8241
Beatos virtuvė

Rita: Trys filmai, per kuriuos labiausiai verkiau

(137)

Mėgstu gerai išsiverkti. Tad neatsitiktinai odisėją po kino pasaulį pradedu nuo labiausiai verkti privertusių filmų.

Na sakykit, juk verkėt per „Titaniką“. Na gerai, jei neverkėt per jį, tai vaikystėj žiūrėdami „Liūtą karalių“ ar „Eicho” – tikrai tikrai. Juk kiekvienas turime filmą, per kurį verkiam. Ir parašiau kiekvienas ne atsitiktinai – ne tik moterys verkia per filmus, tikrai!

Aš manau, kad verkti per filmą gali tik emociškai išsilavinę ir empatiški žmonės, kurie sugeba įsijausti į filmo realybę ir nutrinti ribas tarp josios ir tikrovės. Tai sveika, išvalo, atnaujina, galų gale priverčia išjausti tai, kas galbūt seniai slėpta buvo.

Yra dviejų rūšių verkimo filmai. Tie, per kuriuos verki tiesiog todėl, kad esi labai emocionali ir neverkti negali. Na, supranti, kad kvaila verkti kai Leo paleidžia Kate ranką, arba kai Bjork vedama į elektros kėdę vis dar dainuoja..Protu suvoki,  kad režisierius būtent taip ir sumanė, visos kinematografinės virvelės taip ir suraišiotos, kad timpteltų už ašarų latakų, bet nieko negali su savim padaryti…

Tačiau yra kitokie filmai. Tokie, kurie nenumatyti verkimui, tačiau jų tema yra tooookia artima, kad ekrano herojai lyg gremžtuku nuvalo apšerkšnijusį žiūrovo sielos langą ir palieka neapsaugotą minčių stiklą. Pasaulio aplinkui nelieka, liekate tik tu ir jie – sujungti bendrų išgyvenimų ir bendrų minčių. Ir bendrų ašarų.

2003_The_hours

The Hours

Pirmasis filmas, atvėręs man akis ir ašarų latakus buvo „Valandos“ (The Hours, rež. S. Daldry). Tai filmas apie esminius gyvenimo pasirinkimus, apie kūrybos kainą, apie meilę – supančiojančią ir išlaisvinančią, apie knygų įtaką mums. Išskirtinė trijų moterų vaidyba, mistifikuota radikalioji Virdžinijos Vulf asmenybė ir ..ech tas moterų gyvenimas! Ir dar ta prikaustanti Philipo Glasso muzika, kurią kažkas pavadino „The soundrack of our lives“ – muzika, kasdienio gyvenimo įvykius paverčianti didinga drama. Pasirinkimas tarp karjeros, šeimos, kūrybos, meilės – kaip gi šitai nejaudins, kai esi jauna, nepatyrusi, tikinti, kad viskas priešaky.

The Revolutionary Road

The Revolutionary Road

Ar paaukotumėt svajonę dėl savo meilės, ar verta keisti aplinką, kad būtum laiminga, kada nustojame svajoti ir pradedame nuobodžiauti, kodėl jaunystės noras užkariauti pasaulį sumažėja iki noro pagaminti skanius pietus vyrui? Šie klausimai mane užklupo pažiūrėjus „Nerimo dienas“ (The Revolutionary road, rež. S. Mendes) Sunkius sprendimus sunku priimti ne tik 1961-aisiais, bet ir 2008-aisias – filmas mane užklupo sunkaus sprendimo metu ir paleido ašarų upelius. Bet po to… tuos sprendimus buvo labai paprasta priimti!

Blue Valentine

Blue Valentine

Daug moterų verkia dėl Ryano Goslingo „sixpacko“. Verkčiau ir aš, jei Ryan’as nebūtų dar ir nuostabus aktorius ir nevaidintų taip gerai, kad net sugelia panages. Mano manymu, taip jis vaidino „Mano liūdnoje meilės istorijoje“ (Blue Valantine, rež. D.Ciafrance), kaip, aišku ir Michele Williams. Tai filmas apie tai, kas lieka po meilės; griaunanti neišvengiama buitis ir pilka kasdienybė, kai vyro nešvarias kojines vidury kambario pastebi dažniau nei jo gražias akis, o intymumo vakarą keičia kalnas skalbinių lyginti. Šis filmas sugriauna dažname mūsų glūdintį įsivaizdavimą, kad „man taip nebus, nes aš ypatinga arba mes ypatingi“. Todėl kai gerai išsiverki, tada labai lengva kilti ir eiti kurti gyvenimo tokio, kokio nori ir siekti, kad nebūtum „viena iš tų porų“.

Kuo daugiau filmų žiūriu, tuo aiškiau suprantu, kad nėra visuotinai mėgstamų filmų, bet yra daug individualiai apverktų filmų.

O per kokius filmus jūs labiausiai verkėte?

