8241
Beatos virtuvė

Karoliai ilgi ir visokie

(12)

Dar viena savaitė nuvilnijo ir nauja prasidėjo. Man labai patinka nerti karolius, nes juose daug galiu sutalpinti. Ir kartais nuotraukos ir nuotaikos yra daugiau, nei ilgas tekstas, taip?

Šiandien ryte mano autotransporto priemonės langai buvo apsitraukę ledais. Ką daryti tokiu atveju, jei laisvo laiko nėra nė minutės? Aš darau taip: ant viso gazo įjungiu pūtimą, taip pat valytuvai dirba kaip per audrą ir liūtį, bei purškiu skystį ant langų. Tiesa, jis pas mane vasarinis dar (laikas pilti žieminį, ar ne??). Padėjo visos priemonės, bet vis tik nelabai greitai, teko kelio pradžią pavažiuoti kaip tanke. Tai ką gi tai reiškia? Kad dabar ne tik, kad kuo toliau, tuo sunkiau keltis, bet dabar dar ir anksčiau turi išlįsti laukan, kad mašiną įjungtum. Oi…

Beatos virtuve karoliai terba terbele

Taigi, apie svarbiausius praėjusios savaitės įvykius. Laidų filmavimai buvo ir nudundėjo, gali būti, kad tai paskutiniai filmavimai mano virtuvėje lofte… Kalėdines laidas pusiau nufilmavom, užbaigsime namuose.

Beatos virtuve filmavimai kaledos

Po filmavimų aš būnu, kaip čia gražiau pasakius… Pavargusi, sakykime, ir truputį išsunkta, nes labai daug energijos išspinduliuoju į kameras. Tai paskui reikia kažkuo pasikrauti. Tomas tomis dienomis, kai aš filmuojuosi laidose, užsiima vaikų priežiūra ir matinimu, ir lepina juos, piemenėliu apkepu, pavyzdžiui. Aš grįžusi, nors ir būnu visai be nuotaikos valgyti, vis tiek ragauju, nes Tomas sako, kad tas apkepas yra atstatantis, tai valgau ir atsistatau. Štai taip, net prie stalo negaliu atsisėsti, tik ant grindų sėdėti…

Beatos virtuve Beata namuose piemeneliu pyragas apkepas

Kalėdinės labdaros mugės  – Christmas Charity Bazaar, kurią organizuoja tarptautinė Vilniaus moterų bendruomenė ir ne tik, pristatymas buvo ketvirtadienį. Aš ten buvau. Ir visiems rekomenduoju į šią mugę nueiti šį savaitgalį.Ten nešiausi Mince Pie (jei kas nežinote, toks saldus pyragas su vaisių ir uogų įdaru).

Beatos virtuve Kaledine labdaros muge

Beatos virtuve Kaledine labdaros muge

Po to išlėkiau į Panevėžį. Smėlynės bibliotekoje buvo susitikimas su panevėžiečiais. Man susitikimai ne Vilniuje labai patinka. Buvo labai geras vakaras, kalbėjome apie Angliją ir Kalėdas. Ačiū panevėžiečiams, už šiltą sutikimą.

Beatos virtuve Panevezys Smelynes biblioteka

Beatos virtuve Panevezys Smelynes biblioteka

Penktadienis: su vaikais ėjome į „Jurgis ir Drakonas“, aš turėjau ir savo dukterėčią Nidą, kuri yra šio sezono viršelių žvaigždė (ji ir ant Šeimos Kalendoriaus ir ant mano Žurnalo viršelio bus). Tai žinote ką?! Visos trijų mažų vaikų mamos – jūs esate didvyrės, nes vienoje krūvoje su 3, 6 ir 8 metų vaikais yra super smagu ir puiku, tik truputį pagelbos šiokios tokios kartais reikia. Bet buvo super, susitvarkiau. Tik paskui atsitiko nelaimingas atsitikimas su sesers Odetos telefonu, bet nieko tokio, viskas išspręsta.

