kad sau didelius balius daryčiau?“ Buvo puikių gimtadienių, kuriuos sutikdavau tik su artimiausiais, buvo tokių, kur nieko nedarydavau, bet pastaraisiais metais džiaugiuosi tais gimtadieniais ir tai gera proga sukviesti man mielus žmones į vieną erdvę.

Praėjusiais metais šėlome „Jurgis ir Drakonas“ Valakampiuose. Šiais metais mano gimtadienio diena prasidėjo kirpykloje, o pasui pakviečiau žiniasklaidos atstovus į savo Kulinarijos studiją, kur pristačiau artėjančias mano svarbiausias rudens naujienas: TV sezoną ir naująjį rudens žurnalą „Beatos virtuvė“.

IMG_2273

Sutapimas, kad šiais metais mano laida pakeitė transliuotoją ir aš vėl būsiu LNK eteryje, kur ir pradėjau savo TV ekrano žmogaus karjerą, (anksčiau visada būdavau už kadro). Bet ne koks oficiozinis visas tas pristatymas buvo – ragavom, žiūrėjom, pasifotografavom, aš gavau dovanų ir užpūčiau žvakutes.

image

O karoliai va ir va, kokie iš gimtadienio: nuotrauka su žurnalistais.

IMG_2202

Su žurnalistais pasivaišinome pietumis.

IMG_2238

Pažiūrėjome TV laidos ištraukas.

IMG_2229

Gavau lagaminą dovanų, nuo LNK savireklamos skyriaus! Kas nesidžiaugtų tokia dovana, aš, žinia, keliauju nemažai, taigi, ši dovana tikrai bus naudojama.

IMG_2316

Po žurnalistų į studiją užsuko mano draugas Edgaras su draugu Nerijumi, papietavome ir dar paskanavome labai skanaus šakočio iš Kybartų, kurį atsinešė Edgaras.

IMG_5986

Dar užsuko bičiulis Dovydas, kuris padovanojo labai smagią knygutę „Bright Ideas, Dark Thoughts…“ Pradėsiu joje sau rašyti savo naujų metų planus…

IMG_5971

Gavau gėlių ir iš draugų, ir iš kolegų. Va štai kokį buketą atsiuntė mylima draugė iš Paryžiaus!

batch_IMG_5977

Tada susitikau su savo vaikais savo ir ankstyvai pavakarieniavome. Tada jau jie liko namie, o aš skubėjau į studiją. Čia pakviečiau savo draugus ir drauges, smagiausiai pabuvom….

IMG_5999

Ir va, kokių gėlių gavau ant galvos pasipuošti!!!!

IMG_5991

Ir dar gavau selfie STICK!!!! Tai jau dabar transliuosiu nesustodama…Ha ha ha ha…

IMG_6002

Žmonės yra laimė, ir jūs esate mano laimė, nes jei neturėčiau, kam transliuoti, tikrai nebūčiau tokia laiminga. Taigi, mano atskira padėka yra jums. Kad skaitote ir žiūrite, ir siunčiate man geras savo mintis. Aš jums jų siunčiu dar daugiau.

Bučkis!

P.S. Man 36 jei jau klausiate:)

Komentarai
 1. Su praėjusiu gimtadieniu 🙂 Kad nestigtų energijos, idėjų…. Kad visi norai ir svajonės pildytųsi su kaupu….

 2. Su gimtadieniu, Beata!!! Sėkmės visada kada tik jos prireikia. Tikrai Jus skaitom, tik ne visada komentuojame.Bet dėl to nenustokite rašyti.

 3. Su gimtadieniu Beata!!
  Labai smagu matyti laimingus žmonės☺
  O žodžiai …”žmonės yra turtas ir laimė”…(nuostabūs)!!

 4. Beata, šilčiausi sveikinimai! O tokį draugų pulką turėti yra didžiausia dovana, esate labai Laiminga,kad galite būti apsupta ir pagerbta tarp tiek žmonių! 🙂

 5. Skaičiau ir kažkaip susigraudinau…gerąja prasme 🙂 Jūs esat labai nuoširdus ir charizmatiškas žmogus Beata, o tai turbūt ir svarbiausia! Nelipate kitiems per galvas siekdama savo tikslo.
  Pagarba ir kuo nuoširdžiausi sveikinimai is tolimos Islandijos praėjusio gimtadienio proga! 🙂

 6. Su gimtadieniu!!! nuosirdziausi sveikinimai!!! smagu matyti tiek daug geru emociju ir zmoniu vienoje vietoje 🙂 laimes , sekmes ir zinoma dar daugiau meiles!!! :* :* :*

 7. Su gimtadieniu, mieloji Beata!!! Aciu, kad pasidalinai savo gimtadienio akimirkomis! Nekantrauju sulaukti naujuju seriju! Linkejimai is Kanados!

 8. […] Čia, į Gedimino prospektą, į didelę didelę ir gražią studiją iš mano senojo lofto persikraustėme pavasarį, bet joje dabar verda toks gyvenimas, kad net neįsivaizduoju, kaip iki to laiko gyvenome be šios studijos. Čia įrengta didžiulė virtuvė, čia filmuojame TV laidas, čia aš ir kiti pamilti mokytojai vedame pamokas – gaminame, kalbamės ir gerai leidžiame laiką. Studijoje netgi vyksta vakarėliai, o aš ir pati keletą šeimos švenčių spėjau „atšokti“: Jurgio gimtadienis, dukterėčios krikštynos, mano gimtadienis. […]

Rašyti komentarą