8241
Beatos virtuvė

Neieškok suknelių Gariūnuose – o tai kur???

(5)

Prieš keletą savaičių su dviem didžiausiom tašėm nuėjau į „Trys seserys“. Atidaviau pluoštą suknelių, tikiuosi, kad jos jau rado savo naujas šeimininkes ir gyvena naują gyvenimą. Net ir suknelių (kaip ir eglučių, ir žmonių) gyvenimuose, be visų kitų užduočių yra užduotis gyventi, judėti ir kurti. O kurti, tai ne griauti. Kurti reiškia generuoti kažką, judėti į priekį. O kabėti spintoje ar sėdėti/ramstyti sienas nei žmogus, nei suknelė nenori. Kiek žmogui reikia suknelių? Man tikrai reikia daug, nes, žinia, aš savo laidose apsirengiu pati, savo rūbais, nes rūbai taip pat yra mano dalis. Ir geriausiai aš jaučiuosi, kai būnu savimi.

Beatos virtuve_Beata_sukneles

Ojezus, na tai kiek jau čia sulaukiau komplimentų? Belekiek… Va, tik ištrauk apvalumus į dienos šviesą… Arba kardą, nes prisižvengiau kaip reikalas, su juo pozuodama (beje, nuotraukos autorius – Jurgis, kardas tai pat jo). Tai ačiū, aišku, aš ne to siekiau, tiesiog susitarėme su draugais, kad eisime į balių (o aš visas dvi savaites buvau centrifugoje, kurioje tik spėjau gaudyti orą), o kad eitum į balius, reikia pasiruošti. Tai va, vieną vakarą gulėjau sau vonioj ir skaičiau savo mėgstamą žurnalą „Moteris“.  Ten visada turiu, ką paskaityti, galiu skaityti ir skaityti, tai va ir perskaičiau tai, ko man labiausiai ir reikėjo. Aš neturiu laiko vaikščioti po parduotuves, sakysite, dažnas pareiškimas, bet iš tiesų, kas turi to laiko parduotuvėms? Aš savo paskutines ilgas sukneles atidaviau Trims seserims, gal jau nusipirko kas nors? Vakarinė suknelė yra toks reikalas, kuris kainuoja brangiai, todėl moterys iš Kauno ėmė ir sugalvojo puikų ir moterims reikalingą dalyką – suknelių ir aksesuarų nuomą. Aš suknelių nuomos visada vengdavau kaip katinas vandens, nes visi tie nuomos punktai yra, na, patys žinot, kokių „gėrybių“ ten kartais galima rasti… Tiksliau, baisių baisybių… Beje, klausiau ir bičiulės stilistės, tai ji rekomendavo nuvaryti į Gariūnus… Ha ha ha ha, tai gerai, kad nevažiavau. RentBoutique įkūrėjos iš manęs gauna medalį už tikrai elegantišką brangių, gerų, prašmatnių suknelių pasirinkimą, už super puikų servisą ir gerą idėją. Beje, šios suknelės aš nesirinkau, nes galvojau, kad ji man bus pernelyg atvira, bet ją savo nuožiūra man įdėjo RentBoutique merginos. Tai va, nevisada pati žinai, kas tau geriausiai tinka.

Beatos virtuve_Beata_sukneles_tomas

Mano vyras ir vaikai nebuvo labai sužavėti šitokiu mamos įvaizdžiu ir aišku sakė, kad aš atrodau kaip Darth Vaider… Žodžiu, Žvaigždžių karai ateina… Tai va, bet buvo puikus vakaras ir mano plaukų stilistas Jevgenijus puikiai man surišo plaukus! Ir tikrai pritariu, kad gyvenime verta kolekcionuoti ne sukneles o AKIMIRKAS. CollectMomentnotthings. Bravo, Rentboutique!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (5)
Komentarai
 1. Sigita parašė:

  Iš to straipsnio Moters žurnale man labai patiko frazė: „Gyvenimo kokybę lemia tai, ką veiki, o ne tai, ką turi.“ Tiesiog sudėliojo į lentynėles tai, ką nujaučiau seniai. Įvaizdis puikus ir labai smagu, kad pasipuošei ir pamiršai, nebereikia sukti galvos kada dar bus proga tokią suknia į žmones išleisti 🙂

 2. Laima parašė:

  Beata,aš skaitau jūsų blogą praktiškai kasdien, bet niekas neesu palikus komentaro :)Bet dabar negalėjau susilaikyti, atrodot fantastiškai,gražiai, puikiai,kitaip!!!

 3. Gintare parašė:

  Aleliuja! Pagaliau sužibo Lietuvos padangėje tikrai nuostabi sektina asmenybė – džiaugiuosi Jumis ir žaviuosi.

 4. Inesa parašė:

  Beata, o kaip veikia šita suknelių nuoma, jei ta firma yra Kaune, o jūs Vilniuje? Jums atsiunčia suknelę, o jūs paskui atgal siunčiat? Užsakant parašot savo drabužių dydį? Bet jei dydis (na ne paslaptis, kad tas pats dydis gali būti ir per mažas ir per didelis) ar modelis netinka, kaip greitai pakeisti?

  • Gerda parašė:

   Sveika, Inesa kadangi gerai žinau apie http://www.rentboutique.com/ kur beata nuomavosi sia nuostabia suknele, jei kas neaisku gali visa susirasti facebook.com ir http://www.rentboutique.com/ ten gali konsultuotis ir bendrauti sustilistais, bei visko issiklausineti, jei gerai pamenu ideda kelia sukneliu dydzius, pavyzdziui sia suknele rent boutique stilistes savo nuoziura isrinko beatai:) nors ji buvo issirinkusi kita, kadangi pazystu sios http://www.rentboutique.com/ idejos pradininke ikureja, tad gerai zinau:) verta pabandyti, galima nuomotis aksesuarus ir kitokius drabuzelius

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.