Gerų dalykų reikia laukti. Aš tikrai nesu iš tų, kurie kažkada kavą iškeis į MACHA. Užaugau šeimoje, kur klestėjo kavos kultas ir dabar man rytas yra geriausia dienos dalis. Pradedu jį visada taip pat: atsikeliu be žadintuvo ir pirmiausia geriu didžiulę stiklinę vandens, o jau tada KAVA. Esu tikra kavos fanė ir štai projektas,kuris truko daugiau nei metus, pagaliau idėja tapo kūnu – KAVA BEATOS VIRTUVĖ ATVYKO.

Tai kokia ji? MAn labai svarbu, kad dalykai būtų šviežūs ir kokybiški, ir kiek įmanoma daugiau lietuviški. Todėl „Beatos virtuvė“ kava SKRUDINTA Lietuvoje – tai reiškia tikrai bus max šviežumo. Ir aišku man kava patinka švelni ir jausminga, o ne tokia kaip boksininkas, kuris išverčia tave iš koto..ha ha

Gyvenimas tikrai per trumpas BLOGAI kavai, todėl Kavosdraugas.lt perku kavą jau daugiau nei metus, nes jie greitai dirba ir visada turi patrauklių pasiūlymų. Taigi buvau jų nuolatinė klientė, kol praėjusių metu pradžioje KAVOS DRAUGAS atskubėjo su pasiūlymu – Beata, kurkim „Beatos virtuvė“ kavą. Kaip tarėm, taip padarėm, tik aišku nebuvo taip čia viskas greita kaip atrodo.

Visų pirma reikėjo DAUG kavos išragauti, kad išsirinkti tai, kas man patinka. Kavos skonį rinkomės kartu su mano laidų prodiusere Vilma, nes jai patinka ryškesnė kava, o man švelnesnė labiau į rūgštelę kava. Taigi išrinkom tai, kas tikrai tikiuos patiks daugeliui – ir juodos kavos mėgėjams, ir kavos su pienu gėrėjams. 

Tiesą sakant pirmą kartą dalyvavau tokioje rimtoje kavos degustacijoje, atvykome į Kavos draugas ofisą ir kartu su kavos eksperte ragavome gal 18 rūšių kavą ir žinot ką – iš visų gana greitai išsirinkau tą savo mėgstamiausią, ji supakuota į violetinę pakuotę, dabar galite išbandyti ir jūs.

Kavos pupelės skirtos JUODAI KAVAI, tai 100 procentų arabika, mišinys pupelių užaugusių Brazilijoje, Etiopijoje, Peru ir Hondure. Skrudinta Lietuvoje, tai pajausite tą šviežumą. Natūraliai saldi ir švelni. Tikrai nuostabi kava. Tokia maloniai per viduriuką, smagi ir gerai nusiteikusi, beveik kaip AŠ:))) ha ha ha Man jau daug metų patinka nestipriai skrudinta kava, ir aš negeriu espreso, o labiau mėgstu vandeningą amerikano čia jau mano toks pasirinkimas, tai norėjau tokios kavos, kurią geri vieną ir ji pati iš savęs salsva ir švelni.

Kavos pupelės „Beatos virtuvė“ skirtos kavai su pienu turi dar daugiau ryžto ir užsispyrimo, nes pienas tikrai kavą nugesina, todėl kava turi turėti užtektinai „raumenų“, kurios joks pienas nenuslopins. Tai ši kava ideali gerti su pienu. Sudėtyje 80 proc arabika ir 20 proc robusta kavos pupelės.

Turime ir maltos kavos „Beatos virtuvė“, nes tikrai ne kiekvienas namie turi kavos aparatą ar kavamalę, tai ši kava paskrudinta Lietuvoje ir sumalta, ją galima iškart plikyti puodelyje, aš kai šalia neturiu kavos aparato, ruošiu ją prancūzišku kavinuku. 

Tikrai pritarsite man – laikas sau su pirmu kavos puodeliu ryte yra kažkoks stebuklingas, nuo jo tikrai priklauso,kaip diena dėliosis. Tad kurkime savo kavos ritualus, manasis atrodo taip – AŠ, TYLA ir KAVA. Susirašau dienos planą ir kokį palinkėjimą sau, nudirbu svarbiausius rašto darbus ar tiesiog padėkoju žemei, kad mane nešioja ir dar tiek visko dovanoja. 

Kavą tikrai nuteikia gerai dienai, bet kaip ir su viskuo taip ir su kava – svarbu rasti gerą ir teisingą ryšį ir klausyti savo kūno ir neužpilti savęs besaikiu kavos gėrimu. 

Kavą „Beatos virtuvė“ įsigyti galite TIK www.kavosdraugas.lt. Visas mano kavas rasite čia.

Ačiū už palaikymą, tikiuosi ji jums patiks taip kaip ir man. 

Rašyti komentarą