8241
Beatos virtuvė

Karoliai Jonams ir Janinoms

(0)

Žinot tą jausmą? Kai vairuoji automobilį ir atrodo tuoj tuoj užmigsi, akys pačios merkiasi, ne  nuo miego stokos, bet tiesiog nuo supimo ir monotonijos, patogumo ir liūliuojančio ritmo. Atidarytas langas negelbėja, bet žinot, kas man padeda? Kalafioro graužimas. Važiavau iš Kėdainių, mano tėtis įdėjo man braškių ir kalafiorų. Na pasiutusiai skanus tas žalias kalafioras! Tokio skanumo, tokio saldumo, traškumo, su vos juntamu žalio gyvo dalyko kartumu… Pagalvojau, kad tooks skanus. Viskas dabar skanu, kas iš savo daržo, kas ką tik nuskinta. Tai va, kaip jau supratot, savaitgalis buvo pasileidus laukais, nes dabar sezonas. Joninių savaitgalis trumpas ir esminis, tai tikrai daug valgiau, nes draugų kompanijoje mes visi mėgstame nebūti alkani, ypač aš ir dar vienas kitas draugas. Bet leiskite pažymėti tris šio savaitgalio skanumo herojus. Tai minėtasis kalafioras, tada dar braškės ir šparagai, su kuriais jau reikia  atsisveikinti.

Pakeliui važiuojant į Molėtus, kur apsilankiau konditerijos ir kavos namuose „Vanilinis dangus“ ir valgiau tikrai nepakartojamus sausainius (ypač man patiko pilno grūdo sausainiai). Tai va, prieš Molėtus (ar už jų?) yra nuoroda „šparagai“, tai aš net apsisukau, nes iš karto nesureagavau. Ir ką? Prizas – nusipirkau nerealaus skanumo šparagų (smidrų) ir tiesiog tobulų braškių…

O ir šiaip savaitė buvo intensyvi. Atrodytų, kad neauginu kūdikio, bet ir auginu, ir maitinu 100 procentų, bet kažkaip sugebu susisukti. Tai kur buvau: šėlom „Jurgio ir Drakono“ kiemelyje, toookia buvo nereali fotosesija, oi, bus jos vaisiai saldūs, pamatysite.

O paskui dar ėjau į karalienės gimtadienį, kur pati sau labai gražiai pasipuošiau.

O šiaip tai man, žinote, koks smagiausias savaitės užsiėmimas? Eiti su Hariu į baseiną…

Ir dar maudžiausi ežere, prabangi savaitė buvo, ne kitaip.

Print Friendly, PDF & Email
Žymos:
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.