Aš juk eteryje, scenoje ir viešumoje ne pirma diena, bet patikėkite, kai užlipau ant scenos „Logine“, praktiškai ištirpau iš jaudulio… Nieko nepasakiau rimto, tik kažką suvapėjau: „bla bla bla ačiū“, nebus iš manęs estrados žvaigždės….taigi va. Bet neslėpsiu, kai mano blogas buvo paskelbtas geriausiu, mes su Vilma (Vilniaus) stovėjome kažkur salės pabaigoje ir reikėjo prasibrauti pro minią iki scenos, tas ėjimas buvo malonus – visi žiūrėjo ir šypsojosi, aš taip atgal šiepiausi, kiek galėjau… Ačiū visiems, kurie balsavo.

Dabar truputį pasiaiškinkime, kaip išrenkami „Logino“ apdovanojimai, nes praėjusiais metais aš buvau komisijoje – pusė balsų publikos, o lemiami – komisijos. Ačiū jums, balsavusiems, ir ačiū komisijai.

Labai džiaugiuosi žinote dar kodėl – todėl, kad jau antrą kartą laimiu, prieš tai 2011 metais…Tai reiškia, tas klavišų skrebenimas ne be reikalo, nors iš tiesų, net jei gyvenime negaučiau nei pusės apdovanojimo ar viešo paminėjimo, nesustočiau rašyti, nes viskas, aš esu įklimpusi ir priklausoma nuo savo blogo… Čia mano kiemas ir mano tribūna, ir mano bačka, ant kurios galiu atsistoti ir kalbėti apie tai, kas man patinka ir taip, kaip aš noriu. Ačiū, kad jūs klausote :)))

photo 1

Taigi, trumpas reportažas iš „Logino

Penktadienį sulaukiau skambučio iš „Logino“ Ramintos, kuri pranešė, kad labai norėtų mane matyti Lofte „Logino“ apdovanojimuose… nes turi gerų naujienų. Na gerai, galvoju, reikia nuvaryt. Tai štai pagal pirminį planą penktadienis turėjo būti skirtas Hariui Poteriui, nes čia Jurgio pageidavimas… (tikrai negalvojau, kad nors dar tik penkerių metų sukaktis už mėnesio, o jau Haris Poteris įdomus), bet taip jau išėjo, kad šeima žiūrėjo Harį Poterį, o aš žiūrėjau į savo spintą… Aišku, buvo nebloga proga išsikrauti vieną kitą daiktą iš dėžių, bet vis tiek, nepaisant to, kad daiktai niekur netelpa  ir praktiškai spintos jiems niekada neužtenka, apsirengti nėra ką… Apsirengiau paprastai, su suknele, kuri šimtą kartų dėvėta, taigi ne į pasimatymą einu, be to, galvojau, juk bus tamsu ir visi ten suėję bus po ilgų pranešimų skaitymų…

Na ir ką sau galvojate, rinkosi visi į LOFTĄ, aš ten niekada dar nebuvau buvus, pats laikas buvo apsilankyti, gerai, kad Vilma (Vilniaus) yra buvusi, tai radom. Prie įėjimo sutinkame Zuikį, bet ne ilgaausį, o iš LRT, ir jis vėliau pergalingai užlips ant scenos pasiimti apdovanojimo už geriausią svetainę (LRT). Paskui dar pajuokavo Zuikis Arnas, užlipęs su kolega ant scenos: „Ką, galvojote, kad kokie senukai užlips???“ Neliko nepastebėta ir TV3, kurios projektas TV3play  „pasiglemžė“ geriausio projekto internete prizą. Ant scenos vieną apdovanojimą įteikė ir generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Ir šiaip, žinote ką? „Loginas“  tikrai pačiame žydėjime, be abejonės – visi bilietai iki renginio pradžios buvo išparduoti. Tikrai Lietuva internete tarpsta ir bujoja, kaip mielinė tešla ant palangės. Taip ir toliau, kurkime ir dalinkimės.

photo 2

Štai čia puokštelė dalykų, kuriuos aš įsiminiau ir ketinu išbandyti, nors iki tol nei žodžiu nebuvau girdėjus:

Pinigėnai – edukacinis žaidimas vaikams. Aš, tiesą sakant, su žaidimais nesu susipažinus, bet lietuviškas žaidimas – super nerealu, puiku.

