8241
Beatos virtuvė

Ar jūs galite patikėti, kiek mažai laiko liko iki Lietuvos gimtadienio?

(3)

Aš turiu pasakyti, kad va, man patinka žiema ir esu labai laiminga, kad grįžo šaltis, nes jei šaltis gerai neįeina vidun, tai toks kaip ir be žiemos esi. Labai svarbu yra ta metų laikų kaita, bent jau man.

Aš norėčiau aptarti daug dalykų ir jau gal net ne kartą kalbėjau apie tai, ką daryti ir kaip švęsti Vasario 16-ąją.  Mums taip sutampa, kad net vaikų atostogos išpuola tą savaitę, kai bus Vasario 16-oji, tai nors ir lėksim trumpam į Angliją, vis tiek grįšim čia tam, kad pabūtume Lietuvoje būtent tą dieną.

Aš, kaip žinia, buvau pakviesta prisijungti prie „Atkurtai Lietuvai 100 – švęsk!“ iniciatyvos ir būti ambasadore bei kviesti švęsti valstybės šimtmetį. Man atrodo, kad visi mąstantys ir siekiantys žmonės jau tikrai švęs ir džiaugsis ta diena. Tiek daug apie šimtmetį visur kalbama, o tai yra nuostabu.  Nes kuo daugiau kalbi apie teigiamus dalykus, kuo daugiau pastebi gėrio, tuo daugiau jo randasi gyvenime. Tikrai patikrintas dalykas.

Leiskite trumpus karolius suverti.

Prieš savaitę buvau kino filmo su juokinguoju Mantu Stonkumi „Aš Žvaigždė“ premjeroje – linksma, lengva komedija (netgi galėčiau sakyti tinkama šeimai) apie tai, kas būna, kai susireikšmini. Čia aš su Tomu, nes ir jam anglakalbiui buvo juokinga.

Praėjusią savaitę buvau Marijampolėje ir net aplankiau kalakutų vaikų darželį – taip taip, kadangi „Arvi“ kalakutai iš ten, tai būtinai užsukau ir į fermą. Į Marijampolę vykau dar ir dėl to, kad buvau pakviesta sudalyvauti „Laisvės TV“ filmavime. Galiu pasakyti, kad man buvo tikrai labai smagu, kviečiu palaikyti ir žiūrėti „Laisvės TV“ laidas, nes jie yra ne tik pozityvūs, bet ir informatyvūs – jų laidas žiūrint ir sužinai dalykų, ir gerai pasijuoki.

Penktadienį susitikau su regioninės žiniasklaidos atstovais, jie užsuko pietų į mano studiją. Džiaugiuosi, kad regionuose spauda gyvuoja, o mes turime ją palaikyti, nes tai svarbu mūsų šalies demokratijos sveikatai.

O čia šiaip, karoliai Vasario 16 – osios proga, kuri ateina jau oj, kaip greitai… Štai čia aš prisimerkus su šlamučių karūna, tiek daug komplimentų sulaukiau ja pasipuošus. Šlamučius mano draugė Linutė taip gražiai sudėjo.

O čia mano selfis – nuotrauka, kai filmavausi klipuke „Atkurtai Lietuvai 100 – švęsk!“, galite jį pasižiūrėti čia.

Nors mano žurnale yra ne vienas labai geras receptas, kas tiktų jūsų šventiniam stalui, bet aš pagalvojau, kad jei neturite galimybės įsigyti arba dar nespėjote to padaryti, tai va čia sudėsiu meniu iš savo blogo.

Tradicinius suktinukus – lietuviškus zrazus gaminau ir laidoje, o ir mano žiemos žurnale jų receptas yra. Dar šventinę vištą siūlau – ši labai aromatinga, o jei norite stipresnės vakarienės, tai imkite ir gaminkite šonkaulius.

O desertui tai, net nežinau, gal ruginį meduolį? Jis yra čia arba žurnale. Jeigu labai tingite, tai net du kepėjai Užupyje pristato savo desertus – „Thierry“ trispalvis tortukas ir „Liu patty“ šventinis gražuolis. Aš dar „Liu Patty“ nespėjau paragaut, bet net neabejoju, kad gardus. O „Thierry“ tikrai malonus, lengvas ir gardus. Ir Ali mačiau trispalvius šokoladinius saldainius siūlo, o trispalves, kiek girdėjau, jau visas išpirko…

Argi ne nuostabu, kad mes tokie tautiškai maloniai nusiteikę?

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. Eglė parašė:

  Ir vėl visi apie tą patį… Jei dabar – gimtadienis, kas čia buvo anksčiau? 😉 Šiaurės Vakarų kraštas? Lenkijos vaivadija? O ką 03.11 švęsime? Galiu garantuoti, kad vėl gimtadienį 😀
  Vienas FB postas neblogai viską sudėlioja:
  Lietuvai yra mažiausia 1009 metų – nuo pirmo tarptautinio rašytinio paminėjimo.
  Lietuvos valstybei yra mažiausia 765 metai – nuo Mindaugo karūnavimo
  Lietuvos Respublikai yra 100 metų – nuo 1918 V16
  PS O pasiūlymų be mėsos galima?..

 2. Merginos parašė:

  Jūsų receptai patys skaniausi ! Beata, jus nuostabi moterys 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.