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (137)
Komentarai
 1. Sigita parašė:

  Mes su vyru taip pat esame kino mylėtojai, bet gal dar ne „žinovai“. Mačiusi visus Jūsų paminėtus filmus, verkiau taip pat per visus tris. Yra tikrai daug nuostabių filmų, sukeliančių įvairias emocijas. Iki šiol vienas iš filmų, įsirėžęs į atmintį ir sukrėtęs iki „kaulų, smegenų“ (taip sako žemaičiai) yra Alejandro Amenábar režisuotas filmas The Sea Inside (2004) http://www.imdb.com/title/tt0369702/ . Pagrindinio vaidmens atlikėjas – Javier Bardem.

 2. Popieriaus kerai parašė:

  Mano paskutinis filmas, per kurį gerai su sūnum išsižliumbėm – Hachiko A Dog’s Story .. Tikrai rekomenduoju, nerealus jausmingas filmas apie žmogaus ir šuns besąlygišką meilę.
  http://www.youtube.com/watch?v=rUNQjYe870A

  • Jurgittux parašė:

   Per jokį kitą filmą taip neriedėjo ašaros kaip per šį…

   • Asta parašė:

    Jo, mes per ta filma irgi verkem taip, kad siaubas. Mano brangusis pabaigoj net pagreitintai prasuko tas prisiminimu scenas. As sakau: Ka tu darai? Kam tu prasuki viska? I jis man: As nebenoriu daugiau verkt…

 3. Neringa parašė:

  Labiausiai verkiau žiūrėdama Hačiko.šuns istoriją. Susigraudinu vos pamačius jo anonsą per televiziją

 4. Daiva parašė:

  per My life su Kindman verkiau… ypač dėl to, kaip jausis moteris vis matydama mirusį vyrą iš ekrano bendraujantį su vaiku

 5. Mahila parašė:

  Taip par per Blue Valentine – krokodilo ašarom tiesiog, bei per The Reader.

 6. Hm parašė:

  Stipriausiai ir garsiausiai be jokiu stabdziu verkiau per „Marley and me“. Ta scena, kai jie laidoja savo mylima augintini tiesiog labai placiai atidare mano asaru latakus ir dar kokias 10min gana stipriai verkiau (gerai,kad filma namie ziurejom). Is tiesu, filmas nera kazkoks super meno kurinys, tiesiog tada pati neseniai buvau atsisveikinus su savo ilgameciu draugu suniuku, ir visos emocijos sukilo vel, tapo gerokai ryskesnes todel susivaldyti niekaip neisejo. Beje,lygiai taip pat verkiau kai filma ziurejau antra karta po kurio laiko..

  • Beata Nicholson parašė:

   Ar žinote kad vyrai neseniai viename atlinktame tyrime pasirodo labiausiai verkė per Marley and me??aš nemačiau to filmo dar…bet pažiūrėsiu kada nors būtinai

  • as parašė:

   gal pasirodysiu visiska besirde,nors sunis tikrai myliu,bet tokio kvailo suns kaip tam filme ~Marley,man nebuvo gaila..

   • Ak parašė:

    Žiūrint filme pavaizduotą to šuns kvailumą net nervas ėmė – labai jau perspausta buvo…

 7. Edita parašė:

  aš net skaitydama šituos aprašymus vos neapsiverkiau. 🙂 Visus mačiau, labiausiai verkiau per blue valentine.
  Bet daugiausiai ašarų išliejau per šį „My Life Without Me“ (2003)

 8. Indre parašė:

  O as kazkodel per „Love Actually“ kibira asaru isliejau, is dziaugsmo ir gerio:)

 9. Grazina parašė:

  seip ziuredama filmus , stengiuosi save raminti .. bet ziuredama “ Gabalelis dangaus “ http://ziurim.lt/filmas/13768-gabalelis-dangaus-a-little-bit-of-heaven , tikrai labai verkiau..na ir aisku haciko istorija taippat mane labai sugraudino..

  • roberta parašė:

   O kaip kitus filmus ziureti siame tinklapyje? Jusu atsiusta nuoroda kuo puikiausiai veikia, bet jei bandau kita filma paleisti niekas neveikia 🙁 CIA butina uzsiregistruoti at kaip? Kodel neuzsiregistravus tada little bit of haven veikia? Aciu us atsakyma

  • Roberta parašė:

   nesuprantu kur dingo mano komentaras??????

 10. Jūratė parašė:

  mes abu su vyru verkėm per šį filmą http://www.imdb.com/title/tt0814314/.. dar verkiau per sita http://www.imdb.com/title/tt1255953/?ref_=sr_1, na ir praeita savaite per sita http://www.imdb.com/title/tt1602620/?ref_=fn_al_tt_1

 11. Lina parašė:

  „Neramios dienos“ labai priverčia susimąstyti, kad reikia gyvent savo gyvenimą, o ne aukoti jį kitam. Nebent pats taip pasirenki. Nes niekas nebus laimingas su nelaimingu žmogumi.

