Pavasaris visuomet skirtas naujai pradžiai… tai pristatau naujieną: „Beatos virtuvės“ cepelinai!!! Ilgai ieškojom, ragavom visokiausius ir ieškojom tokių, kad kuo labiau primintų naminius mamų ir močiučių cepelinus. Tikrai labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad pavyko, ir galbūt palengvins gyvenimą ir jums. Dabar gulės kartu su koldūnais šaldiklyje ir atskubės išvaduoti kai reikės!

Kai panorėsite naminių cepelinų, bet tingėsite juos gaminti (ar tarkavimo mašina bus paskolinta), išsivirkite „Beatos virtuvės“ cepelinus. O jei dar liks kitai dienai – pasikepkite orkaitėje ar keptuvėje.

Virkite ramiai, ragaukite smagiai. Šie cepelinai pagaminti iš tarkuotų ir virtų bulvių minklės (ne miltelių), su gryna kiauliena ir svogūniukais. Mano cepelinai pagaminti kartu su „Liūtukas ir Ko“. Ieškojome tikrai geriausios technologijos, todėl jei klausit, kodėl tokie brangūs? Tai todėl kad ne iš miltukų ir labai kokybiški…. tikrai esu labai jais patenkinta!

Šiuo metu juos galima įsigyti 56 Maxima paduotuvėse (sąrašas žemiau), Barboroje. Jau greitai ir IKI.

Rinkoje yra įvairiai gaminamų cepelinų, šitie „Beatos virtuvė“ cepelinai tikrai primena tuos, kuriuos gaminame namuose.
Svarbu tik mokėti juos tinkamai išsivirti. Geriau rinktis kuo didesnį puodą, jame užvirinti nemažą kiekį vandens, įpilti šaltame vandenyje ištirpinto krakmolo ( 4–5 šaukštelius) ir dėtį į verdantį pasūdytą vandenį NEATŠILDYTUS cepelinus.

Vandeniui užvirus ATSARGIAI pakelkite cepelinus nuo dugno. Jiems iškilus į paviršių virkite dar 35–40 min.

Sudedamosios dalys: tešla 75% (tarkuotų bulvių masė 57% (bulvės, antioksidantas natrio metabisulfitas), virtos bulvės 29%, bulvių krakmolas, valgomoji druska); mėsos įdaras (kiauliena 80%, svogūnai, geriamasis vanduo, druska, prieskoniai).

Cepelinus rasite šiose Maxima parduotuvėse:

 • Alytus: Santaikos g. 34G
 • Druskininkai: M. K. Čiurlionio g. 99
 • Kaunas: Jonavos g. 60; K. Baršausko g. 66A; Šiaurės pr. 8D-1; T. Masiulio g. 16E; Karaliaus Mindaugo pr.49; Pramonės pr. 29; Savanorių pr. 255; Veiverių g. 150B
 • Kėdainiai: Basanavičiaus g. 93C
 • Klaipėda: Liepų g. 81; Šilutės pl. 68; Šilutės pl.35; Taikos pr. 61; Taikos pr.141
 • Marijampolė: Bažnyčios g. 38; V.Kudirkos g. 3
 • Mažeikiai: Žemaitijos g. 20-2
 • Palanga: Klaipėdos pl. 42
 • Panevėžys: Klaipėdos g. 92
 • Panevėžys: Ukmergės g. 23
 • Plungė: J. Tumo-Vaižganto g. 81
 • Raseiniai: Vilniaus g. 93
 • Rokiškis: Respublikos g. 111B
 • Šiauliai: Rūdės g. 14; Tilžės g. 225; Aido g. 8-1
 • Vilnius: Naugarduko g. 84; Pilaitės pr. 31; Sausio 13-osios g. 2-1; Tiškevičiaus g.22; Tuskulėnų g. 66; Ukmergės g. 369; Mindaugo g. 11; Ozo g. 18-1001; Ozo g. 25; Savanorių pr. 247; Ukmergės g. 282
Komentarai
 1. Miela Beata,
  Tikri lietuviski cepelinai gaminama is naturaliu kaimisku bulviu tarkio-o jus naudojate sulfita.Sitokiu cepelinu atsivalgeme sovietmetyje.Gaila,kad ir jus pasidavete lengvesniam gamybos budui ,o ne skanesniam….
  su pagarba -Milda

 2. Sveiki, Beata,
  Nuo pat šio posto laukiam nesulaukiam jūsų cepelinų Barboroje. Esam dideli cepelinų smaguriai, bet niekaip nerandam jų nusipirkti. Ar gali būti, kad jie dingo ar net neatsirado Barboros asortimente?

 3. Nebukim biedni, bet bukim teisingi, cepelinai tikrai nevyke. Gerai, kad neuzsipirkome daug.isvire atrodo graziai, bet kieti, be skonio. Iki Elimarto cepelinu, Beatos cepelinams kaip iki menulio ir atgal.

 4. Tikrai esu Jūsu gerbėja, turiu visas knygas, žurnalus, daug kas išbandyta. Labai norėjau išbandyti ir gatavus cepelinus, labai gaila, bet tikrai nuvylė, į tikrus cepelinus jie visiškai nepanašūs, trumpai tariant nevykęs gaminys…

 5. Sveiki, aš taip pat esu jūsų gerbėja, bet…
  Aš asmeniškai neragavau jų, bet užsakiau mamytei, norėdama ją palepinti.
  Jai labai nepatiko, viena paragavo ir kitus išmetė.

 6. Turėjau nulinius lūkesčius. Argi šaldytas maistas gali būti skanus? Bet buvo akcija, ir nebuvo fantazijos, tad nusipirkau pabandymui.

  Cepelinus viriau griežtai pagal instrukciją, tad labai buvau susierzinusi, kad po 40 min virimo jie dar vis nebuvo iškilę į viršų. Ir iškilo, tik išjungus ugnį 😀 Maišant (visą laiką) juos puode, atrodė kieti ir, maniau, tikrai nevalgomi.

  Bet. Na wow!:) Tikrai valgomi, ir tikrai gana ok skonis, konsistencija ir t.t. Kavinėse ir valgyklose esu valgiusi daaaug prastesnių:)

  Ačiū!
  Pirksim dar!:)

 7. Maximoje akcija – nupirkau 4 įpakavimus ir likau patenkintas – buvo skanu. Aišku spirgučiai ir grietinė privalomi 😉

 8. Pirkau, perku, pirksiu ! Labai skanūs didžkukuliai. Ačiū. O paskatino pirkti kaimynė, kuri paėmė 10 pakuočių ! Aš stebėjau ją maximoje… Paklausiau, ar skanūs, ar man paliks, nes tik jemam, jemam… Ji man atrėžė : ,, jei būt neskanūs , nepirkčiau.” Tai, va.

Rašyti komentarą