8241
Beatos virtuvė

Namų gamybos dovanos

(4)

Patikrinta ne sykį – valgomos dovanos yra vienos geriausių. Nesu mačiusi, kad kokia skani dovana ilgėtųsi dėmesio ar rinktų dulkes šaldytuvo lentynoje. Žinot, kodėl? Nes visada norisi paragauti, kas stiklainyje uždaryta ar viliojančiai įvyniota, ir būtent jums su meile gaminta. Laiko dar yra, tikrai spėsite tokių, valgomų dovanų prigaminti visiems artimiausiems. Nuo savęs, su meile ir iš visos širdies. Čia surinkau dešimt geriausių tokių dovanų receptų, liko tik išsirinkti.

Bemieliai kūčiukai gražiai supakuoti tikrai bus puiki dovana, o gal štai tokie –  čekiški cukrinukai labiau patiks kolegai ar draugei?

Beatos virtuve_kuciukai

Naminę šokolado plytą gaminau seniai, reikėtų pakartoti, nes jau žinau, kam labai patiktų tokia dovana. Florentinai kalėdoms smaližiams tikrai patiks.

florentinai-632x370

Ir nuostabiausieji, labai labai skanūs karamelizuoti riešutai ir vaisiai, tikrai top’as, abejingų nepaliks.

BV_xmas_2649-393x500

Bet gi yra ir tokių, kuriems mieliau kažkas sūraus ir pikantiško, tada puolam gaminti vištienos kepenėlių pašteto su spanguolėmis ir romu, arba verdame svogūnų uogienę, kuri irgi tiks prie kepenėlių. O gal turite prisiekusių alyvuogių mėgėjų? Tuomet sumarinuokite savo alyvuoges ir dovanokite!

IMG_3977-600x370

Pasidarykite šventę ir sau, ar figų mėgejai/-ui, su svaigiomis figomis šokolade ir šventė ateis į širdį tikrai.

figos-632x370

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
 1. Donata parašė:

  Ar nebus šiemet metų kalendoriaus?? :/

 2. Rima parašė:

  Labai laukiu šeimos kalendoriaus. Ar šiemet jis bus?

 3. suvenyrai dovanos parašė:

  Kaip sakoma dovanotam arkliui i dantis neziurima, bet vistiek maloniau kai matai kad zmogui patiko tavo dovana. Reikia neblogai pazinoti pati asmeni ir suprasti kas jam patinka kas nelabai.

 4. Valgomos dovanos parašė:

  Pačių gamybos dovanos, kad ir ką begamintumėt, visuomet labiau pamalonins tą dovaną gavusį asmenį nei dovana, kurią tiesiog nupirkome prekybos centre. Čia aprašytos svogūnų uogienė ir vištienos kepenėlių paštetas su spanguolėmis ir romu yra tobulas variantas dovanai 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.