 12. Lina parašė:

  Kiekviename filme atskiri žmonės randa savo skausmą ir kiekvieną ašaroti priverčia visai skirtingi dalykai 🙂

 13. Nena parašė:

  Yra vienas filmas, apie kuri vien pagalvojus, noriu zliumbti:'( Ir noreciau ji ziureti ir ziureti, bet negaliu, nes vien prasidejus asaros byra, nors pradzioje filmas juokingas ir grazus.
  Tai Roberto Benigni „Gyvenimas yra grazus“
  http://www.youtube.com/watch?v=64ZoO7oiN0s

 14. Bu parašė:

  Aha, raudojau per „Gyvenimas yra gražus“, ir per „Sidro namų taisykles“, kai mirė tas vaikas iš prieglaudos. O šiaip po vaiko gimimo išvis pasidariau kažkokia pajautrėjus ir verkiu per kas antrą liūdnesnį filmą, o filmų, kuriuose yra smurto išvis nebegaliu žiūrėti.

 15. Rasa parašė:

  neblogi visi trys… bet tik neblogi 😉 perskaičiusi antraštę tikrai tikėjausi, jog bent vienas iš trijų bus „angelų miestas“ (City of angels, rež. B. Silberling), o Goo goo dols daina Iris man asmeniškai – tikras valentino dienos himnas <3

 16. Virginija parašė:

  O man tai labai patiko šitas filmas
  http://monstras.lt/filmai-lt/trileris/59428-paslptas-veidas-the-hidden-face-2011-irti-online.html

  pradžia pasirodys nuobodi, bet nuo vidurio filmas taip įtraukia…
  Po šio filmo peržiūros net nepagalvočiau apie vyro tikrinimą dėl ištikimybės. Labai rekomenduoju.

  • Roberta parašė:

   Tai jau tikrai, šitas filmas vienas įdomiausiu mano matytų.Tai pat laaabai verkiau per trys metrai virš dangaus. Gan jaunatviška meilės istorija, bet labai įtraukia. Tai pat verkiau per p.s I love you, gabalėlis dangaus, pearl harbor.

 17. Kristina parašė:

  Aš asmeniškai isteriškai blioviau (taip, isteriškai, ir taip, blioviau) per filmą Marlis ir aš. Taip pat iki pasikūkčiojimo verkiau per filmą „A Walk to Remember“ – jaunatviška, vietomis siurrealistinė pagal scenarijų juosta, bet kai reikia ašarų, šis filmas puikiai tam padeda.

 18. Lina parašė:

  Nors Hačiko istorijos nemačiau, bet anonsas labai priminė kadaise žiūrėtą filmą Baltasis Bimas juodoji ausis. Ašarų pakalnė. Taip pat Žalioji mylia (The Green Mile) labai graudino, Sweet November..

 19. Mi parašė:

  Aš raudojau per „My sister’s keeper“. Vietomis net turėdavau sustabdyti filmą… 🙂

 20. Rita parašė:

  Rasa, puikus Angelu miestas ir sutinku del Googoo dolls dainos. Sitas filmas man labai brangus. Labai. Ir Cage’as tada dar gerai vadindavo:) Bet kaip ir rasiau – juk nera vieningos nuomones del filmu, o ypac del tu, per kuriuos verki. O mintis aprashyti tris filmus. TIK tris. jei butu dvidesimt trys, tarp ju tikrai butu ir tas, ir kitas ir dar koks vienas….

 21. Olga parašė:

  Nemaciau ne vieno isvardinto filmo, gal del to po kol
  Kas pats jausmingiausias filmas man „6 pounds“ septynios sielos su Will
  Smith…

 22. Inga parašė:

  Seven pounds / Septynios sielos

  • Aušra parašė:

   Oj, šitas toooooks filmas, kad net mano vyras kaip trenktas maišu visą vakarą sėdėjo.. O aš du kartus žiūrėjau, abu kartus žliumbiau iki pasikūkčiojimo :)))

 23. Kornelija parašė:

  Jei nematete rekomenduoju paziuret svedu filma „As it is in Heaven“ (http://www.imdb.com/title/tt0382330/). Labai subtilus ir giliai esancius jausmus sujudinantis filmas.

 24. Jovita parašė:

  Žinutė Butelyje / Message in a Bottle

 25. Vaida parašė:

  Seven pounds, Message in a bottle isliejau turbut daugiausiai asaru ir kiekviena kart kartojant per tv susigraudinu:)) o pats tinkamiausias valentino dienai – Notebook:)

 26. Nora parašė:

  🙂 As irgi daznai vienas du ir apsiverkiu. Pirmoj vietoj jei filmas apie suniukus ar arkliukus… Tad visu tu filmu apie suns istorijas ar paliktus suniukus ledynuose grieztai neleidziu sau antra karta ziureti, net anonsus visada skubu perjungti del sventos ramybes 🙂 Aisku ne maziau verksmingi ir visi filmai „is gyvenimo“. Turiu drauge, kuri kad ir 50ta karta ziuredama Medisono grafystes tiltus, verkia kaip pirma karta 🙂 Ok, verkiau ir as syki ji ziuredama. Dar pamenu savo asaras ziurint The Notebook, ir cia ne vien del Ryano 🙂 Per The Revolutionary Road irgi raudojau. Kazkodel siandien uzsimaniau pamatyti Blue Valentine, butinai. Aciu, Rita!

