8241
Beatos virtuvė

Mamos kūrėjos arba kūdikiškų daiktų apžvalga: Kokonai ir Paslėptukai

(9)

Iš tiesų, apie kūdikių daiktus galima būtų parašyti knygą, gal aš taip ir padarysiu. Jeigu ką, tai rimtai svarstau, nes kodėl gi negaliu praplėsti temų rato?? Na gerai, o dabar grįžkime prie temos. Ar pastebėjote, kiek yra produktų ir dalykų kūdikiams ir vaikams? Taip taip, jų yra belekiek! Ir kaip juokauja mano vyras – bet kokio daikto kūdikiams kaina yra padauginama keliskart, nes tėvai perka nežiūrėdami. Tikrai geriausiai gyvena tie, kurie sugalvojo kokį killer brand, skirtą kūdikiams., ir dabar sėdi ir atostogauja. Apie tuos killer brand dar pakalbėsiu ateityje. Aišku viena – dabar, feisbuko ir instagramo amžiuje, viskas truputį kitaip nei prieš beveik vienuoliką metų, kai susilaukiau Izabelės, štai ir man daug visokių genialių minčių kyla. Tiesą sakant, aš savo knygas ir kulinariją pradėjau „vagoti“ tik vaikų paskatinta, nes norėjau darbo ir veiklos sau ir kad dar liktų laiko būti su vaikais. Man pavyko su kaupu, labai tikiuosi, kad pavyks ne tik man. Apie tai ir bus šis įrašas.

Taigi, visų pirma, non stop turėčiau dėkoti (ir dėkoju) už visas dovanas, kurias gavau. Ne tik tortus, bet ir kitas. Uoga uoga man atsiuntė dvi dėžutes savo kvapnių dalykų: kremų kūdikiams, mamoms ir vyrams. Tiesą sakant, dar net nespėjau išbandyti, tai nelabai galiu dar pasidalinti kuo.

Bičiulė ir gražiausių megztų dalykų bug2hug kūrėja Asta atsiuntė nesunešiojamą megztą dalyką vaikui, tai dar irgi neišbandėm, tik visaip apžiūrėjom, bet ateityje…

Dar gavau batyčius… Ir šiaip, žodžiu, ačiū, esu mylima.

O dabar noriu papasakoti apie tokį produktą, kurį vienu metu sukūrė dvi komandos. O buvo taip – kartu su visomis dovanomis Cocon man atsiuntė tokį dryžuotą dalyką. Aš pažiūrėjau, galvoju, aha, matyt čia priedanga, kai maitini, ir padėjau. Paskui man parašė viena moteris iš 2MaMukai, ir pasakė apie savo sukurtą dalyką kuris vadinasi paslėptukas. Va čia mamukų dalykas.

Tai va, vienas coconas, kitas paslėptukas. Ir tada aš supratau, kad ir vienas, ir kitas yra tas pats dalykas. Aš tokio nebuvau nei mačiusi, nei girdėjusi. Bet va, štai kaip jis veikia. Užmauni jį ant kėdutės ar vežimėlio ir vaikelis supakuotas, miega sau ramiai paslėptas, jei lyja ar vėjas pučia, puikiausiai apsaugotas. Tai va, kaip čia dabar: du vienodi dalykai, skirtingi brandai, bet paskirtis tokia pati. Ir istorijos tokios pačios – mamos, sukūrė dalyką. Cocon.lt – trijų vaikų mama Aušra, 2mamukai – dvi mamos kurios susipažino per vaikus ir jų auginimą.

Dabar apie patį produktą. Man, žinokite, LABAI PATIKO. Jei nebūčiau gavusi dovanų, nežinau, ar būčiau radusi ir pirkusi, bet kad tikrai patinka ir vaikui, ir mamai – tai faktas. Pavyzdžiui, vežiausi Harį į studiją parodyti merginoms, jis sau smagiausiai supakuotas. Nežinau, ar žinote, bet naujos mamos (nesvarbu, ar pirmas, ar kelintas vaikas) jaučia padidintą norą apsaugoti tą savo vaikelį nuo visko. Ne tik nuo vėjo ir lietaus, bet absoliučiai nuo visko. Todėl, kai jį taip supakuoji, jautiesi kažkaip saugiau. Ktias privalumas – tai pats kūdikis jaučiasi labai saugiai ir laimingai idėtas į tą tokį lengvą maišelį… Jam iš karto tamsiau ir jaukiau. Savaitgalį buvome restorane: pirmą kartą į „Jurgį ir Drakoną“ nusivedėme ir Harį, tai padėjom jį ant palangės sau ramiai ir viskas, miegojo sau, kol miegojo… Štai čia su Cocon’u.

