8241
Beatos virtuvė

Vasarėlė įpusėjo ir užimtumo didumas

(4)

Vasarėlė įpūsėjo. Kuo per dienas užsiėmus ir  kur mane sutikti galite ateinančius du savaitgalius?

Dėmesio! Noriu paskelbti svarbią žinią, visai ne skandalingą, bet svarbią – vasara įpūsėjo. Ir žinote ką? Aš vakar karštiligiškai varčiau kalendorių ir supratau vieną dalyką – laisvų savaitgalių nebėra. Visi vasaros savaitgaliai suskaičiuoti ir suplanuoti. Labai noriu prie ežero, bet ar galėtum patikėti, kad kur tą ežerą įterpti jau nebėra galimybių. Tai manęs aišku visi klausia ką veikiu, kad taip užimta?!

Tai pamėginsiu išvardyti:

Šeima, aišku, vaikai tai vaikai, ir stovykla reikia pasirūpinti, ir šiaip veikla ir nuvežti, parvežti, pabūti ir t.t.

photo 1-39

Blogas – nors dabar truputį ne tiek daug rašau, bet rašau, man blogas yra mano gyvenimas, jūs tai žinote. Aš jo neapleisiu niekada!

Naujas artėjantis TV sezonas. Truputį pradėjom, bet dar nemažai laukia.

Nauja knyga. Taip taip taip. Ši bus visai kitokia nei iki šiol buvusios. Rugpjūtį atvažiuoja Judita, gaudysim vasarą ir dėsim į naujos knygos puslapius. Knyga įkvėpta Dainų Šventės bus.

Nauji projektai, žinote mane patys susiranda, kadangi aš esu iš tų, kurie turi daug svajonių ir mano šūkis yra ‘labai labai noriu, ir jei ne tu, tai kas?’ Todėl dabar ėmė ir patys užvirė du man labai gerų emocijų dovanojantys, su maistu susiję dalykai. Čia, kaip ir visur, reikia laiko bendravimui visų pirma. Nes bendravimas yra viskas.

Renginiai. Tikrai galėčiau turbūt tik važinėtis po Lietuvą, bet turiu nemažai dalykų atsisakyti, nes reikia prižiūrėti veiklą numeris vienas. Ateinančius du savaitgalius laukia manęs net du festivaliai.

photo 2-41

Restoranas. Na ką jau čia slėpsi. Jurgis ir Drakonas yra šeimos vistiek dalykas. Nors viskas yra mano Tomo valdose, bet tai kokia žmona nesikiš į vyro reikalus…ha ha ha aš vadinu save kūrybos direktore ir vis pasidomiu kas ir kaip.  Dabar va tik lauko kavinė prie pliažo, bet rudenį bus visa įstaiga,  turime jau pusės kambario dydžio krosnį – dabar reikia kamino.

Kviečiu į svečius. Ruduo artėja, galvoju galvoju galvoju, sugalvosiu kaip bus.

Šį šeštadienį aš važiuosiu į Naisių festivalį. Ten galėsime susitikti, festivalis šis yra nemokamas ir labai smagus. Aš turėsiu du pasirodymus kaip kokia liaudies artistė, viename aikškinsimės salotų, kitoje – picos esmę.

photo 1-40

Dar kitą šeštadienį – Žagarės Vyšnių festivalyje, virsiu uogienę, ir ją pardavinėsiu. Tiksliau uogeinė pardavimui jau išvirta. Ne šiaip sau turgus, o aukcionas, su uždirbtais pinigais tikrai nevažiuosiu į Palangą – jie bus skirti Žagarės rajono daugiavaikėms šeimos paremti.

O dabar dalykas be kurio nepraeina jokia vasara – rožinis limonadas!!! Bet naminis, gaivus, geras ir rožinis dalykas.

IMG_2984

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
  1. Vaida parašė:

    Puiku, susitiksim ryt Naisiuose! 🙂

  2. Ingrida parašė:

    Šaunuole, Beata. Žaviuosi tokiais žmonėmis! Tokie žmonės yra patys laimingiausi, nes daro tai, kas miela širdžiai.

  3. Su vaikais parašė:

    Kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai – ne sykį tuo įsitikinau. Pati nuolat kažką veikiu ir planuoju ateitį. Šaunu, kad neapleidžiate tinklaraščio, aš saviškį irgi globoju, alkano ir baso stengiuosi nepalikti. Gaila, kad šiemet „nuplaukė“ Naisiai. Kitais metais būtinai dalyvausime. Su vaikais, žinoma. 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.