Še tau boba devintinės, mano blogas laimėjo Login’e 2011 „Geriausias asmeninis tinklaraštis”. Kai sužinojau, tai kojos, rankos pradėjo drebėti. Bet aišku, ne mano čia nuopelnas, o jūsų visų, kurie skaito ir kurie balsavo. Ačiū jums!

Deja, pati negalėjau nueiti pasiimti įspūdingosios statulėlės su „šniūrais“ ir garbės rašto už indėlį į lietuvišką internetą. Jei neskaitėte ir nežinote apie šį svarbų renginį, tai man labiausiai suprantamą reportažą apie konferenciją ir kas ten vyko, parašė “Panelė”.

O toksai labai smagus puslapis Poko, kuris suskaičiuoja kažkokiu stebuklingu būdu blogų populiarumą, net padarė specialų puslapį, kur galima pasižiūrėti, kaip ten reitinguojasi tie visi blogai.

O šiaip tai iš tiesų, labai džiaugiuosi šiuo apdovanojimu, netgi padėkos kalbą parašiau  ir nusiunčiau sesę savo atsiimti apdovanojimo ir jos perskaityti. Bet kadangi ten kalbos visos nebuvo progos perskaityti, tai skaitykite čia:

Mielieji Login dalyviai,

šiaip mano sesuo labai į mane panaši ir kartais žmonės mus supainioja, tai jeigu galvojate, kad ji yra aš, tai esate beveik teisūs. O jei rimtai, tai labai apgailestauju, kad negaliu būti jūsų puikioje konferencijoje – šiandien laikau kulinarijos teorijos  egzaminą, pirmą egzaminą po… hmm…   turbūt 8 metų pertraukos, taigi negaliu iš jo pabėgti, nusimuilinti ar kaip nors atidėti.

Visų pirma, AČIŪ. Turiu prisipažinti, kad labai apsidžiaugiau sužinojusi apie apdovanojimą, kuris man yra labai svarbus ir didžiausias siurprizas, nes apie technologijas nusimanau minimaliai, bet labai mėgstu rašyti ir šiaip bendrauti. Taigi blogas man visų pirma – puikus būdas bendrauti ir šiaip pliurpti. Dėkoju visiems, kurie balsavo už mano tinklalapį, nes manau, kad visa tinklaraščio sėkmė yra jo skaitytojai. Todėl jiems ačiū, kad mane skaito.

Aš pati labai mėgstu skaityti tinklaraščius. Norėčiau pridurti, kad mano nuomone, visi blogai ir jų autoriai, kurie pretendavo šioje kategorijoje, yra verti aplodismentų ir net neabejoju, kad jie į savo blogų pildymą yra ne mažiau įjunkę nei aš. Bet ypač norėčiau pagirti ir pasidžiaugti Austėjos blogu, Uagadugu, Dansu dansu, Common sense ir Andriaus Užkalnio blogais, kurie visuomet yra mano reader’yje, o po Login’o dar atradau ir naujų. Taigi sveikinimai ir dėkavojimai Login’ui už renginį ir iniciatyvas. Tik dar iki galo nesikraustykime gyventi į internetą, dar truputį pabūkime ir šiaip virtuvėje, prie stalo su geriausiais draugais,  o ne tik spaudinėdami “Like” ir “Update” mygtukus internete. 🙂

Gero vakaro visiems ir dar kartą labai ačiū.

Na, per daug čia nepostringausiu, geriau nupūskime dulkes nuo pirmųjų įrašų, kurie, kaip pamatysite, yra parašyti be lietuviškų rašmenų, nes aš naujame kompiuteryje nemokėjau jų įjungti.

Komentarai
 1. Sveikinimai 🙂
  Kadangi laiko kompiuteriui paprastai turiu nedaug, tai nuolat skaitau tik du blogus – Austėjos ir Beatos. Mano mylimiausi ir šauniausi blogai pasaulyje, taigi, sveikinimai Beatai nuoširdžiausi su įvertinimu ir sėkmės ieškant tobulybės :))))))

 2. Labai labai sveikinu.

  Aš, prisipažinsiu, ne viską perskaitau, nes virtuvėje prasisuku ne taip jau dažnai, tačiau žinau vieną dalyką – tikėjimas tuo, ką nuoširdžiai darai anksčiau ar vėliau, vienu ar kitu būdu būna įvertintas. Net jei įvertina tik vienas žmogus.

  Tavo atveju – įvertino ne vienas, ir ne du:)

 3. Šaunuolė Beata, thumbs up 🙂
  Aš tamstos laimėjimo proga iš naujos knygos tortą su džiovintomis slyvomis į šaldytuvą pašoviau nakčiai. Tiesiog be progos, kai šeimyna paklausė, kokia proga, atsakiau,- „mano Beata Login’e laimėjo” 🙂 (Atsiprašau kad sąvinuosi, tikiuosi mano bendravardis, tamstos vyras, nesupyks 🙂 )
  Taigi tas tortas, taip skaniai susivalgė (nors sausainius naudojau paprasčiausius), kad namiškaiai praėjus dviem dienom pradeda zirsti, kad nori vėl tokio pačio…. Ačiū tau, Beata, už puikius receptukus, už nuotaikingą tinklaraštį ir LAAAAbai naudingas knygas. Laukiam trečios 🙂

 4. Sveikinimai! Jus tikrai nusipelnete sio apdovanojimo, Jusu blogas yra praktiskai vienintelis, kuri net darbe bunant nepatingiu isijungti:)

 5. Nuosirdziausi sveikinimai, mano diena prasiseda nuo sio blogo skaitymo.
  Labai dziaugiuosi

 6. tikrai.. nusimanyti galima ir nenusimanant 😉 simpatijos pasiekia ir tokiais būdais.. t.y. kažkaip, per aplink… 🙂
  – ai, nėra skirtumo kaip.. 😉 viskas juk gerai 🙂 ar ne?..

 7. […] še, tau, boba, dukartdevintinės, prieštaringoji Login komisija prizą paskiria ne kam kitai, o Beatai Užkalnytei Nicholson! Moteriai, panašiai į Beatą, bet ne Beatai (kaip vėliau paaiškėjo, Beatos seseriai, irgi, […]

Rašyti komentarą