8241
Beatos virtuvė

Šiandien svečiuose… Kristina ir Didžiaakiai (kaaaas???)

(0)

Ne kartą jau džiaugiausi, kaip gerai, kad galime dalintis ir bendrauti. Tik bendraujant gimsta geriausi dalykai. Štai vieną dieną Kristina ant mano FB sienos paviešino labai jau išvaizdžias bandeles – desertą. Aš iškart sukrutau, kas čia per dalykas, ir štai Kristina su savo receptu šiandien pas mane svečiuose. Kristinai 27 metai, ji gyvena sau mažame Kelmės miestelyje ir šeimai bei svečiams kepa „Didžiaakius“. Štai ką Kristina pasakoja apie save:

Užsiimu labai daug kuo, bet pagrindinis darbas yra su vaikučiais ir mokiniais. Dirbu Kelmės rajone, Elvyravos pagrindinėje mokykloje, esu ikimokyklinio ugdymo pedagogė ir mokytoja. Prieš dvejus metus kilo mintis atidaryti kaimo mokykloje ikimokyklinę ugdymo grupę, kad ir kaimo vaikučiai turėtų savo darželį. Šiuo metu turiu 17 gražių ir labai mielų 3-5 metų vaikučių. Taip pat dar turiu keletą pamokų pas vyresniuosius vaikučius. Man mano darbas labai patinka, nes mokykloje gyvename kaip viena didelė šeima. Laisvalaikiu išbandau naujas meno rūšis, gaminu papuošalus, taip pat mėgstu dekoruoti ir puošti įvairias šventes, keliauti, fotografuoti. Savaitgaliais, kai yra daugiau laisvesnio laiko, mėgstu užsibūti virtuvėje. Labiausiai patinka gaminti desertus. Didžiaakius gaminu jau daug metų, net nežinau, iš kur atsirado jų receptas. Dažniausiai receptus pakeičiu pagal savo poreikius. Jei netinka koks nors priedas, jį pakeičiu kitu. Šį desertą mėgsta visi mano artimiausi draugai, kolegos ir, žinoma, šeima. Juos gaminu tik tada, kai svečių sulaukiu savo namuose, nes jie man skaniausi karšti.
Tai tiek iš mano spalvoto gyvenimo 🙂

Na o receptas – čia.

Ir ką gi – geros geriausios jums knygų mugės. Mūsų stendas jau šiandien gyvas, o aš čia būsiu nuo 13 val., o rytoj ir savaitgalį – nuo 11 ir nuo 16 val., mielai raitysiu parašus ir palinkėjimus. Oi kaip laukiu…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.