Tai va, šaunuolės mamos. Dabar apie skirtumus – juokingai, bet net spalvos vienodos tų dalykų: cocon.lt Aušra pati man išrinko, o mamukų spalvą pati išsirinkau – mėlynas ir dryžuotas, kokia aš konservatorė. Cocon.lt yra truputį mažesnis, toks kompaktiškesnis ir jis turi daug daugiau spalvų. 2mamukai – didesnis, truputį toks laisvesnis ir vienintelis dalykas, kuris man nelabai – tai labai ryškiai ir tiesiai ant priekio užkaltas brand’as… Aš kažkaip manau, kad gal nebūtina jo taip tiesiai dėt? Mieliau matyčiau jį kur nors kukliau padėtą…

Dabar kiti dalykai. Aišku, aš gavau dovanų. O šiaip, kaina kaip už medžiaginį dalyką, yra gana aukšta – 29 eurai mamukų, ir 33 cocon.lt, bet 3 eurai nuo šios sumos atitenka Mamų unijai, kas yra labai gražu ir nuostabu. Tai va, jei tokį norėsite pirkti, tai pačios išsirinkite ar iš mamukų, ar iš cocon.lt pirkti, bet esmė tokia, kad kūdikiai suteikia sparnus! Esu jau ne sykį sakiusi, pagimdžius vaikų, atsiveria kūrybingumo ir veiklumo čakros ir čia tik vienas mažas pavyzdys. Aš abejoms komandoms linkiu didžiausios sėkmės, o daiktas, tai tikrai, žinokite, man patiko naudoju sau su smagumu. O jeikas dabar puls svarstyti, kas, ką ir nuo ko nukopijavo, čia jau ne man spręsti… Nes gi daug yra panašių daiktų pasaulye ir daug sutapimų. O man, va, teko du vienodi…(beveik). Štai taip viskas vyksta gyvenime.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Gin parašė:

  Cool Beata, kad pazvelgi truputi kritiskai i dovaneles, o ne kai kurios zvaigzdes suprantu uzsidirba alga liaupsindamos kiekviena slamsteli 🙂 o cia dar dovanotos tai isvis galejei iki begalybes isgirt :)) pati greit supuosiu leliuka, tai matau istiesu kokios kosmiskos prekiu jiems kainos, jeigu kazkas originaliau. Grazios dienos!

 2. Brigita parašė:

  O papildomu jokiu skyluciu orui nera? Tik tas tarpelis aplink rankena?

 3. Egle parašė:

  yra pilnas internetas uzsienyje tokiu pat coveriu ir kainos panasios tik as irgi nesuprantu uz ka tiek moket va aliexpress kaina realesne apie 8-15 eu tik va as parsisiunciau ir buvo ne medvilninis kaip rase o sintetinis bet nieko pinigus grazino. manau paspaudus kinus galima ir kokybisko sulaukt o visos kas moka siuti ar turi nebrangia siuveja cia gi nera ko siuti lb lengvas daiktas ir turesite norimos spalvos 🙂 aisku Beata kai nemokamai tai isvis liuks. bet cakrom
  nepavadinciau kopijavimo meno galima kazka savito bent jau i ta produkta kuri nukopijuoji ideti 😉

 4. Kristina parašė:

  Smagus dalykėlis, ko anksčiau tikrai juk nebuvo.

 5. Inga parašė:

  Visiems kas nenori moketi 30 euru, o nori tokio grozio prasau 🙂 https://www.aliexpress.com isiveskite 3 in 1 infant baby car seat cover. Sekmes ir begalinio dziaugsmo…

 6. Giedrė parašė:

  Labai puikus dalykas. Gaila, kad kaina nemaža. Idomu iki kokio amžiaus galima jį naudoti? 🙂 Beata,jus šauni moteris visada parašote kažką idomaus. Ačiū!

 7. Edita parašė:

  Išbandyta. Tikrai labai funkcionalus gaminys. Ir švelnus, ir patogus, ir tikrai gerai skalbiasi.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.