8241
Beatos virtuvė

Savaitgalio karoliai iš nelabai tolimo užsienio: Šiaurės Anglija ir Londonas

(3)

Ne, nebus sniego, visi matėm, kad prisnigo. Aš tuo tarpu sugebėjau kaip tyčia išvengti savaitgalio su truputį pasimetusiu oru… Savaitgaliui buvome nulėkę į Angliją. Pirmą kartą skridom ne į Londono prieigose esantį oro uostą, o į Liverpulį, Bitlų sostinę. Kodėl? Nes giminės šiaurėje gyvena. Visi skridom. O kol aš dar skrendu atgal į Vilnių, štai, prašom, dviejų su trupučiu dienų karoliai.

01 Intro_Beatos virtuve

 

Niekas taip gerai neišvalo galvos kaip trumpos kelionės. Nori nenori, pasijunti kitu žmogumi, pamiršti, ką turi daryti, kas nervino, ko nespėjai. Niekas nesvarbu, svarbu tik tai, ką darai dabar… Tik bėda, kad į užsienį susiruošti yra vos ne lengviau, nei išvažiuoti į taip ilgai vaikam žadėtą kelionę traukiniu į Kauną… Vaje. Na gerai, yra kur pasitaisyti…

Deivė Miranda

02 Miranda_Beatos virtuve

 

Esminė kelionės priežastis buvo Tomo man ir broliui su žmona nupirkti bilietai pamatyti Mirandą. Kas yra Miranda? Aktorė, komikė, kuri ilgus metus siekė sėkmės ir jos sulaukė tik artėjant keturiasdešimtmečiui. Atėjo tinkamas laikas, ir ji per du metus tapo visišku hitu. Žinote, taip būna, kažkas įskrieja kaip kometa, ir niekam nekyla abejonių – taip, tai kometa, ji tikra, pažiūrėkite, kaip ji šviečia… Žinote, būna ir kitokių dangaus kūnų, kuriuos reikia nuolatos apšviesti, tinkamai pasukti, tinkamoje vietoje padėti, kad tinkamai sužibėtų… Bet su Miranda buvo kaip su tirpia kava – jokio laukimo… Aš nežinau, kaip, bet kai pamačiau pirmą seriją jos komedijinio serialo, kuris taip ir vadinasi – „Miranda“, ir ji ten vaidina save… iš karto supratau – MANO. Reikėtų pamatyti, kaip aš žiūrėdavau Mirandą. Man ji sukeldavo tokius juoko priepuolius, kurie pasibaigdavo ašarom bei deguonies trūkumu. Iš ko Miranda juokiasi? Iš savęs… Man tai yra labiausiai patinkanti savybė ir aš nuolat nuolat sau primenu: Don’t take yourself too seriously. Apie ką Miranda? Apie meilės paieškas, nerangumą ir būties lengvumą. Bet iš esmės apie tai, kad tikroji prasmė yra teikti džiaugsmą kitiems. Ne visada tai prisimenam.

Be the best version of yourself for the benefit of others, – pasakė Miranda pabaigoje, aš taip buvau sujaudinta, kad net užsirašiau. Tikrai labai taikliai pasakyta, taip?

Mirandą pažiūrėti galite patys, įsigiję DVD. Sako, internete būna.

COOL ofisas

03 Cool ofisas_Beatos virtuve

 

Mano Tomo brolis, tai kas jis man? Jo naujutėlaitis ofisas yra šalia Mančesterio. Didžiulis, štai koks gražus: va tokie tapetai, ir tokie stalai, ir tokios sofos. Čia jo žmona ofiso interjero dizainere būna. Man patiko. Pagalvojau koks boring yra mūsų loftas… Reiks taisytis.

Angliški pusryčiai

04 Pusryciai_Beatos virtuve

 

Tiksliau, angliška šoninė yra esmė. Ir vienintelis dalykas, kurio praktiškai neįmanoma gauti LT. Tai kai jau Anglijoje, tai reikia pusryčiais mėgautis. Tai dariau abi dienas: šeštadienį pasidariau pati, sekmadienį Londone padarė viešbutis.

Londonas

06 Naktinis Londonas_Beatos virtuve

07 Naktinis Londonas_Beatos virtuve

 

Nuvykom vienai nakčiai, tik truputį ilgiau nei dvylika valandų pabuvom. Londonas sausakimšas – minios žmonių ir taksi kamščiai. Laisvė būti kuo tik nori. Mes tris poras draugų aplankėm. Vaikai pasiliko su pusseserėm, mes pasijutom kaip jaunuoliai, vienas iš tų retų kartų, kai nereikia skubėti namo išleisti auklės.

Valytoja ar gėrimai? Ką rinktumėtės jūs?

08 Win a cleaner_Beatos virtuve

 

Štai vienas Londono baras siūlo konkursą, kurio prizas – namų tvarkytojas savaitei, arba 250 svarų, išleistų jų bare gėrimams. Ha ha ha, štai ko reikia didmiesčių gyventojams – tvarkos… Aš, aišku, rinkčiausi tvarkytoją.

Terbelė visada šalia

09 Terbele_Beatos virtuve

 

Štai ji, mano ištikima terbelė, kuri visada pilna, ir visada turi ką nešti. Ištikimai keliauja su manim visur. Džiaugiuos, kad radau būdą nebesitampyti su savim mikrobangės dydžio rankinės.

Sekmadienio laikraščiai – jūs esate TAIKA

10 Sekmadienio spauda_Beatos virtuve.JPG

Aišku, kaip išbadėjęs vilkas puoliau aš į spaudą, ir šeštadienio, ir sekmadienio. Skaitymo potencialas savaitei, tik ar skaitysiu? Bet malonumas juos laikyti rankose neišmatuojamas.

Pabaigai – skani lėkštė

11 Skani lekste_Beatos virtuve

Chorizo skonio traškūs bulvių kvadratukai su be lukšto virtu kiaušiniu. Viena iš daugelio mandrų ir rafinuotų tapų iš šeštadienio vakarienės Londone Aqua Nueva.

12 Visi_Beatos virtuve

 

Geros savaitės – būkite pati geriausia savęs versija kitų malonumui ir džiaugsmui. Čia laisvas Mirandos frazės vertimas…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. Raminta parašė:

    Sauniai pakeliavot, bet kaip cia buna, kai gyveni uzsieny, nori namo namo namo…, o kai grizti, po kurio laiko nori atgal – ir pusryciu cia tokiu nebuna, ir laikrasciai mieli iki skausmo 🙂 Nei pakartas, nei paleistas. Su mano vyru taip buvo, o gal dar yra 🙂

  2. Eglė parašė:

    Noriu padėkoti už netikėtą atradimą – Mirandą :)) pasižiūrėjau pirmą seriją – viena žiūrėjau ir žviegiau susirietus 😀 neagliu patikėti, kad iki mūsų ji nedaėjo… tikrai mums yra ko iš šitos herojės pasimokyti 😀

  3. Alvilė parašė:

    Suintrigavote baisiausiai su Miranda, labai parūpo pažiūrėti…:)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.