Mokslo populiarinimo projektas LDKIstorija.lt. Tik žvilgtelėjau dabar, bet atrodo įspūdingai. Manau, tikrai sveika čia būtų pasodinti paauglius ar bet kam aplankyti kaip atsvarą ir atgaivą prasivėdinimui, vietoj įprastų FB ir Delfis/Lrytas.

Trumpam.lt – labai kokybiškai, gražiai atrodantis puslapis apie aktualų dalyką – trumpalaikę nuomą. Aš pati prieš porą vasarų buvau išsinuomojusi butą Vilniuje, bet ieškojau ir suradau negreitai… Aktualu visiems užsieniuose, kurie vyksite į LT vasarą, ir, aišku, visiems, kurie LT nori pakeliauti. Labai nice.

FB programėlė „Kuo būti?“ Pati jau išsirinkau kuo būti, bet manau, kad yra nemažai tų, kurie dar ieško, kuo tapti. Tai čia taip pat įdomu ir šviežia.

Man žinomi, geri ir įvertinti, bet dar kartą priminti nepakenks.

Vaikų svajonės – puikus projektas, apdovanojimo atsiimti atėjo didžiausias būrys žmonių, ir visi savanoriška veikla paremti projektai man kelia didžiausią susižavėjimą.

Padlyzos – juokingi ir gražios rožinės spalvos, bei Eastern European Suši – šmaikšti gerai išpildyta idėja. Vis dar laukiu, kol gausiu knygą… nes buvo pažadėta, net neabejoju, kad ateis ir mano diena.

Ingrida Šimonytė – kultinė asmenybė ir jaunos, energingos ir progresyvios Lietuvos ikona, tikrai, net neabejojau, kad ji laimės. Ji yra Jėga ir jūs tai žinote. Pradėkite skaityti jos blogą, aš va pradėjau…

P.S. Kai tik įėjau į Loftą, sutikau gerb. Makalių, kuris visas nepadoriai rudai įdegęs. Įsivaizduokite, jis buvo Seišeliuose daugiau nei dvi savaites!!! Kaip jaustis paprastiems žmonėms??? Reikės keisti man profilį gal? Bet ką čia prikeliausi su dviem vaikais ir šuniu… man dabar ir Vilniuje gerai.

photo 5

photo 4

Taip pat sutikau mieląją Daivą iš Raskgreitai.lt. Pakalbėjom apie aktualijas ir apie tai, kaip reikia nebijoti imtis naujų dalykų. Taip pat nusifotografavau su lėkštė.lt Tomu, sakė, kvies mane pietų, o gal aš juos pakviesiu pietų??? Ha ha ha, pamatysim.

photo 3

O jums, jei norisi kokių nors egzotiškų skonių, siūlau pasižvalgyti štai čia:

vietnamietiškos vištienos salotos, senos geros populiarios, noriu dabar 🙂

– BBQ sezonas artėja, ir mūsų grilis atvyko iš Londono, tai jau kaip užsikursim… Prieš tai išsivalyt reikės, manau papurkšiu gerų bakterijų, tegul jos suvalgo visus nešvarumus. O šita hoisin višta yra saldi, maloni, tik to padažo susiraskite, nes namie nepasidaro…

– ridikėlių sezonas kur??? Man rodos, kad tuoj tuoj. Mano teta sakė, jau šiltnamyje greitai pasirodys, lysvėje dar reikės palaukti. Viešpatie, kaip aš laukiu, kada galėsiu ištraukti už ausų pirmą ridikėlį… O čia kivio, ridikėlių ir agurkų salotos, kurios pateko į Šeimos Kalendorių .

Linkiu visiems klestėjimo visą savaitę.

Komentarai
  1. Didžiausi, šilčiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai… Beata tu to verta!!!!!!! džiaugiuosi, kad rašai o man labai įdomu paskaityt ir sužinot tavo nuomonę vienu ar kitu klausimu. sėkmės taip ir toliau!!!!!1

  2. Džiaugiuosi kartu šiuo apdovanojimu. Nežinau kito tokio nuoširdaus ir moteriško dienoraščio internete, todėl komisijai nebuvo sunku išsirinkti :)))
    P.S. ir man smagu buvo susitikti Lofte…

  3. Tokia laiminga buvau, kad sutikau tave, Beata, Lofte, kad net pamiršau kaip reikia gražiai šypsotis 🙂 Gerai, kad turiu dar kelias labiau vykusias mūsų nuotraukas 🙂

Rašyti komentarą