Na štai, praėjo, tikrai galiu sakyti, labiausiai įtempta mano šių metų savaitė, per kurią aš… (dabar skaičiuosiu, kaip Bridžita Džouns), bet prieš tai noriu pasakyti, kad specialiai nieko nesiorganizuoju, bet garbės žodis, mano gyvenime veikia kažkoks magnetizmo dėsnis – viskas TAIP susipiečia į reikalų spiečių, kaip meškos prie medaus, ne kitaip. Tada turiu tik pasiraitoti rankoves, užmerkti akis ir nerti. Ir ką – išnėriau gyva ir laiminga.

Štai, praėjusios savaitės suvestinė:

Spaudos konferencija – pusryčiai ir „Beatos virtuvės“ kolekcijos namams pristatymas – 1 vnt.. Apie jį jau kalbėjau ir rodžiau, ir tikrai plačiai buvo viskas nušviesta. Visą antradienį jaučiausi kaip kosmose, ne kitaip.

IMG_8051

Šventinė šampano taurė – 1 vnt. Štai – abiejų belgijos įmonių vadovai Luc ir Peter, atvyko į Vilnių, ir visos moterys, kurios prisidėjo prie mano namų kolekcijos įgyvendinimo.

IMG_8101

Šventinė vakarienė Sweet Root – 1 vnt., geras naujas požiūris į maistą ir lietuviškumą.

IMG_8115

Moteris Kupranugaris foto – 2 vnt., štai vieną rodau. Čia esu su maišais pakeliui į savo automobilį. Maišuose – mažos dovanėlės vienai Maisto Banko remiamai moteriai.

IMG_8122

Kelionė į Šakių rajoną – 1 vnt.

IMG_8132

Naujos duonos ir geriausio aliejaus degustacija – 1 vnt., mano studijoje. Vilniaus duona pristatė naujas savo duonas, o Lijana ir Alyvuogių aliejaus mokykla pristatė geriausius pasaulyje pripažintus alyvuogių aliejus. Nesigirsiu, bet LABAI apsidžiaugiau, kad aš geriausiai suderinau duonas…

IMG_8134

Privatus renginys studijoje – 1 vnt. Susitikimas Kačerginėje – 1 vnt. Susitikimas Raudondvaryje  – 1 vnt.

IMG_8167

IMG_8174

Ir Kačerginė, ir Raudondvaris buvo labai kantrūs, ir pagaliau pas juos nuvykau! Susitikimai buvo nuostabūs, man labai patinka keliauti po Lietuvą.

James Bond’o premjera „Spektras“ – 1 vnt. Na, ką aš galiu pasakyti, tai yra puikus filmas pasidaryti sau kokią day out arba pasimatymo vakarą su savo vyru, arba gerą vakarą su draugėmis. Filmas pramogai, ir Daniel Craig – yra mano mėgstamiausias Bondas.

IMG_8179

Aplankyta paroda Vaikų Šalis – 1 vnt.

IMG_8183

Renginys mokyklų reikalams skirtoje parodoje „Renkuosi profesiją” – 1 vnt. Diskusiją organizavo Švietimo Mainų paramos fondas ir buvo jis skirtas pristatyti euroguidance.lt programos projektams. Aš sužinojau daug gerų dalykų apie tai, kaip pasirinkti profesiją. Tai va, jei jūs ar jūsų vaikai esate pasimetę – tai tame puslapyje yra informacijos šia tema.

Beatos virtuve_bonbon_miega

Pasigauta ir nugalėta liga – 1 vnt. Neaišku, kokia bacila paguldė mane parai į lovą. Čia buvo savaitės viduryje, tarp visų reikalų. Labai patiko sirgti, tiksliau, nepatiko sirgti, bet patiko dieną praleisti namie. Štai tokia išprotėjusi savaitė.

Rašyti komentarą