8241
Beatos virtuvė

Barbora

(6)

Štai naujoji prijuostė – Barbora, kuri debiutavo bulvių laidoje. Po metų prie Vilmos, Mildos, Martyno ir Odetos prisijungia Barbora.

Barbora buvo mano bobutė ir, kaip žinia, Barbora yra veiklioji moteriškė kalendoriaus puslapiuose… Ši Barbora – labai lietuviška. Manau, ji vienodai gerai tiktų ir Vingių Jono Katrei, ir princesei ant žirnio (ar prie žirnių). Iš plauto, minkšto, natūralios spalvos lino. Tarpinė stotelė tarp Provanso ir Dubingių… Minkšta ir svajinga, lietuviška, natūrali, tyra ir miela. Su ja vienodai gerai kepasi ir varškės pyragas, ir vištienos karis… O kairėje krūtinės pusėje subtiliai ir tyliai išsiuvinėtos mūsų mėgstamos spalvos: geltona, žalia, raudona. Patriotė ta mūsų Barbora…

Anksčiau taip visai netikėtai ir neplanuotai užminiau mįslę apie nuotrauką, nes pamačiau, kaip gražiai ir netikėtai pagavo Žilvis nuotraukoje mane su granolos padėklu ir suknele iš pirmos knygos viršelio, visi fotografuoja – tik Greta Skaraitienė, kurios nuotrauka ir yra ant pirmos knygos viršelio, ne. Taigi, po keletos įvairių spėjimų, (aš norėjau, kad mįslės atsakyme būtų paminėta pirmos knygos viršelio fotografė Greta Skaraitienė) teisingai šios nuotraukos mįslę įminė ir pirmoji įvardino fotografę Rasa, ji  gauna dovanų naują, šviežią prijuostę Barbora.

Barbora man labai patinka… Tikiuosi, ir jums patiks. Įsigyti ją galima čia, o kad būtų smagiau, tai pirmiems perkantiems visą spalio mėnesį dar dovanojame pirštines.

na o šeštadieni 10 val ryte per TV3, mano laidos tema „visiems įtikti ir patikti“ gaminsiu patiekalus, kuriems dažniausiai niekas negali atsispirti, tikiuosi, kad jūs pasisemsite įkvėpimo ir kitą savaitgalį pakviesite savo draugus ir artimuosius į svečius..

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (6)
Komentarai
 1. Rasa parašė:

  Ačiū Beata už puikią dovaną!

 2. Vyriska prijuoste parašė:

  Dziaugiames naujaja Barbora, tik norejau paklausti gal greit atsiras prijuoste vyrams – jie irgi pageidauja tokio virtuves atributo, nes gaminanciu Lt vyru soociai.O ir pavadinimas galetu buti- Jurgis ar Staselis…
  But smagu)..

 3. Alina parašė:

  Gerbema Beata Nicholson!
  Megstu keptus sumustinius su suriu ir desra, bet pastuoruoju metu man jie atsibodo… Gal jus galetumete man pasiulyti kuom man juos papildyti, ar isviso daryti kaskaip kitaip? 🙂

 4. pagyrimas parašė:

  Tai nuostabi laida!Kiekviena diena padarau vis nauja ir skanu Beatos recepta .Ir visada buna begalo skanu (mmm =)

 5. pagyrimas parašė:

  Tai nuostabi laida!Kiekviena karta pagaminu vis naujesni ir skanesni patiekala. Tai labai skanus Beatos receptai (mm… ) . Noreciau isigyti Beatos receptu knyga.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.