Dar noriu su jumis tokia savo gyvenimo tendencija pasidalinti. Man niekada nepavyksta išeiti iš namų nešinai tik rankine ir dar tokia, žinote, maža. Visokių ten yra pasakymų ir teorijų, kad moteris, kuri su savimi tempiojasi daug daiktų yra lengvai išprotėjus. Tai aš tokia esu jau nuo neatmenamų laikų, aš visada su terbomis, visada su nešuliais, jei ne savo, tai vaikų. Man visada reikia su savimi nešiotis visokias sukneles ir rūbus, paltus ir švarkus, o kur dar paskui būna visokia literatūra ar trūkstami ingredientai, kuriuos tampau iš namų į loftą, ir atvirkčiai. Labai retai aš iš namų išeinu lengvai. Dažniausiai išeinu su nešuliais. Tai štai, prašom, šią savaitę fotkinau save – moterį kupranugarį – koridoriuje. Prašau.

Pirmadienis. Man tašė ir Izabelei tašė (ten jos natos popamokinei veiklai), ir dar terbelė, kurioje yra kosmetika ir ingredientai.

Beatos virtuve terbų karoliai

Antradienis. Filmavausi TV3 Naujųjų metų koncerte. Tempiuosi savo batus ir sukneles. Ir vėl terbelėje reikalai visokie reikalingi. Plius, aiškum mano talpioji mėlyna rankinė.

Beatos virtuve terbų karoliai

Trečiadienis. Be nuolatinių daiktų, dar ir virėjų asociacijos švarkas, nes važiavau pasveikinti nugalėtojų šefių.

Beatos virtuve terbų karoliai

Ketvirtadienis. Pasiėmiau paltą iš Kukla Box, su kuriuo filmavausi šeštadienį. Lou Lou Et ou paltas labai gražus

Beatos virtuve terbų karoliai

Penktadienis. Vaikai išlėkė pusnuogiai, tai tempiu dar ir jų striukes ir šalikus.

Beatos virtuve terbų karoliai

Šeštadienis: labiausiai apsikrovus. Išvažiuoju į Telšius. Megztiniai, kosmetika, žurnalai paskaityti, obuoliai pagraužti, knygos ir kalendoriai, Mantuko šeimai dovanų ir dar, aišku, rūbai, kuriuos būsiu apsirengus, net nusifotografuoti viską laikydama negaliu.

Beatos virtuve terbų karoliai

Komentarai
  1. Sveika, Beata!!! Kaip idomu ir tuo pačiu malonu skaityti Jūsų karoliukus. 🙂 Su nekantrumu laukiu vis naujų Jūsų pasisakymo perliukų. O šiandien tiesiog pasisekė – jų net 2! 🙂 Tos nuolat užimtos ir apkrautos rankos, tokia eilinė mamų kasdienybė. 🙂
    Beje, su pirmąja kalendorinės žiemos diena. 🙂

  2. O aš visada su kuprine vaikštau, nes ji magiškai visada prisipildo. Tai į parduotuvę reikia, tai persirengt, tai pasportuot dienos metu, tai ir vaikštau visą laiką, kaip sportininkė 🙂

Rašyti komentarą