 27. Sandra parašė:

  „P.S. I love you“- nerealus filmas. Ir knyga skaiciau, ir filma daug kartu ziurejau, ir dar ziuresiu ir dar zliumbsiu.

 28. KJ parašė:

  Nuostabus filmas The Notebook http://www.imdb.com/title/tt0332280/?ref_=sr_1 puiki vaidyba ir už širdies griebianti istorija 🙂
  Per The Help http://www.imdb.com/title/tt1454029/?ref_=fn_al_tt_1 irgi nubraukiau ne vieną ašarą 🙂

 29. Laima parašė:

  Labai sukrėtė filmas „I am Sam“. Pataikė ant „tokios“ nuotaikos,tai pusę filmo pražliumbiau…

 30. Rasa parašė:

  Mielos merginos, visi Jūsų paminėti filmai, jei as juos mačiau, spaudžia ašarą ir man.Tad, kad nesikartočiau, parašysiu filmą, kurį mačiau visai neseniai ir per kurį taip gražiai verketėjau atba trumpai paašarojau. Tai „Paskutinis šansas įsimylėti“ su Emma Thompson ir Dustinu Hoffmanu…:) Su Valentino diena:)

 31. Margarita parašė:

  Man filmai, isspaude ne viena asara, yra sie:
  – „Stepmom“ (su Susan Sarandon ir Julia Roberts) dabar kai pati turiu vaika, ziuredama verkiau dar labiau;
  – „Love and Other Impossible Pursuits“ (su Natalie Portman);
  – „Marley & Me“ (su Jennifer Aniston) nezinau, ar cia man kaip isprotejusiai sunu myletojai taip sirdi suspaude ji ziurint, bet antra karta neziureciau, nes pirmakart verkiau kaip mazas vaikas :))

 32. Živil parašė:

  As tai verkiau per filma Gladiatorius graudžiai, ir per skraidantys durklai, kino teatre tiesiog balsu blioviau 😀 . Ir senais gerais laikais Romeo ir Juliet su Di caprio, irgi blioviau tiek kartu kiek ziurejau.. Anlgas ligonis…isspaude asara ne viena.Per Revoliutionary road, kuri cia visi isgyre, tai neverkiau , bet buvau sukresta ir sokiruota to filmo, nes tuo metu laukiausi , kai ji ziurejau..ir dabar jo nemegstu 😀
  tai šiandien ta proga, reikes žiūrėt meiles filma su paverkimu ? :DD

 33. Vilija parašė:

  The English Patient, Finding Neverland, Dancing at Lughnasa, Once Upon a Time in America, Brokeback Mountain, etc., Na, ir jau paminėti – the Hours, Love Actually, etc. Aišku, visų neišvardinsi. Geruose filmuose visada yra vietelių ašaroms išlieti… Jos ima kapsėti tarsi savaime, o va gyvenime būna taip, kad kartais gal ir reikėtų kokią ašarą išspausti (ypač, kai iš tavęs to tikimasi), bet – niekaip negali.

 34. Giedre parašė:

  Dauguma paminėtų filmų ir man daugiau ar mažiau išspaudė ašarėlių… Aš dar priminčiau apie „Nepadorus pasiūlymas“ ir „Notting Hill“..pabaigoje jų visada verkiu, kad ir kelintą kartą bežiūrėčiau…O ankstyvoje jaunystėje pamiltas ir dabar kas kelinti metai reguliariai žiūrimas, pats mano verksmingiausias filmas yra „Erškėčių paukščiai“ :)))))

 35. di parašė:

  o kaip „berniukas dryzuota pizama“? maciau senai, bet atsimenu, pykstu uz tokia neteisybe. pykstu net ant kureju, kad tokius filmus sukuria…. kodel negali pabaiga buti gera…arba bent ne tokia bloga.

  • Diliukas parašė:

   taip, man irgi „berniukas dryžuota pižama“
   stipriai sukrėtė…

  • Edita parašė:

   aga, mane šitas filmas irgi labai sukrėtė. Labai! Net galvą po to skaudėjo ir gėriau valeriono, kad užmigčiau. Nu bet jis geras. Tik nenoriu jo kartoti..

