8241
Beatos virtuvė

Poniškas vakaras ir penktadienio receptų asorti šventiniam savaitgaliui

(0)

Vakar vakaras buvo išskirtinis pirmiausia dėl nuostabios draugių kompanijos, žinoma ir tai ką darėm, kur buvom, ir kuo mėgavomės  prie bendro gerumo prisidėjo. Kartais labai malonu būti ponia su aukštakulniais.  Tikrai taip. Pradėjome nuo Frieze Art Fair, tai yra jau dešimtus metus vykstanti šiuolaikinio meno mugė, į kurią susirenka visos geriausios ir progresyviausios modernaus meno galerijos iš viso pasaulio.

Vakar Frieze Art Fair

White Cube Galerijos stendas

Regents parke pastato tokį didžiulį pavilioną ir ten keturias dienas vaikšto kolekcionieriai, galerininkai, turtuoliai, ir visi kurie nori įsigyti, arba tie kurie nori akis paganyti. Aš ir mano draugės atėjom paganyti akių, praplėsti horizontų.  Akis bei sielą  naujomis įdėjomis pamaitinti. Frieze labai puiki vieta ne tik modernaus meno paveikslų ir instaliacijų naujausių apžiūrai, bet ir labai smalsu ir įdomu matyt visokius meno ir turtuolių pasaulio žmones iš viso pasaulio, kitaip tariant ir į žmones labai įdomu paspoksoti, ne tik į meno kūrinius. Daugiau pasiskaitykite čia. Kadangi pylė kaip iš kibiro, išėjus iš Regents parko, pėstute per balas bridome maždaug dvidešimt minučių,  kol pirmą kartą pamatėme laisvą taksį, dėl jo dar reikėjo susikauti,  permirkusi ir pikta moteris galvojo, kad taxi sustojo jai, bet iš tiesų sustojo mums. (taxistas pirmas pamatė Vilmą, kuri puolė per visą gatvę skersai,  kad tik tą taksį sugautų) kuris mus nuvežė toliau kiaurai mirkstant lietui į Connought viešbutį,. (Trumpas nukrypimas,  viešbučio laiptai yra tokie  įspūdingi, kad Ralph Lauren norėjo juos nupirkti iš viešbučio, įsivaizduokite ne šiaip kokia lempą, o visus laiptus. Niekas jam tų laiptų nepardavė, žinote ką jis padarė? Apsistojo viešbutyje su visa savo architektų komanda, kurie visą naktį matavo ir fotografavo, na o po to pasidarė jie sau tuos laiptus Amerikoje ir pasistatė jis juos savo esminėj parduotuvėje New Yorke. )

Connought bare kaip tikros ponios išgėrėm po kokteilį. Tikrai gali pasijusti kaip kine, taigi ilgai negražbyliaujant rekomenduoju nors kartą, nors vienam kokteiliui ten būtinai užsukti. Vakarą baigėme vakariene Claridges Reading Room. Viskas buvo nepriekaištinga. Ačiū draugei Dianai, kuri viską suorganizavo ir visur mus vedžiojo.

(Visos geriausios Londono vietos yra aprašytos ir sužymėtos geriausiame, ir vieninteliame lietuviškame gide apie Londoną, priminti nereikia, kas jį parašė.)

Vakar dienos Claridges Reading room desertas, aviečių kremas, avietės, aviečių traškutis, brioche traškučiai, pasiflorų kremas…Ir gražus ir be galo gardus, fėjų desertas 🙂

O dabar sveiki sugrįžę į žemę. Trumpai apie savaitgalio planus. Atskrendu į Lietuvą ir ne tik tam kad balsuočiau. Sekmadienį būsiu Panoramos prekybos centre Pegaso knygų mugėje, kur pristatysiu savo naują „Kepinių knygą“ ir aišku pasirašinėsiu ant knygų.   Prašau ateikite jei reikia palinkėjimo, kam nors ar dedikacijos, visada prašom, man vienas malonumas, Panoramoje Vilniuje būsiu nuo 14 valandos.

Savaitgalis be abejonės šventinis ir įtemptas laukia, šiandien ryte mano draugė fb užsirašė:  tai ką gi gaminti šį šventinį rinkimų savaitgalį.  Tikrai  malonu būtų susėsti šventiniems pietums ar vakarienei. Žinau, kad daugelis švetinių pietų neįsivaizduoja be keptos vištos, greita ir paprasta. Atvėstantiems orams labai tinka visokie  troškinami dalykai kaip pvz ispaniškai inspiruota višta, arba ir vasarą, ir žiemą džiuginanti vištiena medaus ir garstyčių padaže.  Bet aišku puikiausiai galima apsieiti ir be mėsos, aštri moliūgų sriuba su krevetėmis, kartais gali būti tai ko reikia jūsų pavargusioms kojoms, arba Odetos Caneloni su varške ir špinatais vienodai patinka ir vaikam,  ir suaugusiems. Išsirinkite patys, nes jei jūs neišsirinksite kiti už jus išsirinks.  Manau tikrai išsirinksite, o aš sakau sėkmės Andriau ir sėkmės Eligijau , laikysiu už jus kumščius.

Gero savaitgalio visiems.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.