8241
Beatos virtuvė

Mano laida grįžo – pirmas blynas bus linksmai prisvilęs

(3)

Manęs visi vis klausia ir klausia, ar tau kada kas nors virtuvėje nepavyksta, ar nutinka kurioziškų situacijų… Tai aš jums labai atvirai sakau – ir mano virtuvėje visko būna: bulvių tarkos nepataisomai genda, būna ir kad tortą išmeti, nes jis ne ant tos lentelės pritūpė, o būna, kad ir visą petelnę sudegini. Tikrai, aš gi žmogus, kaip ir visi kiti. Tik gal į virtuvę dažniau užsuku, hahahaha….

IMG_9202

Tai nėra čia ko slėpti, kad ir pirmojoje šio sezono „Beatos virtuvės“ laidoje, kurią jau šį šeštadienį 16 val.  rodys LNK, mums su mano sese Odeta atsitiko toks kuriozas, kad visa filmavimo komanda žvengė iki nukritimo. Va štai prašom, kai kameros įjungtos, labai patogu – nedaug reikia pasakoti, viskas ir taip matosi… Va štai čia spauskite ir pamatysite.

Ilgai galvojau, kokia gi galėtų būti mano pirmosios laidos tema, ir supratau, kad turime pradėti nuo to, ko mes, lietuviai, labiausiai pasiilgstame grįžę namo po atostogų ar po užsienio kelionių. Mano favoritų sąraše paprasti, bet patys skaniausi naminiai patiekalai, apie kuriuos svajoju vos tik pravėrusi namų duris ir iškrausčiusi lagaminus. Juos ir gaminsiu.

IMG_9333

 

IMG_9474

Nežinau, kaip pas jus, bet pas mane po atostogų visada būna šūsnis puikiausių nuotraukų, kurias dar gaila uždaryti į albumus ar dėžutes, norisi dar tas vasaros akimirkas ilgiau turėti. Čia labai man ir jums pasisekė, nes šį sezoną mano laidoje yra visiškai nauja rankdarbių rubrika „Bandau – darau“. Ją veda mano draugė ir kolegė, dailininkė Lina.

IMG_9258

Linutės įkvėpimas toks beribis ir džiaugsmingas, kad jau kai pažiūrėsit, tai ne tik kad pasidarysite įdomių ir gražių dalykų, bet ir šiaip pasijusite ramesnės ir laimingesnės. Rytojaus laidoje Lina parodys, kaip patiems labai gražiai ir svarbiausia nebrangiai įsirėminti atostogų prisminimus.

IMG_9278

Po virtuvės geriausia namų vieta – palangė. Mėgstu plačias ir tokias, kuriomis gera dalintis su kokiu seniai matytu draugu. Tai šįkart pokalbiui ant palangės pasikviečiau pastaruosius 10 mėnesių už jūrų marių praleidusį aktorių Leonardą Pobedonoscevą, kuris linksmame pokalbyje papasakos, koks gi lietuviškas patiekalas jį parginė namo.

IMG_0392

Tai va kviečiu į savo virtuvę, kur verda tikras gyvenimas, be jokių pagražinimų… na tik su šiek tiek grimo… Pasimatom rytoj – šeštadienį 16 val. per LNK.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Mamytė parašė:

  Beatute, hahaha, tai žvengia arkliai, o žmonės cha-cha-cha….

 2. Justina parašė:

  Prisiminimai grįžo.. O „Kviečiu į svečius“ šiemet nebebus? 😉

 3. Vasara parašė:

  Sveikinimai su nauja laida! Labai šviesi, jauki, žaisminga! kugelį kaip tik žadėjau gaminti, tai puiki proga išbandyti šiek tiek kitokį recepta 🙂
  O gal receptai po laidos atsiras ir bloge? Būtu labai patogu 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.