8241
Beatos virtuvė

Visi į gimtuosius kraštus!

(4)

Taip jau yra, kad savam kieme dažnai nesi visko išžiūrėjęs ir atradęs, nes gi pats tame kieme stovi ir aplink dairaisi. Panašiai ir su mano gimtuoju miestu – Kėdainiais. Man šis miestas visada buvo nuostabus ir mylimas, bet kai su sese Odeta susiruošėm ir čia su gidu pasivaikščiojome, tikrai daugybę naujų dalykų atradome. Ir nei neįsivaizdavau, kad Kėdainiuose tiek daug nesu mačiusi. 

mazintoss 32

Leiskit atspėsiu, kada paskutinį kartą vaikščiojot po kokį nors Lietuvos kampelį su gidu? Tikrai manau, kad senokai, o gal net visai tokio atvejo nebuvę. Tai, žinokit, jau ne pirmas kartas, kai gidas kelionę paverčia stebuklinga. Esam taip ir su draugėm Kauną išžvalgiusios, ir Telšiuose su laida, ir Dzūkijoje Algis mus lydėjo, tai ką noriu pasakyti, jei galvojate, kad viską žinote apie savo miestą ir norite pasitikrinti – raskite gerą gidą. Po tos kelionės pasikalbėsime, hahaha. 

mazintoss 40

Na, ir žinoma, kokia gi „Keliauk ir ragauk“ laida be ragavimo. Tai vos už dešimties kilometrų nuo Kėdainių atradau tikrą virtinių oazę. Na, patys žinote, virtiniams reikia truputį laiko ir kantrybės, ir prisiruošimo, o čia, Sirutiškyje yra skanu kaip namie ir tikrai virtinių rojus – ragavau gal 10 skirtingų virtinių rūšių!!!

mazintoss 52

mazintoss 50

Mėgstat žiemą slides tept? Aš, tiesą sakant, net nežinojau, kad Jonavoje yra savotiškos lietuviškos Alpės. Tai jei manote, kad Lietuvoje nelabai yra kur slidinėti, ar skrieti nuo kalno, atvažiuokite čia, į Vidurio Lietuvą, kur praėjusiais metais įrengta naujutėlė slidinėjimo trasa. Ją apžiūrėjau su asmeniniu moterų treneriu Martu Kalendra (kaip gerai, kad jis įsimetė tuos „pašikniukus“) ir žiemos pramogų mėgėja Indre Stonkuviene. Jie, žinokit, ne tik nuo kalno leidosi, dar ir į štai tokį bokštą kopė… Norėtumėt pabandyt?

mazintoss 2

mazintoss 6

 Šios laidos anonsas jau laukia štai čia, lnkgo svetainėje. O aš lauksiu Jūsų rytoj, laidoje „Keliauk ir ragauk. Lietuva“, 18.30 val. per BTV.

Ši laida yra projekto „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas vietinio turizmo rinkoje“ (Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0003) dalis. Laidą inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, ji finansuojama pagal 2014–2020m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
  1. Dovile parašė:

    Labas Beata, žiūrėjau šiandienos laida ir labai sudomino prietaisas virtiniu gamybai! kaip koks stebuklas, nesu tokio mačiusi ir nežinau kaip vadinasi ir kur toki rasti. Noriu padovanoti močiutei, nes ji virtiniu su grybais specialiste:))) lauksiu atsakymo

  2. Dovilė parašė:

    Labas Beata, labai patiko reportažas apie Kėdainius ir susidomėjau virtinių gamybos prietaisu skirtu tešlai pjaustyti. Nieko tokio iki šiol nebuvau mačiusi. Labai noriu tokį nupirkti močiutei, kuri yra virtinių su baravykais specialistė, prietaisas palengvintų jai darbą. Kaip jis vadinasi ir kur tokį įsigyti? Ačiū

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.