8241
Beatos virtuvė

Sesės atvažiavo! Arba kaip aš įsimylėjau Detroito picą su traškiu sūrio krašteliu

(0)

Pirmoji tokia Lietuvoje! Puri, traški ir soti Detroito stiliaus pica JAU Vilniuje. Ir jos paragauti kviečia „Detroito sesės. Sėsės yra naujos narės mūsų restoranų šeimoje, kurios kviečia visus ragauti Detroito stiliaus picą. Detroito picos išskirtinumas yra stačiakampė forma, itin minkštas ir purus picos pagrindas, apgaubtas traškia sūrio plutele. Oi, gerumas didžiausias ta plutelė…

Tai nauja pica yra mano vyro Tomo kūrinys. Tomas yra tikras picos entuziastas, kuris keliauja, ragauja ir ieško naujų picos stilių ir skonių. Puikiai pamenu, kiek jaudulio buvo, kai 2014 m. pristatėm tikrą neapolietišką picą atidarydami šeimos restoraną „Jurgis ir drakonas“… Va prašau, pažiūrėkit, iliustracija hahaaa.

Tada, po trejų metų, 2017 m. Tomas sugalvojo, kad reikia kepti dar ir Niujorko stiliaus picą ir atidarė „Brooklyn Brothers“ picų restoranus.

O dabar metas pristatyti dar vieną naujieną ir tai bus Detroito stiliaus pica. Kai Tomas pradėjo ją testuoti mūsų namų virtuvėje, galvojau: wow! Nu privalom pasidalinti tokiu gerumu ir jei taip patiko mūsų šeimai, patiks ir jums! taigi „DETROITO SESĖS“ tai nauja vieta picos mėgėjams ir visiems, kuri išsiilgo naujienų. Tomas su visa komanda džiaugiasi pirmieji galėdami pristatyti sparčiai pasaulyje populiarėjantį picos stilių. Ir prisipažinsiu, negaliu atsivalgyti ir aš! Tas pado purumas, kraštelio traškumas mane pavergė iš karto.

Detroito sesės

Detroito sesės. Detroito stiliaus pica

 

Detroito stiliaus pica, tai sparčiai populiarėjantis picos stilius pasaulyje.  Ši pica pirmą kartą buvo iškepta 1950 m. Detroite. Neatsitiktinumas, kad automobilių pramone pagarsėjusiame mieste tokia pica buvo iškepta būtent… metalinėje skardelėje! Metalo žvangesio kupinas miestas buvo Detroitas, o ir visiems, kurie skubėjo į darbą gamyklose, buvo labai patogu tokią picą transportuoti.

Taigi, kai picos tešla klojama į tą metalinę kepimo skardelę, ji gausiai apdedama sūriu… O tas iškepęs sūris tampa itin traškus aplink picą! Purumas, lengvumas ir malonus traškumas (o kur dar skanieji ingredientai ant viršaus!) nustebins kiekvieną picos mylėtoją ir nepaliks abejingų!

 

Detroito sesės Detroito stiliaus pica

Galite rinktis iš dviejų Detroito picos rūšių – Signature (storesnė picos tešla, čederio sūrio kraštelis) arba Downtown (plonesnė picos tešla, pica be sūrio kraštelio, tačiau su daug sūrio ant viršaus).

 

Detroito sesės Detroito stiliaus pica

Kokio dydžio „Detroito sesių“ picos ir kiek žmonių gali pavalgyti?

Mažesnė pica yra 25 x 20cm, jos užtenka 1-2 valgytojams.
Didesnė pica yra 35 x 25cm dydžio ir jos užtenka 3-4 valgytojams.

Jeigu visos picos nesuvalgysite, ji puikiai tinkama pašildyti orkaitėje kitą dieną!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.