8241
Beatos virtuvė

Supersesių superkova – teisėjauja super Jakilaičiai

(2)

Mes su sese viskuo mėgstam dalintis – vaikystėje ir kambariu, ir virtuve pasidalindavom, dabar kartais aš jos paprašau kokio gražaus sijono, o ji mainais iš manęs suknelę parsiveda į savąją spintą paviešėti. Bet ar įsivaizduojate, kad Odeta užsimanė ir mano laidą pasiimti??!! Sako, grybukai kepti jai šlovę atnešė ir va, laida gal irgi galėtų jos. Na, nežinau. Aš su sese tai aišku, visada noriu kartu laidą vesti (gal reikės kokį sesių kulinarinį šou sugalvoti? Kviesime irgi tik brolius ir seses dalyvauti, ha ha ha), bet atiduoti Beatos virtuvę??? Na jau ne. Už plakiklių ir į kovą.

Beatos virtuve_superseses_Odeta

Kiekviena komanda turi aiškiai matytis, kad žiūrovams būtų viskas aišku. Čia labai tiko prijuostės iš mano naujosios „Beatos virtuvės“ kolekcijos namams. Leidau Odetai rinktis, kurios nori, tai aišku, kad pasirinko mėlynąją, su lubinais (ji tikrai labai lieknina, galėsite pamatyti rytoj per TV patys), o aš pasipuošiau savo mėgstamos spalvos prijuoste su bijūnais.

Dabar truputį apie „Beatos virtuvės“ prijuostes. Prijuoste tu mano meilė esi! Aš apie jas jau esu daug rašiusi – man prijuostė yra šventas reikalas virtuvėje, su ja ir pasipuošus ir pasiruošusi esi. Todėl prijuostes savo kolekcijai kūriau kone ilgiausiai – jos mano mylimos dailininkės Ingos Gilės pieštomis gėlėmis išmargintos ir dar ten yra viena kita paslaptis įpinta – nes, manau, kad poezija gali gyvuoti ir virtuvėje. Na ir dar aukštakulniai virtuvėje kartais nepamaišo…

Beatos virtuves_prijuostes_sumazintos

Prijuostės spalvomis draugauja su virtuviniais rankšluočiais ir visais stalo reikalais, nes kolekcija tikrai plati, ji turi skambėti vienu derančiu akordu.

Beatos virtuve_supersesiu kova

Beatos virtuve_ranksluosciai

Tai va, bet grįškime į mūsų supersesių kovą. Vyras ir vaikas – tie du žmonės, kurie kiekvienoj šeimoj turi būti sotūs ir bet kokio patiekalo skanumą galima jais patikrinti. Todėl į svečius pasikvietėme labai objektyvią komisiją – TV laidų vedėją, žurnalistą Edmundą Jakilaitį ir jo sūnų Bernardą. Labai, žinokite, buvome su sese nustebusios, koks Bernardas yra gurmanas, visokių skonio atspalvių jaučia ir komentuoja kaip koks beveik Čeprackas, o jo tėtis taip pat buvo nustebęs ir net truputį raudonavo kelis kartus, nes Bernardas buvo labai atviras, papasakojo daug visokių šeimos paslapčių. Na, patys pamatysite.

Beatos virtuve_jakilaitis_super seses

Žinokit, viena linksmiausių mano laidų šiemet, ir dar toks pliusas, kad bekovodamos prigaminome dvigubai daugiau patiekalų, tai, manau, tikrai žiūrintiems tik geriau, visi šeši patiekalai vietoj trijų. Tai ką, rytoj 16 val. LNK sudrebins supersesių kovos – parašykite po to, ar reikia man Odetai laidą atiduoti ar visgi dar sau pasilikti, ha ha ha.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Inga parašė:

    Vieną dieną grįžusi iš darbo radau mėsos troškinį pagal Beatą, o šiandien išvis žandikaulis atvipo – vyras padarė tinginį! Tai niekam savo laidos neatiduokit, tik toliau kaukitės, nes vyrus tai įkvepia 😉

  2. Marius parašė:

    Jo as ir ziurejau, buvo labai sauni laida, ir siaip tokios food fight tikrai yra idomu ir linksma ziuret 🙂 galetut net ir i kitas laidas ir kokiu kitu sveciu pasikviest sudalyvaut tokiose maisto gaminimo kovose 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.