8241
Beatos virtuvė

Moterų klubas gyvas ir pilnas!

(4)

Vis dar esu pakilime po vakar dienos pirmojo Moterų klubo renginio – vis dėlto yra tikras wow, kai feisbuko veidai ar eilutės virsta tikromis, gyvomis, žaižaruojančiomis moterimis! Penkiasdešimt keturios tiek tilpo į mano Kulinarijos studiją (bet ne į kadrą), juk tam ji ir buvo kurta, kad burtų, kad jaukiai talpintų ir kad galėtume čia daug visko kartu nuveikti.

moteru klubas

Pradėjom viską nuo žiemos žurnalo „Beatos virtuvė“ herojų, nes taip jau yra, kad žurnalas ne guminis ir visada lieka truputį dalykų paraštėse. Ir aišku, skaityti yra smagu, bet išgirsti gyvai yra visai kitaip. Tai kalbėjo sveikos gyvensenos treneris Ignas Bakėjus ir mano sesė Odeta – apie tai, kaip pamilti sportą ir tvarkyti pinigus!

moteru klubas_Ignas Bakejus

moteru klubas

moteru klubas_odeta

Mano sesė yra sporto fanė, be jo gyventi negali ir nenori, ir jai puikiai sekasi. Be to, ji yra geriausia asmeninių finansų konsultantė, kokią pažįstu, nes visada mane stabdo, ir auklėja, ir moko taupyti. Tai Odeta papasakojo, ką daryti, kad užtektų pinigų ir atostogoms, ir svajonių suknelei, ir naujoms padangoms.

moteru klubas

FullSizeRender_2

moteru klubas

Moterys sakė, kad patarimai geri ir jau beveik susitarėm, kad kitą kartą atskirą klubo eventą darysime apie vaikus ir pinigus: kam skirti kišenpinigiai, nuo kada juos duoti ir ką daryti, kad vaikas žinotų, kad pinigai ant medžių neauga.

Baigėme planais, kada gi jau tas kitas pasimatymas bus, tai sekite Beatos virtuvės feisbuko paskyrą, nes ten naujienos patenka greičiausiai. Esu labai laiminga, nes norėjau visas jus pamatyti seniai, ir va, tik dar vienas įrodymas, kad reikia svajoti svajoti, o tada imti ir padaryti.

Ačiū visoms, kad atėjot, labai lauksiu dar, ir dar, ir dar sykį, ragausim, dalinsimės, kalbėsimės, mokysimės ir tiesiog būsim kartu. Štai, kaip vakar viskas baigėsi…

Moteru klubas

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
  1. Rima parašė:

    Aciu Jums, kad suorganizavot!!!

  2. Migrantas parašė:

    Kiek daug žavių damų vienoje vietoje 🙂

  3. Lina parašė:

    sveiki, sove katik puiki mintis. neseniai isikure lietuvos moteru medziotoju klubas, galetumem susirinkt su savo mesytem ir pasimokyt zverienos gaminimo niuansu

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.