 36. Ieva parašė:

  Kiek save prisimenu, visada verkiu žiūrėdama filmus… Net mama sakydavo, kad vaikystėje vis sriūbaudavau žiūrėdama multikus: „gaila kačiuko…. ar šuniuko…“
  Šiaip galiu susigraudinti ir jausti tą gumulą gerklėj net žiūrėdama kokį poros minučių reportažą…
  Nustebino, kad, pasak autorės, „verkti per filmą gali tik emociškai išsilavinę ir empatiški žmonės, kurie sugeba įsijausti į filmo realybę ir nutrinti ribas tarp josios ir tikrovė“, aš galvojau visada, kad tik šiaip tas kanalėlis pas mane trumpas ir naivoka esu 🙂
  Turbūt nereikia net sakyti, kad ašarojau per visus čia paminėtus filmus…

 37. Ieva parašė:

  Matau, kad dar niekas nepaminėjo filmuko „Up“ arba „Į viršų“, gal dėl to, kad tai filmukas, ir niekas neatkreipia dėmesio į vaikiškus dalykus. Tačiau iš tiesų tai filmukas skirtas suaugusiems dėl savo idėjos, o mažiesiems dėl pateiktų gražių personažų ir istorijos. Pažiūrėkit… Aš kiekvieną kartą jį žiūrėdama sriūbauju ir springstu ašarom. Dar vienas filmas, verčiantis kad ir naktį bėgti apkabinti visus mylimus žmones ir pasakyti, kaip juos mylių – „21 gramas“.

 38. Eglė parašė:

  Esu priversta konstatuoti, kad mačiau visus paminėtus filmus ir per visus tikrąja to žodžio prasme bloviau. O vat mano vyras neverkia ir sako, negi dabar bliausi, čia gi filmas…

 39. Milda parašė:

  O as tai verkiau labai labai per „Man on fire“…nuostabus filmas, na ir daugelyje jusu paminetu filmu 😉

  • Edita parašė:

   Aš myliu visus filmus su Denzeliu 🙂 jei visi geri!
   nenusisekė tik tas robotas policininkas 😀

 40. graudu parašė:

  Marli ir as ziurejau 2k, abu pasikukciodama. O labiausiai isimine butent del verkimo filmas, pries daug metu matytas apie Tinos Turner gyvenima, siaubas verkiau gal 10k. labai geras
  http://m.youtube.com/watch?v=Nbzbd2wUGao

 41. Jolita parašė:

  Mano didziasi asaru upeliai ir “slapiausi“ filmai yra “Once“ – jie sutinka vienas kita ir nelieka kartu, na kaip nezliubti? http://www.youtube.com/watch?v=726SFblz9Lk
  Kur nunesa sapnai (What dreams may come) – verki ir dar norisi nes meile stipresne uz mirti http://www.youtube.com/watch?v=RmZ-FuBThuQ
  The Best Exotic Marigold Hotel – kai juokiesi ir verki kartu, nes meile nezino amziaus ribos http://www.youtube.com/watch?v=dDY89LYxK0w
  Dar labai geri nosiniu gadintojai yra abu Bridget Jones dienorasciai, Love Actualy, Notting Hill (pastebejau, kad visuose vaidina Hugh Grant’as, gal todel :D)

 42. jj parašė:

  as tai labiausiai zliumbiau, ziuredama P.S. I love you

 43. Ieva parašė:

  ‘Moter and child“, ‘Doctor Zhivago“, „What dreams may come“…. Neseniai teko ziuret „Jane Eyre“ sovietmeciu rodyta seriala su Timothy Daltonu, tai verkiau visa savaite, kols pabaigiau filma ziureti….Ziurejau beveik visus auksciau isvardytus filmus, ir as lygiai taip pat kaip ir vienos komentatores drauge, per ‘Medisono grafystes tiltus “ verkiu nors ir 20 karta ziuredama….

 44. Ieva parašė:

  Nors kalbama cia apie filmus, bet noriu ikisti savo trigrasi apie knyga, kuri mane sugraudino/sugraudina iki panagiu,- tai A. Vienuolio „Viesnia is Siaures“. Tiesiog sedevras, vertas filmo pastatymo.

 45. julia parašė:

  Triusio ola su Kidman

 46. Esta parašė:

  Man labai daug asaru kainavo italu filmas “Life is beautiful“,dar dabar visiems pasakoju ir galvoju…

 47. greta parašė:

  flight (skrydis) 2012m. http://www.youtube.com/watch?v=MlFMZ5D8FNc

  geras filmas, pabaigoje teko nusišluostyt ašaras… 🙂

 48. Vio parašė:

  Man filmų filmas, ašarų pakalnė nuo pat pirmos minutės yra The Notebook. Pirmą kartą verkiau gal labiau į pabaigą, bet kiek kartų dar vėliau žiūrėjau (kai tiesiog norisi gerai išsivierkti), tai žinodama filmo esmę žliumbiu nuo pat pradžių… 🙂

 49. Asta parašė:

  Kaip smagu, kad dar yra nematytų filmų, per kuriuos bus galima paverkti:)) O pati taip pat daugiausia ašarojau per „The Notebook“, „21 grams“ ir visus kitus. Dar lyg ir niekas neminėjo filmo „Pay it forward“ (Sėkmė avansu). Šluostėm ašaras abu su draugu, kuris iki šiol šitą filmą visiems rekomenduoja:)

 50. Ramune parašė:

  Man vieni liudniausiu filmu Once Upon a Time in America bei Thelma ir Louise. Pirmam filme aisku labai daug emociju sukelia muzika, sukurta izymaus komp. Ennio Marricone. Si muzika, bet kuriuo metu uzleidus, mane privercia verkti arba bent susigraudinti. Antrame filme sukrecianti pabaiga, kai dvi jaunos grazios moterys verciau pasirenka mirti nei gyvenima, kuriuo abi labai nusivylusios. The Revolutionary Road, apie kuri taip visi raso, mane labiau sukrete, nei sugraudino ir sukrete ne is gerosios puses.

