8241
Beatos virtuvė

„Arvi kalakutai“, nes kalakutieną valgyti skanu ir sveika

(0)

Plačiame arvi kalakutų asortimente pasirinkome 2 produktų grupes, kurias norime rekomenduoti Lietuvos žmonėms. Pirma, tai smulkinta kalakutiena arba kitaip faršas. Kodėl, nes tai gryna smulkinta kalakutiena, kuri ir maistinga ir paruošiama žymiai greičiau nei daugelis kitų mėsos patiekalų. „Beatos virtuvė rekomenduoja“ žekliuku pažymėtose „Arvi kalakutai“ pakuotėse rasite gryną mėsą – iškaulintą ir susmulkintą, ten neprimaišyta visokių sojų baltymų, hidrintų riebalų ar visokių E, B,C.

 „Arvi kalakutai“ smulkinta kalakutienos krūtinėlė tinka visiems, kurie nori valgyti sveikai – čia tikras baltymų šaltinis ir sportininkams, ir vaikams.

Pabandykite pasigaminti:

Daržovių sriuba su kalakutienos frikadelėmis 

Kalakutienos kukuliai su daržovėmis 

„Arvi kalakutai“ smulkinta kalakutienos petukų mėsa, tikriausiai paklausite – kas čia per dalykas?  Tai toks tarpinis variantas tarp baltos krūtinėlės ir tamsesnės šlaunelių mėsos. Petukų mėsa šviesi, bet riebesnė nei krūtinėlė, tad patiks tiems, kurie nori valgyti sveikiau, bet krūtinėlė per sausa.

Meksikietiškas kalakutienos troškinys

Kalakutienos mėsainiai

Mandras zuikis su džiovintais pomidorais

Balandėliai su kalakutiena

Daug receptų, ką gaminti iš kalakutienos, rasite www.arvikalakutai.lt

„Voila!” kalakutienos kepsniai

Labai mėgstu gaminti maistą, tad man nesudėtinga greitai pamarinuoti mėsos gabalą ir po valandos iš orkaitės išsitraukti kuo puikiausią kepsnį, todėl įtariai žvelgiu į įvairiausius pusgaminius, atsargiai jų ragauju ir griežtai vertinu. Tiesą sakant, mažai kas man įtiko ir patiko, kol paragavau „Arvi kalakutai“ ruošiamų kalakutienos kepsnių „Voila!“.

Pirmojoje degustacijoje ragavau iš karto 3 skirtingų skonių gaminius – kalakutienos medalionus amerikietiškame marinate, kalakutų šlaunelių mėsos alaus marinate ir džiovintais vaisiais įdarytą kalakuto krūtinėlę. Pirmiausia, man gerą įspūdį paliko kepsnių „Voila!“ marinatai – jie sukurti su fantazija, bet tuo pačiu neįkyrūs, neužgožiantys tikrojo kalakutienos skonio, be jokių skonio stipriklių. Visų antra, man patiko sultinga mėsa, kurios neįmanoma sugadinti. Jei kepsite tiek laiko, kiek nurodyta ant pakuotės, net vaisiais įdaryta krūtinėlė neperkeps, nesudžius, išliks sultinga ir skani. Svarbiausia, pasisotinęs kepsniais „Voila!“ jautiesi taip pat gerai, kaip pavalgęs naminio maisto.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.