Valio! Valio! Pagaliau mes kalbame apie rūbus. Ir pačiu laiku, nes juk atėjo naujas rudens – žiemos sezonas ir atnešė visokiausių naujovių. Kai mes tik pradėjome draugauti su gerb. vyru, jis nuolat stebėjoti beigi erzinosi, kad aš persirengiu tris kartus per dieną. Dabar erzina draugės sakydamos, kad aš turiu labai daug rūbų, kas yra visiška netiesa. Man atrodo, kad parduotuvėje kažką pirkau tik vaikams, ir vaikams, ir vaikams. O štai dabar, nežinau, kaip jums, bet man, keičiantis sezonui, labai ateina toks noras kažką naujo įsigyti arba bent jau susitvarkyti spintą ir, pavyzdžiui, pasiskolinti megztinių iš vyro arba naujų suknelių iš sesės!

Kaip gera jaustis gerai, žinome visos. Man labai labai svarbu jaustis gerai – tai yra mano svarbiausias jausmas! Na, o gerai aš jaučiuoti tuomet, kai esu apsirengusi taip, kaip jaučiuosi geriausiai. Bet jūs, tikriausiai, žinote, kaip paprasta pasiklysti madų labirintuose ypač, kai mėgsti visur būti ir dar vaikų turi, ir daug mėgiamos veiklos gyvenime yra. Tai labai džiaugiausi, kai į mano gyvenimą ir į mano spintą užsuko nuostabi stilistė Agnė Gilytė, kuri sako, kad to gero jausmo prižvejotume visur ir visada, jei apsipirkti eitume jau žinodamos, ko širdelė (ir spinta) geidžia.

Beatos virtuvė - Agnė Gilytė

Laukiu nesulaukiu, kada pasirodys naujoji Agnės knyga su stiliaus patarimais! Dar labiau laukiu dėl to, kad jau skaičiau kai ką iš tos knygos ir man labai labai patiko!

Beatos virtuvė „Žmonės" Agnė Gilytė

Beatos virtuvė - Agnė Gilytė

Nežinau, matėte ar nematėte „Žmonių” viršelį, apie kurį rašiau ir aš, bet ten mane aprengė ta pati Agnė ir man labai patiko. Žinau, kad ne tik man patiko, – gavau ne vieną komplimentą! Tai štai, jei norite atrodyti kaip iš viršelio, – skaitykite ką apie pasiruošimą šaltajam sezonui konkrečiai ir aiškiai jums rašo Agnė.

Komentarai
  1. Agnė – tikrai atradimas! ne kategoriška, ne nulinkus į kraštutinumus, tokia tikra normali moteris! Patarimai geri, įgyvendinami, įtikinantys. Patinka! Ačiū!

Rašyti komentarą