8241
Beatos virtuvė

Tomo pusryčiai ir užrašinių laimėtojos

(13)

Mano draugė visai neseniai pasidalino tokia įdomia informacija. Žinai, sako, ką pirmiausiai sumo imtynininkai daro norėdami priaugti svorio? Nea, sakau, nežinau… padidina porcijas? Pradeda valgyti spurgas, įdarytas plikytu kremu? Ar tiesiog geria litrais cukraus sirupą? Nea, sako ji, jie tiesiog nustoja valgyti pusryčius.

Ką????? Aišku, aš tikiu, bet dar pasitikrinau, internetas pilnas įvairių įrašų apie tai, ir faktas, kad pusryčiai yra be galo svarbu. Ir štai šią savaitę Lietuvos mokyklose ne veltui vyksta Sveikatiados pusryčių fiesta, kur vaikai kartu gamina pusryčius, taip prisimindami geros dienos pradžios svarbą.

Pusryčiais mes savo kūnui sakom: alio, įjungiam mašiną, ir deginam kalorijas. Ir tai sakau aš, kuri iš tiesų labai dažnai pusryčius pamiršta. Aš nekalbu apie tuos pusryčius, kurie yra ritualas, pavyzdžiui, savaitgalį, bet tuos eilinius. Tiesą sakant, iš visų šeimos narių esu labiausiai nusikaltusi pusryčių valgytoja.

Aš labiau vadovaujuosi intuityviu valgymu, ir jei nenoriu, tai nevalgau. Atsikabinėjimų galima surasti visokių, bet net senovės lietuviai būrai žinojo, kaip ir tie sumo imtynininkai, kad pusryčius suvalgyk pats.

Žinote, kad yra man pusryčių pavyzdys? Ogi mano nuosavas vyras. Jau sakysite, kad visai nebeturiu ką daryt, visai svečių nebeliko, kad reikia vyrą savo nuosavą priversti rašyti. Cha cha cha, aš pajuokavau, jis va ėmė ir parašė.

Taigi šiai lašinių tirpdymo savaitei labai tinkami pusryčiai. Na nežinau, ar kiekvienai merginai įveikiama yra ta porcija, kurią Tomas pasiruošia sau kas rytą (kiaušinius visada, košę – kartais), bet aš pati labai mėgstu kiaušinius pusryčiams, arba košę.

Tomo įrašas yra angliškai, jei nemokate skaityti angliškai, tai gal google translate padės? Arba aš iš anksto išversiu: jis pusryčiams valgo tris keptus kiaušinius ir avižinę košę su mėlynėmis.

bv_mano_uzrasai-puslapiai_spaudai_2-3

O dabar dar viena tema ir skola. Ar šventėt Kovo 8-tąją? Na jei ir nešventėt, tai bet jau buvo proga gerai pasvajoti, ir oi kiek nuostabių norų surašyta po mano skelbtu įrašu. Aišku, kad kiekvienas noras yra ir teisingas, ir pats svarbiausias tai moteriai, ir dar tuo metu, kai jo nori. Žodžiu, aš jus visas puikiai suprantu, kad svarbu ir šokolado plytelė, ir vaiko šypsena, ir artimųjų sveikata – viskas viskas. Svarbiausia, visoms jums linkiu, kad visos svajonės išsipildytų su kaupu.

Ir štai kurioms dovanoju užrašines, į kurias tokias gražias mintis galės užsirašyti ir nepamiršti net tada, kai nuotaika prasta ar šiaip „viskas blogai“.

 1. Mildai už mokėjimą džiaugtis ir branginti šią akimirką, už gebėjimą įvertinti tai, kas ją supa.

Mida rašė: Žinot, o mane laimingiausią daro supratimas, kad viską aš turiu  Rankas, kojas, nuostabiausią vyrą, puikiausius vaikus, važiuojantį automobilį, namus, maisto, katiną, mylimą darbą, mylimus tėvus, sesę, brolį, artimus ir draugus.. kad susitinkam išgerti arbatos, pasijuokti, pabūti. Dievinu visus metų laikus ir nesuku galvos, jei tas oras kartais ir nelepina – taip dar labiau džiaugiamės pavasarėjimu, kvepiančiu oru, parskrendančiais paukščiais.. O jų čiulbėjimas!!! O saulė!!!!! Kaip ji šildo! Na, viskas yra po nosim, reikia tik pamatyti! O kai pamatai, tai būna na taip geeeera, na taip nuostabu, na taip taip taip šilta  Net apsiašarot galima  Tai va labiausiai ir noriu, kad tokia būsena nepraeitų niekada  Kad akys būtų plačios, ausys stačios ir niekada nepamirštume pažiūrėti sau po nosim, kiek mes daug turime jau dabar  Puikios dienos!!!!!!

