8241
Beatos virtuvė

Sveiki atvykę, viskas taip pat, bet naujai!!!

(22)

Mielieji,

sveiki atvykę – miesto meras  perkirps raudoną juostelę, po kalbų pakviesime užkandžių ir taurės vyno.

Iš tiesų, tai noriu pasakyti „Štai, pažiūrėkite, nauja svetainė!“. Tiksliau, jokia čia ne svetainė, o mano blogas-tinklaraštis, kuriame – receptai, beletristika ir dar bus visokių svečių, ir parduotuvė.

Tinklaraštis perkeltas iš blog spoto ir „užkeltas“ ant word press variklio. Sako, tas word pressas kažkoks geresnis, negalėčiau pasakyti apie tai nieko, nes nei vieno nei kito iki galo nesugebėjau perprasti… Visa laimė, kad yra protingų ir viską išmanančių žmonių, kurie supranta ir žino, kaip paveikti visas tas sistemas ir programas, kad jos veiktų (ačiū, Dariau). Ant viso to, kažkokio jau esamo, variklio buvo užvilktas naujas tinklaraščio rūbas, kurį nupiešė mano bičiulė dizainerė Inguska (ačiū, Inga). Nupiešė tuos paslaptingus raštus šonuose, paveiksliukus bei kitas grožybes, taip pat esu jai dėkinga už „Beatos virtuvė“ šaukštuką, kuris puikuojasi viršuje.

Dabar apie tai, kas čia padėta. Atskyriau blogą ir receptus. Nes ne visada prie blogo įrašo bus ir receptas, ir ne visada prie recepto būtinai bus beletristikos…

Rašyti blogą man vis dar atrodo labai ekshibicionistiška, kartais savęs paklausiu „Kam įdomu skaityti apie ką tu su savimi kalbiesi“? Bet įdomu dėl to, kad man pačiai nėra nieko įdomiau, kaip skaityti apie ką kalbasi kiti su savimi ir kitais, arba dar geriau – jei barasi ir šūkauja užsilipę ant bačkos (šitoje sporto šakoje be abejonės pirmauja Užkalnis).

Receptai truputį kitaip suskirstyti ir suredaguoti, nes esu girdėjusi, kad kai jau įrašas pasensta ir reikia susirasti kokį receptą, tai labai nervina klaidžioti ir atskyrinėti beletristiką nuo produktų sąrašo… Šiandien jau yra sutvarkyti šių metų receptai, bet ilgainiui susitvarkys visi. Tikiuosi, kad tai palengvins receptų paiešką ne tik jums, bet ir man pačiai. Visi pasvarstymai apie sniegą, orą, kaimynus ir šaukštus išliks.

Dar naujiena yra svečio rubrika. Rubrikoje Svečias noriu publikuoti kitų žmonių tekstus. Tie kiti žmonės – tai pirmiausia bus mano draugai ir pažįstami, kurie sutiks pasidalinti savo  receptu, atradimu, gyvenimo pasvarstymais (ir) virtuvės tema. Taigi, noriu ne tik kitiems leisti pasisakyti, bet ir pati mažiau rašyti… Cha cha cha, juokauju. Jau esu paprašiusi kelių draugų, kad ruoštųsi šiems maksimaliems išbandymams. Dar tikiuosi, kad ilgainiui čia receptus galėsite įdėti ir tie, kas skaito tinklaraštį.

Skyrelis Man patinka – tai veikiau kaip kokia priminimų ir žinučių ar nedidelių užrašų vieta, kur ketinu dėti nuorodas į man patikusius puslapius, straipsnius, blogus, ar kokius nors produktus. Nemažai dalykų, kuriuos būtų galima priskirti Man patinka, parašau Facebooke, bet, deja, nors Facebookas yra nepamainomas pašnekesiui ir nuomonių apsikeitimui su skaitytojais, bet kažkaip ima ir dingsta tie įrašai, ir sunku juos surasti, iškelti į dienos šviesą, todėl Man patinka skyrius tinklaraštyje bus apie tą pati, tik truputį plačiau. Štai, pavyzdžiui, viena bičiulė man neseniai parodė tobulus raugintus agurkus, jie tokie geri, kad aš vis negaliu pamiršti jų skonio ir, išskyrus mano sesers raugtus agurkus, yra geriausi. Jei kažkas pasidalino su manimi, aš taip pat noriu, kad ir kiti žinotų apie tuos agurkus. Štai todėl ir „įrengtas“ Man patinka skyrelis. Tikiuosi, kad ir jūs pasidalinsite su manimi tuo, kas jums patinka. Reikia dalintis, kitaip tariant… Aš vis kartoju savo vaikams „Reikia dalintis, prašau dalintis, pasidalink su sese, palik Jurgiui“… Tai čia iš šitos serijos…