Beatos virtuve Nida dukterecia

O čia aš su Genaro – „Jurgis ir Drakonas“ pizza chef. Genaro visada laimingas ir visai nepanašus į italą, bo raudonplaukis ir strazdanotas. Nebūkime pasiklydę stereotipuose, aš sakau.

Beata su Genaro pizza chef

Savaitgalį: paroda „Vaikų šalis“. Ten buvau dvi dienas. Mūsų stendas šėlo.

Beatos virtuve Vaiku salis 2014

Beatos virtuve Vaiku salis 2014

Izabėlė džiaugėsi galėdama pabūti su mūsų Ieva. Ir paskui dekoravome imbierinius sausainius.

Beatos virtuve Vaiku salis 2014

Beatos virtuve Vaiku salis 2014

Birutė Jakučionytė dovanojo savo knygą ir pakvietė į Sumanių mamų erdvę…

Beatos virtuve Vaiku salis 2014 Birute Jakucionyte

O dabar dar surašysiu visus skanius ir įdomius šios savaitės atradimus. „Donut Lab“ spurgos. Atvyko trys dėžės filmavimui paskaninti. Skanuolės. Visiems labai patiko sūdytos karamelės spurgos.

Beatos virtuve donut Lab spurgos

„Assorti“ parduotuvėje atradome angliškų saldainių ir „Love is…“ kramtomos gumos (matote, aš retai į parduotuvę išeinu, tai mane labai lengva maloniai nustebinti). Man labai patiko ten visas pasirinkimas.

Beatos virtuve Assorti Izabele

Beatos virtuve Assorti Love is

„Laima“ maži šokoladukai. Tikras lobis. Kodėl, kodėl, kodėl nėra Lietuvos gamintojų mažų šokoladukų vaikams??? Visi dideli ir sunkūs. Aš šitų – su pingvinais – gerbėja esu nuo praėjusių metų. Bravo, „Laima“, bravo latviai! Jūs esate sumanūs. Džiugu, kad tokius gerus kaimynus ir gimines turime. Pasidžiaukime jų pasiekimais. Šokoladukai pasakiškai skanūs, su vafliais tokiais, žodžiu, nerealu ir dar tik 18-20 g –  pats tas, kai reikia mažo skanumyno.

Beatos virtuve Laima sokoladukai

Skanus atradimas iš Gargždų – „Ievos skanėstai“. Kai juos pamačiau per BAF parodą, tai apsalau. Kaip gražiai įpakuota ir kaip skanu! Apie Ievos skanumynus esu girdėjusi seniai ir Ievos brolis Šarūnas jau seniausiai kvietė atvažiuoti, bet būk tu gudrus, nuvažiuok į Gargždus…Bet va, gavau paragauti Deivydo pyrago (angliškas fruit cake) ir biscotti. Bravo, „Ievos skanėstai“!

Beatos virtuve Deivydo pyragas

Beatos virtuve biscotti

„Alma“ – suomiškas/estiškas vanilinis kremas. Didžiausią įspūdį man padarė su obuoliais ir kardamonu. Nerealus. Šis, su vanile taip pat labai geras, praktiškai, deserto gaminti nereikia – uždedi ant kepto obuolio, pabarstai trupintu imbieriniu sausainiu, ir prašom – desertas!

Beatos virtuve Alma vanilinis kremas

Mieli žaisliukai „Bookoodee“ – rankų darbo žaislai. Vėl gi autoriai LATVIAI. Viena mergina ir vaikinas atsivežė juos į Lietuvą. Jei ieškosite dovanos kūdikiams, manau ši – labai gera.  Mielybės, kokių tikrai kiekvienas norėtų.

Beatos virtuve zaislai

Kokybiški lietuviški batai iš Šiaulių – „SABALIN“. Atradimas Vaikų šalyje, visos nusipirkome po batų porą. O kaina, ar žinote kokia kaina??? Nereali – 120 litų už šiltus batus. NO JOKE. Važiuokite į Šiaulius. DABAR. Mes visos iš „Beatos virtuvės“: aš, Laura, Ieva, Inga nusipirkome po porą. Vaikščiosim šiltai ir laimingai.

