8241
Beatos virtuvė

Moterų klubas – susitinkam GYVAI

(5)

Apie Moterų klubą galvojau ir kalbėjau jau labai ilgai, ir pagaliau! Fanfaros ir gėlės, mintis tapo kūnu, nes kada dar, jei ne pavasariui žadant jau visai netrukus (kas ten tas mėnuo, kitas) įžengti į sceną. Klubo idėja tokia – virtuali bendruomenė man labai svarbi ir brangi, ir norisi kartais gyvai pamatyti, pabendrauti ir pasidalinti. Nes kaip ten sakoma, geriau vieną kartą pamatyti (ar paragauti), nei šimtą kartų išgirsti ar perskaityti. Todėl pirmas renginys tęsia mano žiemos žurnale pradėtas temas – sportą (nu kaaaaaip prisiveeerrrssst???) ir pinigus (kur dingsta pinigai). Tik dabar jau kalbėsime GYVAI! Prašau, event’as sukurtas, ateikite su draugėmis ir kolegėmis, ir vyrai, žinoma, nebus ignoruojami. Mokestį simbolinį padarėm tik tam, kad būtų kaip atsakomybės inkaras… Bus tikrai laaabai gerai!

Mums moterims, neduok pavalgyt, duok pakalbėt. Todėl nusprendžiau, kad geriausia bus, jei ir pavalgysim, ir pabendrausim, bus masala arbata ir sveikų užkandžių. Moterų klubas – mano naujas projektas, todėl tikrai renginys pirmas, bet ne paskutinis. Kas mėnesį kviesiu visas norinčias į savo Kulinarijos studiją, čia susipažinsite su mano žurnale aprašomais ar kitais įdomiais žmonėmis. Aiškinsimės, kaip sveikai ir laimingai gyventi, mokysimės įvairių moterims svarbių dalykų, o kartais gal surengsim degustaciją arba kažką išbandysime. Žinoma, kad bus dovanų, bet svarbiausia, kad iš virtualaus pasaulio persikelsim į tikrą, ir turėsime smagų laiką kartu.

Beata Nicholson

Dabar dar truputį apie pirmąjį „Beatos virtuvės“ Moterų klubo susirinkimą. Pavadinom jį „Lieknas kūnas, stora piniginė – kaip nesupainioti“. Hahaha, nes na tikrai lengva supainoti, ypač žiemą. Renginys vyks vasario 7d, 18 val. mano Kulinarijos studijoje (Gedimino pr.27, 5 aukšte, įeisite pro Vero cafe). Žiemos žurnale „Beatos virtuvė“ yra puikus interviu su sveikos gyvensenos treneriu Ignu Bakėjumi – kaip atrasti savo pokyčių kelią, iš jo neišklysti, o jei paprasčiau, kaip turėti sveikesnį ir gražesnį kūną. O lengvesniame kūne, žinokite, lengvesnės ir visos mintys. Igno patirtis didžiulė, neviskas tilpo į žurnalą, todėl pakviečiau jį išsamiau papasakoti apie stebuklingai veikiantį receptą: sveika mityba + paties pasirinkitas tempas + sava bendruomenė = geri pokyčiai. Ir žinoma, jis parodys pratimų, kurie per kelias savaites gražins jums liemenį. Ir aš, ir Odeta esam su Ignu sportavę, todėl galiu pažadėti, kad pratimai super efektyvūs, o svarbiausia, kad šalia Igno kyla ūpas ir sportas neatrodo kaip baubas ar prievolė.

sportas

Ignas Bakejus

Kitas svarbus klausimas – ką ir kaip daryti, kad piniginė būtų stora ir kaip surikiuoti savo pajamas, kad svajonių atostogos taptų pasiekiamos ranka. Tai čia aš nepažįstu geresnės ekspertės nei mano sesė Odeta, jos valdomi pinigai nugula į sąskaitas arba tvarkingai tupi piniginėje, o ne išskrenda vos gavus atlyginimą. Odeta dar papasakos ir apie porų biudžetą, pripažinkite, kartais nelengva pasidalinti, kur kieno katilas, o gal visai bendras ir kaip geriau viską sutvarkyti.

Aut. D. Jak__tait__2

Tai jei norisi pokyčių, jei pasiilgot pavasario, jei turit mėgstamą sijoną, bet jis laikinai per siauras, jei svajojate atostogauti prie pačios šilčiausios jūros ir jau penkerius metus kalbate, kad reikėtų įsigyti automobilį, jei jūsų piniginė plonėja, o kūnas prašo vsi daugiau vietos – ateikite į pirmąjį „Beatos virtuvės“ Moterų klubo renginį! Visas virtualias „Beatos virtuvės“ drauges kviečiame susipažinti gyvai! Atrodo, viską papasakojau, kad nereikėtų ieškoti toli bilietų, štai čia spauskite ir pasimatom vasario 7d..

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (5)
Komentarai
  1. Ieva parašė:

    Beata, nuostabu! As kaip tik galvojau, kad butu labai smagu su tavim susipazinti gyvai! Tikiuosi, kad sitie susitikimai bus ir vasara, nes tada busiu Lietuvoje ir mielai ateiciau. Sekmes! As manau, kad gyvenime tiek daug virtualaus bendravimo siais laikais ir tokie susitikimai tikrai yra geri.

  2. Ingrida M. parašė:

    Labai smagu girdėti, tokias naujienas….. Noriu jungtis prie moterų klubo… Kiap tą galiu padaryti? Myliu tave Beata turiu visas knygas, žiūrėjau visas laidas, visus sezonus, skaitau blogą, bei džiaugiuosi tavo žurnalu tik nuliūdau, kad nepasirodė šįmet sieninis kalendorius 🙁

  3. Aistė parašė:

    Sveiki! Ar dar gyvuoja šis klubas?:)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.