Ir dar… Viena iš priežasčių, paskatinusi mane pagerinti ir visaip kaip paremontuoti mano puslapį, žinoma, yra manoji internetinė parduotuvė, kitaip tariant, e-kioskelis. Čia bus iškabintos ir aprašytos prijuostės bei kitos virtuvinės prekės, knygos. Tikiuosi, jos džiugins jus taip pat, kaip ir mane, o parduotuvė veiks be pietų pertraukų ir pristatys prekes laiku, gražiai supakuotas. Mes labai stengsimės – iš visų jėgų, kad viskas eitųsi sklandžiai ir suteiktų smagumo ir jums, ir mums. Kioskelio lentynos dar kalamos prie sienos ir langai plaunami su stipriu langų blizginimo skysčiu, kai jis atsidarys iš karto pranešiu ir pati labai jau laukiu, kada jis atsidarys…(tikiuosi per dvi ateinančias savaites pavyks darbus baigti)

Sveiki atvykę ir tikiuosi, mano naujoje virtuvėje bus smagu ir niekas neprisvils.

Prakalbau apie tuos agurkus, tai taip labai užsinorėjau… Ojojojoj…

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (22)
Komentarai
 1. Kotryna parašė:

  Sveikinu atidarius naują virtuvę. Tikrai puikus ir stilingas naujas dizainas. Man patinka 🙂 Dabar lauksiu naujų receptų ir pokalbių

 2. Saunuole parašė:

  Vaje, kaip grazu cia viskas 🙂 10 balu su pliusu :)) Dabar laukiam prijuosciu! Gero vakaro x

 3. Jolita parašė:

  Sauni nauja virtuve, grazus stilius!
  taip ir toliau

 4. sveikinu parašė:

  Man irgi patinka saustukas:)

 5. Super! parašė:

  Jau daugiau nei keturi metai dirbu su WordPress 🙂 Superinis pasirinkimas, galimybės neribotos, o dizaineriui 10 balų 🙂

 6. Problemele parašė:

  Beatele, aciu uz sita nauja apdara. Tik toks klausimelis. Atverciant sita puslapi ir kai pereinu nuo „receptu“ ant „sveciu“ ir paskui dar uzsuku i „parduotuve“ vis ismeta tokia lentuke, kurioje praso parasyti slaptazodi. Tai as aisku kencelinu ir toliau skaitau. Bet vis delto nervuoja ta lentuke. Ar cia kazkas dar netvarkoje su situo nauju buviu? Kaip sakoma „laikini trukdziai“?
  Dekoju.

 7. donata parašė:

  labai grazu..jauku, miela…super 🙂

 8. Roza parašė:

  Oi, kaip viskas cia graziai padaryta ir receptai kaip aiskiai sudeti ir dizainas koks puikus, nors imk ir pasidaryk sita puslapi pagrindiniu.

 9. :) parašė:

  Su įkurtuvėmis.
  Puodas toks teisingas – šaltibarščių spalvos 🙂

 10. Oxy parašė:

  laba 🙂
  labai nuostabiai čia jauku ir miela 🙂 turiu pastabėlę aišku,nedidelę 😉 ėjau per tas patiekalų kategorijas ir užkliuvo, kad prie gėrimų skilties buvo fussili :)) tiesiog gal reikia labai nuodugniai peržiūrėti kiekvienos skilties receptukus 😉 toks pasiūlymas, o daugiau, tik džiaugiuosi, kad yra naujų pokyčių 🙂

 11. ? parašė:

  O kur RSS?

 12. Jūratė parašė:

  Oi, kaip fainiai. Sveikinimai persirengus ir persidažius! 🙂

 13. I parašė:

  labai labai grazhu! shviezhia ir miela 🙂

 14. Vilma parašė:

  puiku-gražu.. tačiau man patinka, kad receptus galima rasti greitai ir patogiai:)

 15. Inguska parašė:

  Valio! Sveikinu perkirpus tą raudoną juostelę 🙂

 16. Su nauju rūbu parašė:

  „…taip pat esu jai dėkinga už „Beatos virtuvė“ šaukštuką, kuris puikuojasi viršuje..“ – perskaičiau ir minty – koks dar šaukštukas? Ojoj, kaip neįžiūrėjau tokio šaunaus akcento, gėda pelėda… 🙂 Šaukštuko idėja labai liuksiška!!!
  Ačiū Beatai ir jos kūrybinei grupei už malonumą akiai ir dūšiai skaitant šį blogą 🙂
  Su draugu Nekantrumu ir didžkiu Smalsumu laukiu naujos knygos bei e-kioskelio 🙂

 17. Robke parašė:

  Miela, malonu, naobet kur RSS?

 18. Rūta parašė:

  Čia labai jauku… 🙂

 19. Egle B parašė:

  Sveikinu su nauja virtuve! Labai gražu ir jauku!

 20. Žiu parašė:

  Gražu! Sveikinu atsinaujinus! 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.