Šiuos metus pradėjome būdami tik su vienu vaiku namuose. Gal turėčiau pasakyti (taip, greičiausiai, pasakytų kiekvienas, auginantis daugiau nei vieną vaiką), kad vaikų kiekis tikrai nesijaučia. Čia tau ne papildomi kilogramai priaugti per šventes, kur kiekvienas skirtingai atrodo „ant suknelės”, vaikai jie tiesiog yra ir viskas. Ir tikrai nėra sunkiau, kai jų daugiau. Bet gal nesiplėsiu, tik pasakysiu, kad praėjusią savaitę mes buvome su vienu mažiausiu vaiku. Tai visiems, kurie turi kūdikį ir skundžiasi gyvenimu, pasiūlyčiau truputį nusiraminti ir pastovėti kampe. Mūsų didieji vaikai išvyko į aktyvią stovyklą, kur mokėsi čiuožti snieglentėmis. Mes su Tomu likome namuose, kur tylu. Tai ką aš jums galiu pasakyti, gal kartais nereikia niekur važiuoti atostogauti, kartais užtenka išsiųsti vaikus atostogų?? Ha ha ha – raganos juokas… O jei rimtai, tai tokia tyla, tokia ramybė, tiek daug mažiau gaminti valgyti reikia… Buvo labai gera namie būti dviese (trise), galėjome sau lėtai vakarieniauti ir vakare žiūrėti filmus, kurių su vaikais nežiūrėtume. Tiesa, turiu pasakyti, kad iš pradžių man buvo labai keista būti tokiuose tyliuose namuose, kur vaikų nė kvapo, na, yra tik kūdikis, bet aš tikrai patyriau mažiau streso, nei varinėdama juos nuo device‘ų ir playstation’ų. Nes tai yra dalykas, kuris mane gyvenime nervina labiausiai. Dar nebuvo kilęs joks mini žvaigždžių karas, kas sukraus ir iškraus indaplovę. Žodžiu, ir vaikai labai gerai pailsėjo nuo mūsų, ir mes nuo jų. Tiesa, kai pirmą vakarą nei vienas nei kitas nesugalvojo pirmi man paskambinti, išgyvenau tokią mažą krizę, – kur mano vaikai???? Aš niekam nebereikalinga (tai gerai, kad yra Hariukas, hahaha)… Žinau, kad daugelis tėvų labai dažnai patiria tokius savaitgalius ir savaites be vaikų, mes ganėtinai mažai, tik vasarą buvo stovykloje ir pas močiutę, kai trumpai paatostogavome Portugalijoje tik su mažuoju.

Ši savaitė prabėgo labai greitai, kaip ir visos kitos savaitės bėga labai greitai. Trys dalykai, kuriuos veriu ant šios savaitės karolių: kaip smagu eiti į restoranus tik su vienu vaiku, tikrai mažiau triukšmo ir ginčų, kas ką valgys, mes su Tomu šeštadienį taip darėme, ėjom į savo Jurgį ir Drakoną.

Noriu pradėti planuoti naujus metus ir dar – labai pagirti Birštono „Čiulba Ulba”. Žinote, man daug visokių dovanų atsiunčia, dėl to tikrai jaučiuosi nepatogiai, nes tikrai tikrai neketinu visko, ką man siunčia, pulti kelti į socialinius tinklus. Taigi, prašau man nesiųsti dalykų, jei tikitės greitos reklamos, nes taip nebus. Kai kuriuos dalykus noriu išsiųsti atgal. Kai kuriuos – iš karto atiduodu kitiems, bet aišku, pasiekia mane ir nemažai smagių, gerų, kūrybingų daiktų.

Štai toks pavyzdys Birštonas – atsiuntė labai fainą bliuzoną, paprastai, bet taip kūrybingai ir gerai padarytas, dovana puiki ir tikrai užsimaniau važiuoti į Birštoną, tikrai susiorganizuosiu sau tą išvyką.

Ir dar vienas svarbus dalykas, kurį padariau sau. Jau sakiau, mano tinklaraščiui – dešimt metų ir žinote, ką veikiau šeštadienį? Ėjau į labai fainos merginos – Eglės organizuojamas rašymo valandas, kur sėdėjau šešias valandas ir rašiau. Pati Eglė gyvena iš rašymo ir yra rašytoja, nors mokėsi teisės, ir tuoj išleis knygą vaikams/paaugliams. Tai esu tokia laiminga po tų šešių valandų, prižadu, kad šiais metais tikrai parašysiu pirmą savo ne kulinarinę knygą. Ha, va štai toks pareiškimas, net pati išsigandau, nes svarbiausia yra ne parašyti (nes jos jau yra daugiau nei pusė), svarbiausia yra BAIGTI.

O pabaigai labai noriu parekomenduoti jums salotas su rūkytu varškės sūriu ir keptomis daržovėmis, aš tokias valgiau šeštadienį, pas Jurgį ir Drakoną, bet jūs galite pasidaryti ir namie, jei norite. Va kažkaip taip:

Orkaitėje išsikepame daržovių (burokėliai ir morkos, pavyzdžiui). Sumaišome su ant keptuvės paskrudintomis sėklomis ir salotų lapais, pritrupiname rūkyto varškės sūrio, padažas gali būti tiesiog balzamiko actas. Pasakiškos.

 

Komentarai
  1. Beata, vau, knyga ne apie maistą! Tikiu, kad tai bus didžiulis įkvėpimo ir geros nuotaikos šaltinis! Laukiam laukiam !

  2. Skaičiau garsiai vyrui, abiem tyso seilės dėl atostogų nuo vaikų 🙂 Va ko mums reikia 🙂 Labai lauksiu jūsų knygos, patinka jūsų istorijos!

  3. Kokia smagi žinia! Labai lauksiu naujos knygos, kulinarines jau visas turiu (ačiū Kalėdų Seneliui, kuris kasmet man atnešdavo po nuostabią Beatos knygą), įdomu bus paskaityti nekulinarinę

  4. Labas vakaras Beatą, mano komentaras buvo paviešintas prie Jūsų knygų dalybų 2017 rudenį. Bet iki šiol dar laukiu laimėtos knygos. Ačiū!!!!

  5. O, tik dabar pamačiau pagyrimą Rašymo valandoms! Kaip faina kaip faina 🙂 Ačiū už rašymą kartu tada ir toliau 😉

Rašyti komentarą