 51. f.lu parašė:

  pamiršot dancer in the dark… o dar verkiau iš džiaugsmo per man on wire – geriausias dok. filmas.

 52. Rokas parašė:

  Labai moteriškas (komentarų prasme) įrašas gavosi, ir nieko keisto, juk dauguma vyrų nieku gyvu neprisipažins, kad filmai gali juos pravirkdyti.
  Ir aš pats nedrįstu atvirai verkti prie namiškių, jei filmas netikėtai užgriebia ir suspaudža, dažniausiai nubraukiu ašarą apsimesdamas, kad panižo akį. Gal todėl turiu susidaręs
  nuomonę, kad geriausia rimtus filmus žiūrėti vienam, tada gali panirti į kūrinį visa galva.
  Nuo savęs taip pat parekomenduosiu porą filmų: The Elephant Man, Away from Her.

 53. Aušra parašė:

  Medisono grafystės tiltai… Verkiau, verkiau.. 🙂

 54. Indrė parašė:

  Cafe de flore – pasakiškas filmas, kuris priverčia susimąstyti apie savo gyvenimą, savo lemtį…

 55. Jolanta parašė:

  paziurekit „atviruku magija“ tikrai abejingu neliks

 56. Ingrida parašė:

  … „Baltasis Bimas juodoji ausis“… man konkrečiai „širdį draskantis“, „kankinantis“ iš rusų filmų. O kitas palikęs įpūdį visam gyvenimui – Bjork „Šokėja tamsoje“ … negaliu be ašarų…

 57. emija parašė:

  „verkti per filmą gali tik emociškai išsilavinę ir empatiški žmonės, kurie sugeba įsijausti į filmo realybę ir nutrinti ribas tarp josios ir tikrovė“
  PRIEŠTARAUJU. Aš manau, kad esu emociškai išsilavinus ir empatiška, bet nepaleidžiu į laisvę jausmų. Bet vistiek vos neapsižliumbiau per „Dykumų gėlė“, „Kiti“, „Intelektualus protas“

 58. Elena parašė:

  Įraše paminėta Bjork iš filmo „Šokėja tamsoje“ („Dancer in the dark“). Per šitą filmą išties sunku neraudoti. Išvis Lars’as von Trier’as labai gerai moka valdyti ir žaisti žiūrovo emocijomis. Atrodo, sąmoningai priešinies, matai kad galėtum ir susitvardyti, bet tiesiog neišeina neverkti. „Šokėja tamsoje“ išties ne tik filmas spaudžiantis ašarą, bet ir turintis meninę vertę. Nejučia gyveni filmu, viską išjauti ir mintimis kovoji už motiną, iš paskutiniųjų besistengiančią apsaugoti savo sūnų nuo sunkios paveldimos ligos…

 59. gabs parašė:

  hmm, cia ir vel bus manija apsedus zmones su Ryanu, kaip ir su Hariu Poteriu, na, nematau saves ziurint fio filmo ?? Pratesiant, seksualumo tema, neisvaizdus man Ryanas ne per nago juodyma, o pavadnti ji seksualiu net liezuvis neapsiverstu, beje, jis panasus man I tokia bezdzionele, Proboscis monkey, su ilgom nosim tokios….. Taip ir cia taip isgirtas Blue Valentine, isjungiau iskart kai pasirode scena tame futuristiniame baisiame viesbutyje, ir tas Michelle susikuprinimas ir riebalai ant pilvo ir ta nutysus maike, per daug nuobodi realybe, ne ne ne. Sakysit, cia taip turi buti, ta ir noreta parodyti, bet man buvo ziauru ziuret, tiesiog purte, kaip baisu sitaip gyventi…Na, o kas del sirdi griebianciu filmu, tai Sibiro Kirpejas, kai Tolstoju istriamia, o jo draugai bega is paskos ir dainuoja garsiai jam pavymui, na tiesiog!! Ir kas beko, Moulin Rouge, dieviskas filmas, dieviskos asaros….

  • Neringa parašė:

   esu etatine asarotoja :), ar tai opi man asmeniskai tema butu, ar siaip jautri, dvasinga istorija. Na bet per siuos du paminetus filmus tiek zliumbiau, kad po to bijojau iseiti is kino teatro. o Filmo Sibiro kirpejas kiekviena minute buvo uzvaldziusi mano emocijas. Na o trecias – Laumes vaikas (bet palyginus su pries tai dviem minetais, tai cia vos kelis kartus susigraudinau).

