8241
Beatos virtuvė

Penktadienis tebunie dovanų ir sausainių diena

(1)

Ha ha ha, tai ką, pradėjo truputį lyti? O lietau, tu mus nuplauni. Aš vakar, eidama mišku pagalvojau, kaip gera tiesiog jausti, kaip miškas lyg išsitiesia, atsigauna ir lyg giliau kvėpuoti pradeda lietui palyjus. Nes dabar jau tie mus smaginę karščiai ir medžius kai kuriuos, ypač liepas nustekeno, anksčiau nepastebėjau, bet dabar jau tiek tų geltonų medžių matau. Tad sveiki atvykę į rugpjūtį. Aš po visų atostogų sugrįžus kaip ir visi trečią dieną išsikrausčiau galų gale lagaminus, ir į darbus puoliau. Bet mano tie darbai, ne vilkai, o vienas malonumas. Jau filmavom truptutį laidoms ir anonsams, tai į mažą šventę galėjau draugus pakviesti.

Kažkaip net iki kompiuterio ilgesniems parašymams nenuėjau, bet ir mielieji, nemažai laiko turėjau praleisti skaitydama visus jūsų komentarus FB. Virtuvė mano bus truputį paremontuota ir atgaivinta beigi atnaujinta, taiva ir sugalvojau laikrodį dovanoti jums! Nesitikėjau, kad tas laikrodis tiek sukels aistrų. Ir juokiausi ir užsirašinėjau skaitydama jūsų litanijas be ko jūs neįsivaizduojate savo virtuvės. Kaip ir aš, jūs taip pat jos neįsivaizduojate pirmiausia be mylimų valgytojų, savo artimųjų, vyrų, žmonų ir vaikų. Be abejonės, jie yra svarbiausias elementas ir koks skirtumas, kokios ten spitelės ar santechnika, ar buitinė technika. Dauguma dar minėjote gerus kvapus (ir pyragas populiauriausias atrodo), dar daugiau jūsų negali gyventi be prieskonių. Džiaugiuosi, kad yra tokių, kurie, kaip ir aš, nuolat savo virtuvėje randa ir mato, ir džiaugiasi kūrybine betvarke, liaudiškai vadinama, bardaku. Ir aišku visokie garsai bei vaizdai svarbu (vaizdas į Užupį ar Elvio Preslio dainos).

Aš net nesitikėjau, kad toks bus man rebusas išrinkti, kam laikrodį dovanoti. Ir ilgai galvojus pagalbą radau pasakose. Tikrai taip, nes ten gi išmintis sudėta. Tad laikrodis keliauja Linai Kazakevičienei Karnotakaitei, kuri kaip iš pasakos pašlovino druską (tikrai tokia pasaka yra, aš esu skaičius) ir supratau, kad vistik druska yra druska.Taigi, miela Lina, sveikinu, rašykite man beatai@beatosvirtuve.lt savo adresą ir Ingutė, mūsų administratorė, išsiųs jums siuntinį su mano palinkėjimais.

Ir dar vienas prizas, bus terbelė – nes Eglės Blazaitytės Milinienės komentaras apie kandis man sukėlė juoką. Tad linkiu jai sėkmingai nugalėti juos, ir dovanoju terbelę.

O dabar kad jau toks vos vos nurimęs karštis, išsikepam sausainių? aaa??? Pirmadienį būtinai išsiaiškinsime iš ko susideda geros atostogos ir dovanosiu terbelę!

O va čia ir citatos nugalėtojų:

Lina Karnatkaitė Kazokevičienė Kartą tėvas paklausė dukters kaip ji myli savo tėvą, šį atsakė kad kaip druską. Iš pradžiu tėvas supyko o po to pagalvojes labai apsidžiaugė nes suprato kad galima gyventi be daug ivairiu dalyku bet be druskos gyvenimas ne koks. taigi tegul kiekvieno namuose buna žiupsnis druskos.
Egle Blazaityte Miliniene Be maistiniu kandziu. Jau nebezinau, kaip juos iki vieno isnaikinti…

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Tatjana parašė:

    Tikra atgaiva tie keli lietaus lašai. Man atrodo, kad lietus po karščių sukelia gamtai tokį patį malonumą, kaip žmogui vėsus dušas po rimtos treniruotės. Toks gerumas apima…
    Kaip gerai, kai darbai ne vilkai, kiekvieno žmogaus svajonė :). O ir malonumas ilgalaikis. Jums smagu dirbti, mums – žiūrėti, jums – išgirsti, kad jūsų darbas vertinamas, mums – pasidžiaugti smagesniu virtuvės repertuaru. Tikra malonumo karusėlė 🙂

    p.s. Egle, lauro lapo kvapo tos bjaurybės tikrai nemėgsta, pakabinkit po puokštelę kiekvienoje spintelėje 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.