Maistas yra džiaugsmas ir niekada nebūsiu nė vieno produkto arši priešininkė. Kas gerai vienam – galbūt netinka kitam, todėl visada raginu klausyti savęs ir savo kūno ir ieškoti, kas jam geriausia. Pati tikrai negalėčiau laikytis jokio mitybos plano, kur kasdien valgyčiau tą patį per tą patį arba neskaniai, arba jei visai atimtų duoną…

Pirmiausiai, knygoje patiekti patiekalų receptai paprasti, kad laikytis Rositos siūlomos svorio kontrolės būtų ne tik skanu, bet ir paprasta. Idėjų ką gaminti ras ir moterys mielai gaminančios kasdien, ir tos, kurios neturi laiko ar noro užsibūti virtuvėje. Daugelio patiekalų pakaks ne vienai dienai – skiriate valandą, o turite ką valgyti kelias dienas!

Tad šioje knygoje rasite ir sočių patiekalų, ir įdomių garnyrų (pavyzdžiui, kalafijorą, apsimetantį ryžiais) ir duonos, kurią valgydamos nesupykdysite svarstyklių dievų, ir desertų, kuriais apdovanosite savo vidinę mešką už kantrybę ir romumą. Ir dar, stengiausi, kad dauguma patiekalų tiktų visai šeimai, net ir tiems valgytojams, kuriems nei meškos, nei kilogramai nė motais.

seses knygoje

Rašyti komentarą