8241
Beatos virtuvė

Kas pasakė, kad būna blogas oras sportui?

(4)

Štai kregždutės ant Primrose Hill – tuoj tuoj ir pakilsime. Štai taip mes su „Stimulus“ merginomis, kurios atvyko į Londoną pasisemti naujumo ir prasiblaškyti. Iš tiesų, buvom prigalvoję visokių smagių dalykų, bet juos nusprendėm perkelti į Vilnių, tačiau Londone vis tiek būtinai turėjom susitikti. Aišku, miestas parkų trūkumu nesiskundžia, aš pasiūliau Primrose Hill, iki kurio man gana arti.

Dar čia truputį apie Londoną. Jis yra labai plokščias, kaip lėkštė. Iš esmės mieste yra du kalneliai: Parlament Hill, kuris yra Hamstead parke, ir va štai ten Primrose Hill. Toks ten ir kalnas… Kalvelė, bet vis tiek vaizdas labai gražus ir galbūt netgi pažįstamas iš kai kurių filmų. O ir aplinkinis rajonas ne prastas.

Kai susitikom, tai dienelė, aišku, neprilygsta gerosiom minus dvidešimt temperatūrom, kuriomis galima džiaugtis Lietuvoje. Aš senai tokią bepatyrus, tai galiu tik pasikliauti liudininkų pranešimais, kad yra taip šalta, jog atrodo, kad tavo nosis tau jau nebepriklauso… Bet, žinote, kai Londone vėjas papučia, tai ir nulis laipsnių atrodo beveik arktinio čaižumo. Tačiau tai visai netrukdo kai kuriems sportininkams po parką risnoti nuogomis kojomis, net ne su tamprėmis, bet visai nuogomis pamėlusiomis šlaunimis prabėga vyresnio amžiaus amazonė baltais plaukais iki kelių ir šortukais iki sėdmenų… Čia ragana – sako mano draugė, cha cha cha cha. Jei ten buvo ragana, tai kas buvo tie vyrukai, kurie sprintavo į kalbą lygiai tokiais pat šortukais?

Su Stimulus merginomis_Beatos virtuve

„Stimulus“ Aistė, Eglė ir Eglaitė bei Raimonda – iš skirtingų Londono pakampių, bet mano nurodytą kalnelį randa. Nuotrauka atminimui, ir metas apšilimui.

Štai, prašau, kregždutė, o čia dar kojas pakeliam tempimo pratimams. Va, žiūrėkite, taip ir aš pradedu mokytis kalanetikos…

Improvizuota treniruote_Stimulus_Beatos virtuve

Suoliukai ant kalnelio ne tik pasėdėti, esu mačiusi ne kartą, kaip čia aktyvieji sportininkai daro visokius atsispaudimus, savo trigalvius ir tricepsus įtempinėja…

Mes irgi po tris atsispaudimus padarom – štai jums ir naujiena: pajudėjus šaltame ore imi ir sušyli.

Improvizuota treniruotė_Beatos virtuvė

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
 1. Agnė parašė:

  „Tricepsas“ ir „trigalvis“ yra sinonimai 🙂

 2. Ieva parašė:

  Smagiai atrodot:) Bet kalną, patį didžiausia tai pamiršot Alexandra palace šiaurės Londone. Ten tai ne kalvelė, o visas kalnas!

 3. Giedrė parašė:

  Londonas – „plokščias kaip lėkštė“ ir net „nulis laipsnių atrodo beveik arktinio čaižumo“. Hmmm… Ką man tai primena? Ogi gimtąją Klaipėdą! Tiksliau nė neapibūdinsi. Beje, blogo oro nebūna niekam. Būna tik tingėjimas. Smagu, kad parodėt gerą pavyzdį. 🙂

 4. Asta parašė:

  Ei, kokios mergicos fainos! Aš irgi sportuoti pradėjau, tik neoriginaliuoju metu – pavasarį ;D

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.