8241
Beatos virtuvė

Burtai virtuvėje arba laida, kurioje parodysiu tikrąjį savo veidą…

(4)

Na, tai koks rytojaus planas? Pažiūrėsite mano laidą, prisiklijuosite vampyrų dantis ir miestan? Ha ha ha… Ar rytdiena skirta moliūgų skaptavimui? Šįkart taip nutiko, kad mano laida sutapo su Helovinu, tai patys suprantate, – pašėliojome befilmuodami.

Beatos virtuve_burtai virtuveje_4

Nors pradėti gal reiktų nuo to, kad aš pirmą kartą gyvenime „į eterį“ atėjau su juoda suknele. Sakysit, kas čia tokio?? Matot, kažkaip taip jau yra, kad labai mėgstu spalvas ir juodos spalvos mano spintoje reikėtų ieškoti su nemenku žibintu. Tai aš paieškojau ir radau. Va, pažiūrėkite, kaip ta juoda „ant manęs“ žiūrisi. Mmm? Filmavimo draugai sakė, kad labai tinka ir kad štai, čia mano tikrasis veidas, o jūs ką pasakysit?

Beatos virtuve_burtai virtuveje_2

Tiek to, nors ir Helovinas, galbūt aš neisiu po namus sakydama „vaišės arba pokštas”. Geriau viską – ir vaišes, ir pokštus, parodysiu jums laidoje. Žinokit, pasakysiu tiesiai – tiek dūmų mano virtuvėje dar nėra buvę. Nei kai su Odeta grybukus prideginom, nei dar kada nors. Dūmus atsinešė toks jaunasis burtininkas. Simas, matyt, taip pat mėgsta skanų maistą, kaip ir aš, nes visokius stebuklus jis daro su maistu. Pavyzdžiui, vietoj paprasto fondiu, daro azondiu. Kas tai tokio – pamatysite rytoj, bet štai kaip mes tą azondiu darėme… Gaila niekas nenufotografavo, kaip po to visi metė kameras ir lempas, ir puolė ragauti. Dar Simas parodė tokį linksmą reikalą, kaip sulčių makaronai. Suaugusieji tos laimės gal ir nesupras, bet vaikai tokius kramto su mėnulio platumo šypsenomis.

sulciu makaronai

Bonbonas pastaruoju metu į filmavimus vengia eiti.  Matėt patys praėjusią savaitę feisbuke, kaip išsigando, kai su Katažyna uždainavom gana garsiai. Bet šitoj laidoj jis buvo ir matė visko: ant šluotos beveik skraidančią mane, visą stalą užklojančius dūmus, vaiduoklius ir net šviečiančius moliūgus. Čia tai Linutė pasistengė ir pakilo į kitą moliūginį lygį. Pjaustytas moliūgas yra gerai, bet šviečiantis!!! Norit tokio? Rytoj laidoje masterklasė bus.

Beatos virtuve_burtai virtuveje_3

Na ir aišku, tikrai buvo maisto, puikaus ir gardaus. Nes juk patys tikriausiai burtai kasdien vyksta mūsų virtuvėse. Tad ir aš dalinausi tokiomis paslaptimis – kaip du kartus padauginti šokoladą, kaip nekepant iškepti lašišą ir kaip iškepti tokius blynus, kuriais norėtųsi puošti namus…

Beatos virtuve_burtai virtuveje_5

Kai jau montavom visą tą prifilmuotą laidą, tai sakėm, kad čia viena smagiausių šio sezono laidų.  Pasimatom ryt, šeštadienį, 16 val. per LNK.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Deimantė parašė:

    o galite pakartoti lietiniu blynu voratinkliu recepta nes nespėjom užsirašyti

  2. […] kaip, jau rytoj. Nors visi labai gyrė ir aš pati sau atrodžiau tikrai netikėtai grakšti su ta juoda suknele, (juodą nešiojų retai, arba niekada) šeštadienio laidoje, ir nors dabar esu visa galva […]

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.