 60. Hardas parašė:

  Merginos, pažiūrėkit Lo imposible http://www.imdb.com/title/tt1649419/, verksit pasikūkčiodamos ir ne vieną kartą.
  O jei neverksit, tai jūs bejausmės ir be instinktų. Pasitikinkit.

 61. Kristina parašė:

  Na, Marlis ir as, Walk to remember ir p;s.I love you – visi man juokingai graudus pasirode, istorijos geros, bet pastatytos prastai, neitikinanciai. Is minimu yra griebianciu uz sirdies, dar keli nemineti, as visada zliumiu nes juokingai graudus, kiek šaržuoti apie gyvenimą, kaip reikia myleti savo keistas šeimas ir pan – Parenthood ir What’s eating Gilbert Grape. Asmeniškai dar kabina One Magic Christmas, holivudinis, bet labai panašus į mano gyvenimą, tai džiugu, kad ten gerai baigiasi. Todel ir žliumbiu 🙂 Apvalo 🙂

 62. Emilija parašė:

  Butinai paziurekite „Eik ir tapk“ (Va vie et deviens) Radu Mihaileanu filmas apie berniuka, isgelbeta is Somalio pabegeliu stovyklos, kurioje jis turejo palikti savo mama. Filmas neliudnas, apie zmoniu meile, apsupusia naslaiti vaika. Kazkada rode kino pavasaryje.
  Ir dar „The painted veil“ apie nelaimingai istekejusia, bet veliau pamilusia savo vyra moteri. Labai gilus ir prasmingas, tik baigias liudnai.

 63. Raminta parašė:

  http://www.imdb.com/title/tt1121977/ Man labai istriges filmas Mother and child,va cia tikrai galesite paverkti ir filmas Mano vardas Khanas……va cia tai verkimo filmai.

 64. Oksana parašė:

  o man tas Khanas nebuvo toks labai verksmingas, tiesa skant, net nepamenu ar pravirkau per ji..labiau sukrete berods jau minetas Inscendies. ir kazkiek traumavo argo..

 65. Anonime parašė:

  Va siandien verkiau, kai ziurejau Kurklielytes „Lengvas raganavimas“. Toks grazus filmas…

 66. Editula parašė:

  Mano klasikinis zliumbimo filmas – „ruduo niujorke“. Negi ne viena nezliumbet?

 67. Edita parašė:

  😀 😀 😀 Na, mano terentuose sukasi virš 10 filmų 😀 juokinga 😀 ilgam turėsiu..
  ir verksiu, oi, gerai atverksiu 🙂 čia sakoma nu va kai juoko per daug tai į ašaras nueinama 😀

  tik tikiuosi kad jie nebus kaip berniukas dryžuota pižama.. nes ir dabar prisiminus suspaudžia kažkur ir šiurpas nueina..

 68. Sonata parašė:

  Yra daugybe filmu, kuriuos ziuredama nubraukdavau tai dziaugsmo, tai liudesio asara, bet per siuos filmus tiesiog raudojau: „If Only“, „Seven pounds“ ir be abejonės „Marly and me“:)

 69. gato parašė:

  Smėlio ir rūko namai (the house of sand and fog). Nepaprastas filmas apie galimas skirtingas tiesas, mano pats žliumbikiškiausias iš visų. Labai rekomenduoju namačusiems.

 70. Almama parašė:

  Pagaliau emiau susidariau sarasa visu rekomenduotu filmu. Aciu visiems rekomendavusiems. Kartais tokie jautrus filmai labai pravercia jausmingiems vakarams ir emociju islaisvinimui.

 71. papuosalas.com parašė:

  As labai verkiau per filma „Sibiro kirpejas“. Irgi jie susitinka, bet kartu nelieka. O veliau, ji ji aplanko po daug metu Sibire, jie nesusitinka, bet jis ja pamato. Bet ir gyvenime taip atsitinka.

 72. Ritele parašė:

  „vėtrų kalnas“ – pats nuostabiausias mano matytas filmas. Po jo negalėjau nustoti verkti gal 3val, labai stipriai paveikė.

 73. Jurate parašė:

  as tai pasiulyciau paziureti ( ONE DAY ) su Anne Hathaway ir Jim Sturgess 🙂 xxx One Day – Official Trailer

 74. Airida parašė:

  Istikruju tai visiems siulau paziureti filma“Twice born“(lt.“Gime myleti“). Tai pats geriausias filmas kuri teko matyti.ir labai verkiau. Nuostabi aktoriu vaidyba, nepakartojamas Penelopes Cruz grozis ir neeilinis filmas su pacia geriausia ideja. Jusu paminetu labai daug sugraudino.

 75. romas parašė:

  siulyciau,paziureti ,, 7 sielos,,su Vilu Smitu.tai isties puikus sedevras.

