Nežinau, kas man atstiko, bet man taip norisi būti namie, kad išeinu tik jei tikrai labai labai reikia. Pavyzdžiui, kai pamatau, kad sekmadienio rytą nėra šoninės, o esu sumaniusi padaryti angliškus pusryčius arba, kai reikia nuvežti atžalas į gimtadienį ar visi treningai beigi megztiniai yra išaugti, ir yra tiesiog privaloma atnaujinti vaikiškų rūbų spintą.

Čia, matyt, tas namisėdizmas ištiko dėl to, kad prieš tai buvau nuskridusi į kitą pasaulio pusę, tai dabar, tarsi atsvara, toks didžiulis namų poreikis atsiradęs. Tai dabar turiu pasakyti, kad karoliai baigėsi. Dabar visi karoliai bus su labai boring vaizdais. Pavyzdžiui, štai čia aš sėdžiu su treningu prie kompo, geriu arbatą ir tvarkau fotoalbumus.

Beatos virtuve_kojines

Čia aš plaunu indus, darau tinginį, morengus, kepu antį

anties krutinele su vysniu padazu

Beatos virtuve_namai

O čia mezgu šaliką ir žiūriu su vaikais filmą…

Beatos virtuve_namai

Čia matot, kaip kuriu židinį (jėėė, sugebėjau!)

Beatos virtuve - karoliai zidinys

O dar – aš jau aštuonioliktą savaitę planuoju susitvarkyti knygas ir žurnalus, suskirstyti pagal reikšmę, temą ir spalvą.

zurnalai

Beatos virtuve_vaikai_namai

Jei jau kalbam apie žurnalus, tai galbūt yra tokių, kuriems reikėtų didžiulio kiekio žurnalo „Žmonės“?? „Moteris“ ir „Laima“ atidaviau į vieną vietą, kai kuriuos angliškus labai saugau, žmones visada perku ir skaitau, ir jie kaip pasiutę tą periodiškumą laiko, tai prisikaupia belekiek. Deginti ar išmesti nedrįstu, tai gal kam nors reikia? Štai toks nukrypimas. Jei reikia – sakykite, aš atvešiu į studiją, ateisite pasiimsite…

O dabar atgal prie savaitgalio malonumų. Jie yra begaliniai, niekada nesibaigiantys ir neišmatuojami: būti namie, niekur neskubėti, kuistis, gaminti, žiūrėti televizorių. Hmmmmm, oi tas saldus namų malonumas….

Komentarai
  1. Sveika Beta. Suprantu tave ir pritariu tau, kaip gera namuose kai nereikia niekur eit ar vaziuot. Man brangiausias yra sekmadienio rytas kai nereikia vaiko vest I mokykla, man paciai I darba, nes dirbu beveik 5d.per savaite. Sekmadienio ryte pusryciai lovoje ir skubu paziuret sestadienine tavo laida.Taip man uzejes dabar noras kanors gaminti. Visad maniau kad pvz, pagaminti kibinus tai daug darbo, bet paziurejus tavo laida kazkada kaip Tu darei kibinus, dabar gaminu jos lengvai ir su nuotaika.Kitas” dalykas visad maniau kad gamint kursienu”vyniuotini irgi sudietinga, bet po tavo laidos jau 2 kartus gaminau viskas puikiai gavosi.Patinka visos tavo laidos turbut nebuna nei vienos nepaziuretos laidos:))). Taip pat patinka tavo nuomone, namu ir studijos stilius, patarimai,.Manes taip laukia niekaip nesutvarkomas dokumentu stalcius gal pora men. planuoju, tikiuosi sia savaite tai padaryt:)))Turbut kiekviena uzsiemus ir dirbanti moteris nori kuo daugiau laiko praleisti namuose su seima:virti, kepti, kurenti zidini(retas vakaras kad jo neuzkuriu) ir ziuret moteriskas laidas ir skaityt zurnalus.

  2. Sveika Beta. Suprantu tave ir pritariu tau, kaip gera namuose kai nereikia niekur eit ar vaziuot. Man brangiausias yra sekmadienio rytas kai nereikia vaiko vest I mokykla, man paciai I darba, nes dirbu beveik 5d.per savaite. Sekmadienio ryte pusryciai lovoje ir skubu paziuret sestadienine tavo laida.Taip man uzejes dabar noras kanors gaminti. Visad maniau kad pvz, pagaminti kibinus tai daug darbo, bet paziurejus tavo laida kazkada kaip Tu darei kibinus, dabar gaminu jos lengvai ir su nuotaika.Kitas” dalykas visad maniau kad gamint kursienu”vyniuotini irgi sudietinga, bet po tavo laidos jau 2 kartus gaminau viskas puikiai gavosi.Patinka visos tavo laidos turbut nebuna nei vienos nepaziuretos laidos:))). Taip pat patinka tavo nuomone, namu ir studijos stilius, patarimai,.Manes taip laukia niekaip nesutvarkomas dokumentu stalcius gal pora men. planuoju, tikiuosi sia savaite tai padaryt:)))Turbut kiekviena uzsiemus ir dirbanti moteris nori kuo daugiau laiko praleisti namuose su seima:virti, kepti, kurenti zidini(retas vakaras kad jo neuzkuriu) ir ziuret moteriskas laidas ir skaityt zurnalus.

  3. tuos žurnalus atiduočiau senelių globos namams arba tremtinių namams Valakampiuose, tikriausiai jie neprenumeruoja, o skaito ten visi viską….ypač vėsiais rudens vakarais

  4. Sveiki, del periodikos ir siaip knygu – nuvezkite kad ir i Moteru kriziu centra Vytenio g. 45, moterys labai apsidziauge kai atvezeme is kolektyvo surinke perskaitytas knygas.

Rašyti komentarą