8241
Beatos virtuvė

Valentino diena ir Užgavėnės artėja

(3)

Valentinai ir Valentinos.  Tai kaip čia apie šią dieną pakalbėt? Visi sako, kad šventė ne mūsiška, bet aš, va, atsimenu, kad ji Lietuvoje jau minima, cha, gerus dvidešimt metų. Vadinasi, atėjo, prigijo, žmonėms patiko ir yra švenčiama. Viskas, nustojame purkštauti, bet aišku, visuomet yra įdomiau, kai koks konfliktėlis kur nors tikras, ar numanomas šalia baubia. Aišku, meilę reikia rodyti ir jausti kiekvieną dieną. Bet vis tiek, aš manau, kad ta Valentino diena – tai toks papildomas laisvas koridorius tiems, kurie norėtų labai ar prisipažinti meilę, ar kažką panašaus, bet gal nedrįsta…Tai gali pakviesti ką nors į pasimatymą. Kaip aš švęsiu? Na, ką jau čia švęsti, kai supuola tiek švenčių į vieną krūvą kaip Valentino diena, Vasario 16-toji ir dar Ed Sheeran koncertas, o dar po Vasario 16- tosios sekančios Užgavėnės, tai kas belieka?

O jei rimtai, tai manau, kad man tai vienas smagiausių dalykų – eiti į restoraną ir valgyti maistą, ir džiaugtis gyvenimu, bet, žinoma, galima tam vakarui pasidaryti restoraną ir namie. O jei turite vaikų, tai tiesiog galite padaryti visiems šventinę vakarienę, ypač, kad dabar Valentino diena sutapo su šeštadieniu, tai štai, prašau, aš jums scenarijų pasufleruosiu: visą dieną veikiate ką nors mėgstamo, smagaus ir kitokio.

Beatos virtuve karoliai namai Bonbon

Galite pradėti pusryčiais lovoje arba skelbti pižamų dieną iki pietų. Ir kepate skaniausius blynus šeštadienį ryte, ir sėdite sau prie stalo su pižamomis, o paskui pasižiūrite filmą, nesitvarkote, nelėkiate į parduotuves, tiesiog, slankiojate su pižama ir valgote blynus.

Beatos virtuve_vaikai pusryciauja_mz

Savaitgalį galima. O jei net specialiai tam išsivirsite uogienės, tai kur jau čia ne šventė? Ir aš, beje, neseniai pasiilgau uogienės ir radau stalčiuje maišą džiovintų abrikosų, spintelėje – migdolų, o vaisių dubenyje jau kurį laiką gulėjo kelios kriaušės… Na, bet koks skanus rezultatas gavosi, žodžiais nenupasakosi! Nesvarbu, ar jūsų blynai bus valentiniški  ar Užgavėnių – migdolų riešutais gardinta džiovintų abrikosų ir kriaušių uogienė tiks labai.

Beatos abrikosu uogiene_2

Arba jei jūs dar laisvi, vaikų nėra arba jie kur nors pas močiutes karaliauja, darykite vakarienę dviems: klasikinis tokios vakarienės variantas – steikas, arba visada galite pasidaryti ką nors iš žuvies… Galima net paskirti pasimatymą namų restorane, o po to romantiškai nueiti pažiūrėti mėgstamą filmą į namų kino teatrą. Arba, aišku, galima eiti out.

Ar švęsiu aš? Žinoma, švęsiu ir tegul būna tos meilės daugiau. O aš, jei jums įdomu, darysiu taip: turiu atvirutę su širdute, tai parašysim su vaikais Tomui. Pusryčiams tądien bus pageidavimų koncertas – blynai su uogiene (Jurgiui) ryžių košė (Izabelei), o Tomui ir man -angliški pusryčiai su poached eggs, o gal net ir visus Benedikto kiaušinius padarysiu…O vakare eisime į svečius.  O šiaip, prisimenu vis su šypsena, kaip Tomo močiutė visada atsiųsdavo savo anūkams Tomui ir Benui po Valentino atvirutę ir laišką rašydavo ranka, kas savaitę ar kas dvi, kur buvo, ką veikė.. Tai va, parašykite kam nors ranką laiškutį ar atviruką. Daug geriau veikia, nei facebook’as ar email’as

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Milda parašė:

    Man labai patiko Jūsų žodžiai ,,tegul meilės būna daugiau“ ! Ir tos meilės parodymas Jūsų akimis sutampa su mano pasaulėžiūra, kad tai turi būti estetiška, jauku, NUOŠIRDU! Ir nebūtina skristi į Paryžių, kad pasijustum meilę tvyrančią ore. Ąčiū už patarimą, bėgsiu gaminti atvirukus artimiesiems ir draugams 😉

  2. Ingrida M. parašė:

    na tikrai, supuolė šventės visos įmanomos į vieną vietą…. Valentino diena, Vasario 16 – toji, Užgavėnės ir dar mano dukrytės gimtadienis…. Todėl mano namuose Valentino diena nešvenčiama, ją užgožia mergaitės gimtadienis ir visai dėl to džiaugiuosi….

  3. Ingrida parašė:

    Beata, gal ir ne labai vieta cia rasyti, bet taaaip reiketu Jusu pagalbos. Vadove darbe uzsimine, kad kol ji atlikinejo doktorantura Amerikoje (tai uztrunka ten 6 metus), jos gimtadienis (kuris per valentino diena) sutapo su jos koleges gimtadieniu, o ji buvo vegane. Todel 6 metus ji gaudavo veganiska torta gimtadienio proga ir baisiai jo nemego. Labai noreciau jai iskepti jos megstamiausia Black Forrest torta arba keksiukus, gal netycia turetumete recepta? Gyvename UK ir internete pilna receptu, bet skamba gan sudetingai ir visi skirtingi, labai buciau dekinga, jeigu atsilieptumete 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.