8241
Beatos virtuvė

Užgavėnės ir vafliai

(1)

Antradienį bus Užgavėnės. Praėjusiais metais šventėm blynų apsuptyje. Visokiausių buvo. Aš net nuo praėjusių Užgavėnių turiu labai gerą virtuvės rakandą/aparatą likusį. Sugalvojau, kad labai skanu būtų vaflius kepti Užgavėnėms, juk vaflis – tikrų tikriausias kilmingesnis blyno pusbrolis. Jei blynas toks labiau iš kaimo vyrukas yra, prie žemės, tokio ramaus charakterio ir nevengia riebalų, tai vaflis – visas rafinuotas, saldus ir mėgsta puoštis… Tai va, nusipirkau vaflinę praėjusiais metais ir tikrai labai geras dalykas yra, naudojamas na, gal kokius keturis kartus per metus, bet tikrai rekomenduoju ir džiaugiuosi pirkiniu.

Šiandien sau leidau negirdėtai daug: visą popietę žiūrėjau TV, įrašytas, nepažiūrėtas tris mano mėgstamo serialo serijas… Ir visai man ne gėda prisipažinti, kad tas mano mėgstamas serialas yra Gossip Girl. Visi ten labai jauni, gražūs ir dar labiau turtingi, NYC grietinėlė bla bla bla, na gi ir tokia scenelė: mama, kuri atrodo max 35 metų, su dukra, kuriai atseit 17, bet atrodo kaip 25, pusryčiauja. Nebūtų Amerika, jei ant stalo pusryčiams nebūtų prikrauta vaflių. Pamatau aš tuos vaflius ant jų stalo. (Aišku, nepatikėjau, kad realiame gyvenime tos gražuolės pusryčiams valgo vaflius, bet kas sakė, kad TV serialai atspindi realų gyvenimą). Tai aš paspaudžiau II (pause) ir nuvariau savo išsikepti. Kas neturi vaflinės, iš šios tešlos gaunasi labai skanūs blynai…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Lina parašė:

    Vafliai gavosi puikus. Pieno neturejau,tai idejau daugiau grietines ir ipyliau vandnes apie 100ml. Jaudinausi,kas cia gausis,nes is vakaro prisizadejau kaip savo brangiausia maitinsiu vafliais ryte. Gavosi puikiai. Labai aciu uz recepta.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.