 1. Vitai už savianalizę ir drąsą svajoti. Vitos norai man net labiau panašūs į konkretų veiksmų planą. Vita, tikiu, kad tau tikrai tikrai pavyks tą laisvę pasiekti.

Vita rašė: Vidinė laisvė. Tai sąlyga laimei. Svajoju išsilaisvinti iš praeities pančių, iš susiformuotų blogų įpročių tinklo, ištirpdyti mamos padarytą įtaką, nustoti save plakti. Svajoju pamilti savo netobulumus ir išdrįsti gyventi… kaip iš tikro svajoju. Tik vidinė laisvė, pusiausvyra, pasitikėjimas, leidimas sau klysti ir noras taisyti, o ne apgailestauti dėl klaidų atveria vartus galimybei mylėti ir puoselėti artimuosius, kasryt pradėti naujai, o ne vergauti įprastai rutinai laižant gyvenimo malonumus per stiklą… Svajoju jaustis tikra moterimi – moteriška ir mergaitiška, motiniška ir draugiška, svajinga ir energinga, veiklia ir ramia, protinga ir išmintinga, gera ir oria, įžvalgia ir tolerantiška… Kai esi viduje laisvas, leidi viskam tekėti laisvai ir būti laisvai. Laimei tas patinka. Ir ji ateina.

 1. Ir Sonatai už tai, kad jai visko užtenka. Nes juk mums visiems taip dažnai pritrūksta saiko.

Sonata rašė: Noriu tik tiek, kad būtų taip, kaip yra, o yra tiek, kiek reikia ir užtenka! Na ir dar trupinėlį sveikatos.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (13)
Komentarai
 1. Milda parašė:

  !!!! TOBULA 🙂 LAIMĖJAU! made my day! Jaučiuosi laiminga laiminga 🙂 Na, kaip lobį radus 😀 Kaip dabar tuo lobiu džiaugtis? 😀

  • Sonata parašė:

   Milda ir Beata,

   aš jaučiuosi taip pat, ir dar labai nustebusi ir esu išsišiepusi iki ausų 🙂
   Milda, manau džiaugtis reikia naudojant pagal paskirtį – užsirašyti gražias mintis, ar tai kas mums svarbu. Geros dienos, kai tokia puiki jos pradžia 🙂

   • Sonata parašė:

    Iš to džiaugsmo net padėkoti pamiršau, ačiū ačiū AČIŪ !!!!!

   • Beata Nicholson parašė:

    SUper džiaugiuosi Sonata už jus ir išsišiepimą:)

    • Vita parašė:

     aš ir, aš ir labai išsišiepus! apsigyriau į dešinę į kairę, kaip gera gaut dovaną, o dar geriau – už svajonę 🙂 pirmas įrašas turėtų būt – valgyt pusryčius, kad diena prasidėtų džiaugsmingai, o pasibaigtų ne sunkiai kaip sumo imtynininkui 🙂

  • Beata Nicholson parašė:

   Sveikinimai miela Milda!

 2. Agni parašė:

  Tobula.
  And Tomas should get his own blog one day maybe?

 3. Vita parašė:

  Ačiū, Beata… Įtampa, vardas, fejerverkai! Rašysiu. Rašysiu. Rašysiu. Dabar ne tik galvoje:)

 4. zivile parašė:

  Beata, siektiek as ne i tema paklausiu :)))) o ar jus i LT atvyksite su bon bon? man idomu kiek trunka tie visi patikrinimai ir t.t. kad suniuka i kita sali isivezti butu galima?? ar nebutina viskas? 🙂

 5. Milda parašė:

  JAU TURIU RANKOSE!!! Beata, užrašinė tobula!!!! KOKS FAINAS POPIERIUS! 🙂 Ir kiek daug vietos rašyti rašyti rašyti 😀 Suuuper! Nu esu toookia laiminga 😀 Ir kaip dabar pradėt dirbt? Noriu rašyt 😀 Su geriausiais linkėjimais! 🙂

 6. Vita parašė:

  O jau knygelės jaukumas, o dailumas, o mielumas – tik glostyk ir uostyk dar kvepiančią dažais!! Brangi Beata, iškart raizgau svajas, pamąstymus, nes noras po truputį… pildosi!! Čia tiek gražių vietų mintims tarsi paukštukams sutupdyti… 🙂 Neapsakomai džiaugiuos, taip gera, ačiū!!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.