Beatos virtuve Vaiku salis sabalin

Dar viena džiugi naujiena ir ypač smagi yra kūrybinė pilis iš kartono. Tokias gamina „Žirafa“.

Beatos virtuve kartonine pilis is kartono Zirafa

Dar vienas geras dalykas – tai ženkliukai „ČIA TU“. Nuotraukos neturiu, bet nueisite į FB ir pamatysite. Visi nori tokio ženkliuko. Visas „Jurgio ir Drakono“ kolektyvas turi. Kūrėja Reda.

Na, ir pabaigai dar vienas pasidžiaugimas: nebereikės važiuoti į Ameriką pirkti dantų šepetukų… cha, cha, juokauju, aišku, bet man Rosita užrodė „Radius“ dantų šepetukus, tokius didelius ir minkštus. Tai aš, aišku, labai apsidžiaugiau, kai pamačiau, kad jų jau ir Lietuvoje yra. „Vaikų šalyje“ buvo ir „Assorti“, berods, jais prekiauja.

Beatos virtuve Vaiku salis dantu sepetukai

Tai va, kiek atradimų!!!!

Atrasti linkiu daug šią savaitę visiems.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (12)
Komentarai
 1. Rūta parašė:

  Sveiki, tai koks fainas straipsniukas:) o ypač patiko informacija apie… tuos šiaulietiškus batus… kaip tokiu reikėtų,,, einant su vaikais į lauką, gerokai atvėsus orams:)) rimtai, vėl nėra kuo apsiauti tokia proga…. :)) moterims taip nutinka….:)))

 2. Aušra parašė:

  Labai smagus ir informatyvus įrašas. 🙂 Ir gera, kai tave pavadina didvyre – maniškių trijų amžius būtent toks. 🙂

 3. Siga parašė:

  Puikus straipsnis, nuotaikingas, informatyvus, pilnas vaikystes prisiminimu, labai patiko 🙂

 4. Rocky parašė:

  Labas, Beatą, manau visi kas nežino, tai šis atsakymas iš Jūsų bus vertingas, norėjau paklausti ką jūs naudojote dekoruodama sausainius su Izabele, kad spalvos tokios malonios, aišku aš taip pat už natūralumą, bet eglutę puošiant imbieriniais sausainiais norisi ryškesnių spalvų 🙂 Gražios dienos

 5. Indrė parašė:

  Labai ačiū už galimybę paskanauti to fantastiško pyrago ir įdomų renginį 🙂

 6. Kristina parašė:

  Labai smagus straipsniukas. O tie Laimos šokoladukai,kaipaskaičiau kad su vafliais,priminė vaikystėje labai mėgtus, bet šitų niekur nemačiau,gal blogai žiūrėjau. Atkreipsiu dėmesį prekybos centruose.

 7. Raminta parašė:

  Beata, jeigu apsilankete Panevezyje, kada sulauksime Kedainiuose? Yra puiki, atrestauruota biblioteka su jaukiomis erdvemis. Artejanciu svenciu proga butu puiku susitikti ir paplepeti! 🙂

 8. Viktorija parašė:

  Ačiū, kad pasidalinote įspūdžiais apie Donuts. 🙂 Man tai atradimas ir žinosiu kur pasaldinti širdelę 🙂

 9. Rocky parašė:

  Dar labai įdomu, kaip padaryti gerą baltyminę statybinę medžiagą lipdyti imbieriniui nameliui. ne pernai dariau, tai krito ir krito, tai tik galiausiai kai jau visas negražus išsitepė baltymų mase tai tiesiog suverčiau į konteinerį. Tai kaip padaryti tokią labai gerą masę, kad greitai suliptų? 🙂

 10. ramune parašė:

  ir as praleidau susitikima Panevezyje!!!!! VajetAU!!! 🙁

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.