8241
Beatos virtuvė

Naujas projektas: rekomenduoju, nes pati išbandžiau

(7)

Ar pastebėjote, kaip mes prisirišame prie laiko patikrintų ir mūsų nenuvylusių daiktų? Aš taip pat, kaip ir jūs, priprantu prie savo virtuvės pagalbininkų ir sunkiai įsivaizduoju savo kasdienybę be jų. Ir tikrai ne kiekvienas į mano virtuvę užsukęs naujas puodas, keptuvė ar elektrinis prietaisas lengvai įsilieja į laiko patikrintą mano pagalbininkų būrį. Kaip ir ne kiekvienas, kad ir labai dažnai reklamuojamas maisto produktas, apsigyvena mano šaldytuve.

Man patinka paprasti, tačiau patikimi, funkcionalūs daiktai, kurių kaina atitinka kokybę. Paprastai galutinę nuomonę apie daiktą susidarai tik tada, kai jį išbandai ir ilgiau panaudoji, todėl ir kilo mintis pasidalinti su Jumis tuo, kas man įtiko ir patiko, o šiuos daiktus pažymėti ženkliuku „Beatos virtuvė rekomenduoja“.

Brita kasetes

Pirmieji, kurie užsiklijuos šį ryškų lipduką bus „Kaiser“ kepimo formos ir „Brita“ vandens filtrai.

„Brita“  vandens filtrą naudoju dar nuo gyvenimo Londone laikų – jis man tarnauja ir kaip stilingas stalo vandens ąsotis, ir kaip vandens šaldymo renginys, nes mano šeima mėgsta šaltą vandenį. Man patinka, kai šviežias vanduo yra nuolat po ranka, nes, tikiu, norint gerai jaustis vandens reikia išgerti daug. „Brita“ padeda man išgerti daugiau vandens.

Beata_Brita_maza

Na o „Kaiser“ kepimo formos jau seniai karaliauja mano kulinarijos studijoje. Jos sandarios ir tvirtos, jų dugnas nesideformuoja, o ir plauti jas daug lengviau nei kitas, nes „Kaiser“ formos padengtos specialia danga  Man patinka, kai nesigaili įsigijęs daiktą –  „Kaiser“ formos būtent tokios.

Kaiser_Beata_mz

O įdomiausia yra tai, kad ir „Kaiser“, ir „Brita“ yra vokiečiai!

Tai tiek trumpai apie šį naująjį projektą. Labai tikiuosi kad, „Beatos virtuvės“ rekomendacija Jums padės išsirinkti tokius daiktus, kurių kokybė nenuvils ir jie tarnaus Jums ilgus metus.

BV - Sticker - Rekomenduoja - 4 A Mock-up4d

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (7)
Komentarai
 1. Ignė parašė:

  laba diena, p. Beata. gal galite dar kartą parekomenduoti morkų pjaustyklę ir pašnabžėti kur ją rasti. Jūsų morkos salotose atrodo skaniau. Jau kelias nusipirkau pjaustyklės, bet vis dar ne tokios mano morkos. Didelis dėkui

 2. Danguole parašė:

  Sveika Beata man butu irgi idomu ir noreciau isigyti morkoms pjaustykle.aciu

 3. iii parašė:

  Morkoms pjaustyklių rasite Gerduvoje 🙂

 4. Meta parašė:

  Laba diena, gal galite parekomenduoti gerą, nesvylančią keptuvę? Tik ne tefloninę. Kokios firmos keptuves Jūs pati naudojate?
  Ačiū.

 5. Jurgita parašė:

  Labas rytas, o kokį puodą parekomenduotumėte virimui/troškinimui? Labai dėkoju. Jurgita

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.