Toks didelis įvykis, bet taip paprastai. Iš tiesų, kai pagalvoji, tai visai nedidelis.

Įsivaizduokite, gyvenate sau standartiniame bute. Tarkime, trijų kambarių. Dar turite sodo namelį. Reikia iki jo pavažiuoti, bet į sodą važiuojate nuolatos, su mažesnėmis ar didesnėmis pertraukomis. Sodas, galima būtų netgi vadinti sodyba, yra truputį toliau, jums tenka susiruošti, iš anksto šiek tiek paplanuoti, bet pati kelionė į sodą niekada neprailgsta: šast ir vietoje. Buto balkone auginate keletą gėlių vazonėliuose. Be jų negalite gyventi… jos yra jūsų džiaugsmas, jos yra visa tai, ko jums reikia. Bet ir sode turite nuostabų būrį gėlių – ilgamečių, labai įvairių netgi, išsimėčiusių aplinkui po visus sodo kampelius, vienos didesnės, kitos – mažesnės, bet įvairios, labai seniai pažįstamos. Jūs sode užaugote, ten viską pažįstate, bet…

Vienu metu nusprendėte, kad norite geriau pažinti ir paauginti vieną labai jus sužavėjusią gėlę… Gėlę, kokios niekada gyvenime nebuvote sutikę, kuri jums atrodė ir atrodo kaip pats gražiausias Dievo kūrinys, kokį tik esate matę, jūs dėl tos gėlės pametėt galvą. Jums ta gėlė buvo gyvenimas, išdūmėt gėlės puoselėti į butą mieste, labai gražiam mieste, nes matėt, kad gali augti labai įvairios gėlės. Ten išpuoselėjote savo kaip gėlininko mėgėjo sugebėjimus, ir tikrai  jums taip gerai tam mieste sekėsi, vienas vazono po kito, jūsų balkonas vis pildėsi gražiausiais žiedais. Bet vis negalėjote pamiršti savo sodo, tad jį vis lankydavot, mylėjot, laistėt gėlės, komposto ir sliekų gėlėms vežėt… Galėjote paprašyti, kad kaimynas prižiūrėtų. Jis netgi siūlėsi, sakė, kad ir nemokamai tai padarytų, bet jūs norėjote savomis rankomis rūpintis ir savomis akimis matyti, ir savo žodelius gėlėms šnibždėti. Todėl taip ir važinėjote. Dievinote balkono gėles, tuo pačiu puoselėdami sodo žiedynus.

Bet vieną kartą, belaistant buto balkono gražuolius žiedus, pagalvojot: o gal aš pasiimu jus, mano gražuolės gėlės, ir važiuojam į sodą??? Dabar gal pabūkime sode daugiau??? Gėlės iš balkono sutiko ir netgi apsidžiaugė. Ne visas, tiesa, galėjote pasiimti, gražuolis būrys vazonėlių liko, juk parvažiuosite jomis pasidžiaugti vis tiek.

Tai va, aš taip jaučiausi, kai šeštadienį mes su šeima pervažiavom į Lietuvą… Paprastai, džiaugsmingai, be dramų… Ir viskas kaip per sviestą.

Kol išsikrausiu visą tą gausybę, blogas tikrai nemiegos samanom pasiklojęs, šienu užsiklojęs, nes tiek esu prirašius reportažų, kad tikrai reikia juos į dienos šviesą išleisti.

Ir žinoma, transliacijos įdomia ir jums, ir man tema tęsis.

 

Komentarai
  1. Džiaugiuosi, kad jūs jau Lietuvoje. Vilnius jėga! čia gera gyventi, auginti gėles, gaminti skanų maistą. Lauksiu jūsų naujų receptų 🙂 Sėkmės!

  2. Jeeeei! Dabar lauksim daugiau rasineliu apie angliskai lietuviskus-lietuviskai angliskus gyvenimo Lietuvoje paradoksus anglo akimis 🙂 va kaip nusirasiau i pievas 🙂 sekmes visai seimynai

Rašyti komentarą