Ha ha visų pirma, tai ačiū už palaikymą dėl Unicef Misijos į Tanzaniją. Manau, mes visi galime vieną ar dvi dienas atsisakyti kažkokių malonumų, pvz., kavos kavinėje ir sukauptus pinigus paaukoti Unicef’ui. Bet apie tai dar bus progų pakalbėti. Į šią tolimą kelionę reikėjo rimtai susiruošti ir aš susipakavau daugumą lininių rūbų. Visokių mergautinių, netgi keletą jų pasikolinau. Žinoma, pasiėmiau ,kaip mano sesuo juokauja ir kelnes su prieangiu. Čia tokios, kurios truputėlį laisvos priekyje ar šonuose.

Daiktai į Tanzaniją

Aš net nežinau ko tikėtis iš šios misijos. Tikrai žinau, kad negulėsime viešbutyje prie baseino. Pirmiausia, tai norėčiau pasakyti kaip yra svarbu ir nuostabu būti šalia žmonių, kurie yra galbūt dvasiškai tvirtesni ir labiau patyrę, iš kurių gali pasimokyti ir pasisemti. Spaudos konferencijos metu, kai į žurnalistų klausimus atsakinėjo Virginija Kochanskytė, aš, kuri sakiau, kad neverksiu tai jau tikrai, nes čia ne verkti reikia ir ašaros silpnumas – pradėjau tokią akių mankštą vis spoksodama viršun, kad tik nepradėčiau upelių varyt. Tuo tarpu Giedrius Savickas, kuris yra neįtikėtinai linksmas ir tuo pačiu gilus žmogus yra tiesiog lobis šiai misijai. Jis sakė taip: „Beata, paskaityk Biliūną, išsiverk ir tada važiuok.” Visiems, kurie niurna, kad pirmiausia reikia padėti Lietuvos vaikams arba „apsitvarkykite savo kieme”, norėčiau pasakyti, kad mes turėtume iškelti galvas aukštai ir pareikšti, jog galime padėti silpnesniems už mus ir patys būti tais, kurie ištiesia ranką duodami, o ne tie, kurie tiesia ranką prašydami. Taip kad aukščiau galvas ir krūtines į priekį. Viskas prasideda mūsų viduje!

Gėlės

Vienas paskutinių mano pirkinių – atviručių komplektas, keletas jų su nuotraukomis ir knygą „100 dalykų kuriuos reikia pamatyti Lietuvoje”. Nes „Neregėta Lietuva” pasirodė per sunki ir per didžiulė. Tad ieškodama tos knygos, kad turėčiau kišenėje ir galėčiau parodyti kokia ta Lietuva, susidūriau su tokia aktualija: prileista tų knygų krūvos, bet kai kurios tokios pasenę, su nuotraukomis iš aštuoniasdešimtųjų. Galbūt jūs žinote ką nors ko aš nežinau?

Daugiau daržovių

Kad jau kalba pradėjo suktis apie knyga, tai geroji žinia yra ta, kad mūsų miela spaustuvė kaip visada pasistengė. Aš tikėjausi, kad naujoji knyga visa atspausdinta ir kvapni manęs lauks sugrįžtant, o dabar, pasirodo, kad jau antradienį viskas bus paruošta…Ir jūs mano naująją daržovių ir salotų kupiną knygą pamatysite pirmiau nei aš!!!  Na tiek to. Ji man visa juk pažįstama ir visi žodžiai joje surašyti – mano,  o ne kitų. Bronelė kur buvus, kur nebuvus pradeda išaankstinę prekybą mano el. parduotuvėje ir labai tikiuosi, kad ji jau greitai pradžiugins jūsų širdis, puodus ir namus. Tad pirmiausia naująją knygą „Beatos virtuvė: daugiau daržovių” galite įsigyti čia.

Beatos knyga
Paspauskite knygos viršelį ir užsisakykite naująją knygą pirmieji.

 

Komentarai
  1. Labai dziaugiuosi, Beata, kad isleidai nauja knyga. Dabar jau zinosiu, kai manes paklaus, kokios kaledines dovanos noriu, ka atsakyti. Sekmes kuryboje ir neisblestancios fantazijos bei lames, kuriant naujus receptus.

Rašyti komentarą