Šis vakaras (net liežuvis nesiverčia vadinti pamoka) yra tobulas. Aš pati jį iniciavau, nes neslėpsiu, norėjau turėti Kulinarinėje studijoje į moteris orientuotą dalyką, todėl ir pavadinimas – Burbulai ir kąsniai. Tai kaip viskas bus: susipažinsime su visu spektru putojančių vynų, nuo lambrusco ir proseco iki cavos ir šampano. Iš viso ragausime ir aptarsime penkias vynų rūšis. Prie kiekvieno šlakelio lauks kąsniai – didesni mažesni, bet visi puikiai derantys ir pabrėžiantys vyną. Paskaitą ves geriausias Lietuvos someljė Narimantas Miežys. Apie jį dar papasakosiu, bet dabar dar apie Burbulus.

IMG_8465

Burbulai burbuliukai – pasak Narimanto, jie, ne deimantai geriausi mergaičių draugai. Svarbiausia, kad burbulai (kitaip nei deimantai) visai neturi būti brangūs, kad būtų labai geri. Prieinamas vynas niekuo ne prastesnis, nei brangus, jei jame telpa širdis.

Kas laukia kiekvienos vakaro dalyvės:

  • Penkių žvaigždučių derinys tarp vyno elegantiškumo ir maisto tobulumo;
  • Aromatų fejerverkas: žemuoginiai, braškiniai, saldžiausių tropinių vaisių, abrikosų, persikų, ananasų burbulai, pereinantys į obuolių ir kriaušių žalią gaivą, citrusinius ir gėlinius aromatus;
  • Sužinosite, kas yra geras vynas (ne vyras!) ir kaip jį atpažinti;
  • Nuspręsite, kokie burbulai prie kokių kąsnių tinka;
  • Žinosite, kaip nebrangiai nusipirkti puikaus vyno;
  • Džiugesys ir žurnalas dovanų.

IMG_8287

Apie Narimantą

Jei žinotumėte, koks smagus, nuostabus ir įdomus Narimantas, galėčiau daugiau nieko apie jį ir nepasakoti, iškart ateitumėt. Visgi gal reiktų pasakyti, kad į vyno pasaulį Narimantas įžengė atsitiktinai – ieškojo darbo vasarai, o rado gyvenimo aistrą ir savo kelią. Baigęs Lietuvos someljė mokyklą Vilniuje jis daaaug kartų gynė Lietuvos garbę tarptautiniuose someljė čempionatuose ir yra daugkartinis jų nugalėtojas. Narimantas labai žingeidus ir niekaip jam nenusibosta vis naujų dalykų apie vynuoges ir vyndarystę sužinoti, nors ir taip, patikėkit, ohoho, kiek jau visko žino.

IMG_8501

Tai va, ateikite su draugėmis, tikrai geras laikas garantuotas – mes kai testavome ir ruošėme šią klasę, tai plojom ir šokinėjom. Buvo labai gerai. Norim pasidalinti, – sudalyvaukit ir po šio vakaro, ir jūs būsite savo vakarėlių pagrindinė žvaigždė.

„Burbulai ir kąsniai“ bus liepos 28 d., 18 val. vakaro kaina – 55 Eur., studijos adresas – Gedimino pr. 27. Užsiregistruosite paskambinę Ievutei, tel. 867007008 arba el. paštu studija@beatosvirtuve.lt. Kitų studijos pamokų ieškokite vasaros tvarkaraštyje.

 

Komentarai
  1. Laba diena, Beata,

    Nerealus vakaras! Sakykite prašau, ar planuojate antrą / trečią dublį šito reikalo? Kaip tik išvykstame su draugėmis atostogų, tad nesigauna apsilankyti šioje premjeroje. Labai gaila!

Rašyti komentarą