8241
Beatos virtuvė

Geriau vyrai nesurassss

(0)

Mielieji skaitytojai, jei jau skaitote šį tekstą, tai turbūt ir kituose lietuviškuose maisto bloguose apsilankote… Aš pati nevengiu ir su malonumu paskaitau (bet vis dar nesudedu nuorodų). Jau turbūt pastebėjote, kad pagrindinės aktyviausios maisto blogintojos yra moteriškės, gal tiksliau, pasakyčiau panelės, nes prie moteriškių, tai priskirčiau turbūt tik save ir puikiąją Elžbietą… Taigi, beskaitant kolegių blogus, akis kažkaip užkliūna už sakinių: maniškiui patiko; na, maniškis nors ir nemėgsta to ir ano, bet vis tiek suvalgė šitą braškių su svogūnais pyragą ir t. t.; o štai ir jam, mėsos mylėtojui, įtiko dilgėlių sriuba ir panašiai….. Ir aš milijoną kartų esu paminėjus (ką čia paminėjus – atsibodus jau ir sau, ir visiems) savo gerb. sutuoktinį ir jo reakcijas į vieną ar kitą dalyką…. Taigi, darau išvadas, kad dauguma maisto blogintojų – moteriškės arba ištekėjusios/susižadėjusios, arba šiaip su vyrukais susimetusios vienon krūvon, bo gi kas daugiau ragautų ir įpūstų parako į tuos virtuvės puodus??

Bet va mano labai mėgstamame  Giedriaus  ir kituose vyriškuose bloguose dar nei karto neužkliuvo už akies, kad va, o mano meilė, mano žmona, mano sugyventinė ir gyvenimo draugė, akių šviesa šitą kiaulės kumpį, taip marinuotą, įvertino puikiai…. (Ar pro mano žabalas akis praslydo šitie sakiniai??? Neleiskite man meluoti ir dezinformuoti, jei kas žinote kitaip??) Tai čia šiaip buvo toks intro, iš serijos „apie vyrus ir moteris“… Ir dabar ta proga įdedu kiaulienos suktinių su chorizo dešra ir paprika, keptų vienoj krūvoj su daržovėmis ir priedais, receptą, kurį mano daug kartų minėtas sutuoktinis įvertino dešimt iš dešimt…

Geriau vyraaiiiii nesuuraaaasssssssssssssssssss

Kas atsimena tą reklamą Gillet? Kurią koksai tai amerikos lietuvis buvo įdainavęs??? Man rodos, tą reklamą rodė dar tada, kai Santa Barbara buvo populiariausias serialas Marijos žemėje….

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.