8241
Beatos virtuvė

Vasaros karoliai sunerti, nerkite ir jūs savuosius

(5)

Trampampam, ji yra dabar ir čia, ir šiandien – imkime savo mėgstamiausią metų laiką už pečių ir nepaleiskime. Aš, jums leidus, pailsėsiu truputį nuo rašymo tam, kad galėčiau prikaupti naujų minčių ir naujų impulsų, nes kad ir kaip man patinka rašyti, vis tik kartais reikia daryti pertraukas visur. Tai va, o čia sudėliojau tai, kas vasarą man yra būtina. Ir dabar ne katapultuosiuos į mėnulį, bet tiesiog bus truputį mažiau naujienų bloge. Yra paruoštų naujų receptų, kurie vis karts nuo karto šast, ir išners iš bangų. Štai, mano vasaros karoliai:

Saulė! Jos reikia ir kuo daugiau. Smėlio taip pat, tikrai ketinu nuvažiuoti prie mūsų Baltijos dar ne kartą.

atostogos_ir_rabarbarai

Vasaros Knygos: „Šešeri metai Saigone. Nepamirštamas gyvenimas Vietname“, „Savas Paryžius“, „Laisvė basomis“. Vasaros gadget’as – elektroninė skaityklė Kindle. Mano geriausias ir mylimiausias elektroninis įrenginys, be kurio neįsivaizduoju vasaros. Visas popierines knygas, kurias sudėjau į savo vasaros knygų topą, jau matėte. O štai šis geras, mažas draugas Kindle PaperWhite yra mano nuolatinis palydovas. Mane ištinka lengva panika, jei jo nerandu (vieną kartą esu pamiršusi kelionėje). Kodėl patogu? Nes vienu metu galiu turėti su savimi belekiek knygų. Šiuo metu jų yra per šimtą. Visas knygas perku iš Kindle Amazon parduotuvės. Prieš pirkdamas knygą gali atsisiųsti jos ištrauką – pasibandyti, ar knyga patinka. Štai trys, kurios guli skaityklėje ir šią vasarą jų imsiuosi: Eat Move Sleep: How Small Choices Lead to Big Changes. Tai The New York Times bestseleris apie tai, kaip gyventi sveikiau ir kokybiškiau. Better Than Before: Mastering the Habits of Our Everyday Livesantra knyga apie tai, kaip geriau gyventi. Ir dar norėčiau perskaityti arba Diane von Furstenberg, arba Tamara Mellon memuarus.

Beatos karoliai_vasara_

Dviratis. Norėčiau daugiau laiko praleisti ant dviračio, o ne prie mašinos vairo.

Beatos karoliai_vasara_vaikai

Atsijungti. Labai mėgstu bendrauti socialiniuose tinkluose ir rašau daug elektroninių laiškų. Komunikavimas yra vitaminai. Bet šią vasarą  norėsiu atsijungti, nebijokite, tai tik trumpam. Dienoraštis. Rašysiu dienoraštį.

Beatos virtuve_vasara_dienorastis

Spalvinimo knygos suaugusiesiems. Pasaulinis trendas, kuris atvilnijo iki Lietuvos. Aš dar žiemą apie tai perskaičiau kažkur angliškuose žurnaluose ir užmačiau spalvinimo knygeles su gražiausiais raštais suaugusiesiems. Dabar net dvi leidyklos išleido tokius albumus – spalvos atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybiškumą. Viena Alma Litteros, kita – Obuolio leidyklos.

Beatos virtuve_spalvinimo knygos

Palanga. Myliu Palangą – nieko negaliu padaryti, man tai – geriausia vieta. Aišku, Meilės alėja ir pliažas. Į Palangą važiuosim savaitgaliui, kai vaikams nebereikės į mokyklą. Praėjusiais metais buvau tobuloje laimėje. Tegyvuoja vasaros savaitgaliai!

Beatos virtuve_palanga_vaikai_jura

Ne tik gulėkime, bet ir dirbėkime. Visų labai prašau ir pati taip darysiu: jei pamatai net ir ne savo numestą butelį ar šiukšlę pliaže – surink. Nešiokitės pirštines, jei reikia. Mama žemė jums padėkos, o kur dar tas jausmas, kad gerinate savo aplinką…

Vaikai pliaze_jura

Pasiplaukioti kateriu ar valtimi, ar ir didesniu laivu. Viena smagesnių praėjusios vasaros patirčių buvo plaukimas nuo Nidos iki Šilutės. Draugai paplukdė, buvo nuostabu. Norėčiau dar… Tas jausmas, kai esi ant vandens… Neįkainojamas. Taigi plaukime.

Beatos karoliai_vasara_atostogos

Ir, žinoma, būti visur, čia ir dabar, atvirai ir džiugiai, kad vasara neprabėgtų padalkas pasikėlusi pro šalį, bet pabūtų, pasijustų ir ilgai nesibaigtų. Tai va, tokie karoliai, aš savuosius vasarinius jau suvėriau, dabar jūsų eilė. Gaudykite, vasaros akimirkos jau įsibėgėja!

Beatos virtuve_vasara_arbuzas

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Dovile parašė:

  Miela Beata, po to kiek jau padarei, pats laikas atsijungti. Bet labai lauksiu griztancios. Tai ka tu rasai, darai ir isspinduliuoji yra atokvepis ir atgaiva man, bei labai geras pavyzdys, kaip bunant tokiai naturaliai ir stiprai galima tiek sukurti ir suburti tokia puikia komanda aplink save. Geros vasaros!

 2. Ingrida M. parašė:

  Geros vasaros, gerų įspūdžių grįžkite su dar didesniu polėkiu, įkvėpimu ir meile, tai ką darote, nes tai tikrai spinduliuoja ir tas labai matosi. Lauksime grįžtančios 🙂 su nauja knyga, žurnalu ir naujomis idėjomis, nes paskutiniu metu jų netrūko 🙂

 3. tyla pries audra parašė:

  Nu cia tai jau tyla pries audra, ne kitaip… geros vasaros!

 4. Edita parašė:

  Labai geros mintys vasaros praleidimui. Pailsėjus visada smagiau tęsti darbus.

  Man įdomu, ar pirma parašote dienoraštį, ar pirma susirenkate nuotraukas? Tiesiog jos taip gerai dera kartu, kad pasidarė įdomu – kas atsirado pirmiau 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.