8241
Beatos virtuvė

Praėjusią savaitę nutiko štai kas – aš likau viena

(2)

Visos ir visi gyvenime pereina tokią stadiją, kai nei paprastų, nei online parduotuvių durys yra nevarstomos ir šaldytuve tik garstyčios, čatniai ir nagų lako buteliukai. Mano namuose šaldytuvas paprastai būna vidutiniškai pilnas. Ten visada yra kiaušinių, sūrio ir morkų, ir jos kažkaip labai greitai baigiasi. O štai praėjusią savaitę aš ir mano šaldytuvas likome vieni namuose. Turėjau progos grįžti į mergautinius laikus, kai nereikėjo galvoti, kada pareisiu namo, nes vaikai laukia pasakos. Nereikėjo galvoti, ko yra šaldytuve ir kas vakarienei, ir galėjau sau žiūrėti filmus ir TV tiek, kiek noriu, ir miegoti ant sofos su šunimis. Taip, taip, taip. Mano šeima nusprendė vaikų atostogų neleisti namie ir penkioms dienoms išdūmė į užsienį, palikdami mane vieną su šunimis.

Oi, kokia saldi ta vienatvė! Aš per tris dienas šiaip ne taip pažiūrėjau iš „Gala“ nusipirktą Sex and the City II, tris vakarus iš penkių po valandą gulėjau vonioje, ir – o, prašau manęs neteisti, žinau žinau, taip negalima ir NIEKADA nedarau, ir neleidžiu vaikam to daryti – tai yra valgiau sau iš dubenėlio prie TV… Nes negi čia sau vienai stalą klosiuos.

Šaldytuvas ir kiti nusidavimai_Beatos virtuvė

Taip tikrai nenorėčiau gyventi visada, nes iki sukiaulėjimo ir apkerpėjimo tik vienas žingsnis, bet oi, kokio saldumo buvo man ši vienatvė. Kaip geriausios atostogos, manau, kartosiu. O ir mano Tomui, ir vaikam buvo gera pabūti vieniems be manęs, nes ir tėčiai nusipelno kokybiško laiko su vaikais. Aš, aišku, pradžioje beveik buvau bepuolanti į ašaras – tai kaip jūs čia dabar, mane paliksite vieną?? Vieną vieną vieną vieną????? (Aš negalėjau važiuoti, nes buvo Žvaigždžių duetų filmavimas) Bet, kitą vertus, negalėčiau ir labai skandalizuoti, nes pati esu su vaikais turėjusi nemažai išvykų ir atostogų, kai mes tik trise, taigi, dabar buvo metas išsilyginti taškams.

Savaime suprantama, būdama viena galėjau valgyti TAI, KĄ NORIU ir TAIP, KAIP NORIU. Gamintis sau vienai yra didžiulis malonumas, nes tada turiu įtikti tik VIENAM ŽMOGUI  – SAUUUUUUU. Vieną dieną pasidariau skaniausius pasaulyje grikius su krevetėmis, brokoliais ir soja, o kitą dieną – fantastišką saldžiųjų bulvių, cukinijų, ir rūkytos vištienos (ją pirkau senamiesčio krautuvėlėje) karį…

Taigi, prašom, dalinuosi abiem receptais – grikiais su krevetėmis ir puikiuoju saldžiųjų bulvių ir vištienos kariu. Bus ir jum gal įkvėpimo.

Print Friendly, PDF & Email
Žymos:
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. Ieva parašė:

    Seilėtekis.
    Einu krevečių.

  2. Julija parašė:

    Galima isivaizduoti, vaikiai su teciu ne ka prasciau “pasileido plaukus“ 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.