 76. romas parašė:

  taippat ypac geras filmas ,,Ruandos viesbutis,,tik jis jau daug rodytas

 77. […] geriausią patarėją ir verčiausių filmų išmanytoją? Cha cha cha, manau, kad pasiilgote, nes jos populiarumas, kai atvirai pareiškė apie filmus, per kuriuos labai norisi paverkti, neabejotinai mušė visus blogo svečių populiarumo […]

 78. Nilole parašė:

  ,,Titanikas“, net nezinau ka pasakyti, ir ,,ties kur“ ten galima apsiverkti? Kai pagalvoji, del ,,Titaniko“ tragedijos galima verkti, jeigu jau nebera del ko verkti, bet tas labai zemo lygio filmukas, tai nei asaru, nei kokio kito jausmo prideti negali.

 79. Malibas parašė:

  „Pries parskrendant i zeme“.

 80. Nezinoma parašė:

  Labiausiai verkiau per ,,Hachiko šuns istorija“, bei yra dar keli filmai kuriuos žiūrėdama verkiau tai ,,Trys metrai virš dangaus“ nerealus filmas, patarčiau pažiūrėti, filmas ,,Lol“ ,,Paskutinė daina“ ,,Įsimintinas kelias-Skubėk mylėti“ ,,Meilė ir krepšinis“ ,,Marlis ir aš“ ,,Flika“ ir’ ,,Lesė“ .

 81. Giedre parašė:

  Три метра над небом tikrai geras filmas. Yra 2 dalys. Zliumbiau kaip mazas vaikas. Tikrai verta paziuret.

 82. Edita parašė:

  Head on/ galva y siena
  Virs debesu
  Green street hooligans

 83. Edita parašė:

  ir dar: the Duchess/ hercogiene (toj vietoj, kur turejo atiduoti savo vaikuti..)

 84. Rasa parašė:

  Hachiko
  Blue Valentine
  P.S. i love you

 85. Vilma parašė:

  O aš verkiau per vieną ypatingą, aktualų dokumentinį filmą „How to Die in Oregon“ http://www.imdb.com/title/tt1715802/

 86. Laima parašė:

  Paskutiniai mano „ašaromis aplaistytieji“: Javtagen, Žvaigždutės žemėje, Temple Grandin.

 87. karolina parašė:

  per tokius filmuss as verkiau titanikas mano sesers globejas gorelimas seva .

  per sita filma smarkiai verkiau labai nuo pradzios iki galo jio pavadinimas yra sevaline kodzia

 88. Ugne parašė:

  Nemažai filmų yra mane sugraudinę. Bet daugiausiai ašarų upėmis tekėjo „The Fault in Our Stars“ http://www.imdb.com/title/tt2582846/ ir žinoma: „Hachiko: a dog’s stor“y, „My sister’s keeper“

 89. Edita parašė:

  1. Daugiausiai ašarų Mano sesers globėjas / My Sister’s Keeper
  2. Irgi gerokai paverkiau MOTERIS, KURI DAINUOJA/ INCENDIES

 90. Laura parašė:

  ‘Like crazy’. Per visa filma asaros byrejo.

 91. dovile parašė:

  Kai ziurejau marlis ir as nuo tuo filmo apsiverkiauu o dar ziurejo ir anukai as verkiau o jie ne. ziurekit ir jus verksit i jus

 92. ZITA parašė:

  Mano 4 metu anukas ziuredamas multika UP gale filmo verke tokiom suaugusio zmogaus asarom ir gedynosi ju,net pati apsizlimbiau.

 93. Rasa parašė:

  Iš paminėtų filmų esu mačiusi Valandas, bet senokai, nepamenu ar verkiau. Šiandien mane pravirkdė labai gražus filmas „Iš Afrikos“ (rež. S.Polak) su Meryl Streep pagrindiniame vaidmenyje. Filmo pabaiga truputį nuspėjama, bet tai nieko bloga, tik liūdna, norėjosi filmo su „gera“ pabaiga:)

 94. Gitana parašė:

  Trys metrai virs dangaus…Verkiau…

 95. Ieva parašė:

  Radau apleistą temą.Bet kaip man reikėjo tokių idėjų…
  Verkiau per daugumą jau paminėtų.Maniškiai : „Poliana“ ir „Kartą po dvidešimties metų“

 96. Laima parašė:

  Permečiau akimis rekomenduotus filmus ir gal praleidau tikrai sukrėtusį filmą „Stoning of Soraya M.“. Patarčiau pažiūrėti rimtų filmų mėgėjoms. Toms, kurios verkė dėl „Marlis ir aš“, „Žinutė butelyje“ ir pan. gali būti per stiprus;)

 97. giedre parašė:

  jaučiu poreiki atgaivinti diskusiją…. Gal dar kas ką parekomenduos – kai norisi kažko gilaus…

 98. Eglė parašė:

  „The Reader“ ir „Manchester by the Sea“ — bent po 2 pakelius nosinių, prašom! 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.