8241
Beatos virtuvė

Kaip aš išliejau devynis prakaitus arba karšta joga valdo

(11)

Mano draugė Ieva, kuri gyvena Londone, man visada buvo pati geriausia karštos jogos advokatė. Ji ją taip pamėgo, kad net sakyčiau pašėlo, eidavo kas antrą dieną ir jau girdavo per visą pilvą kaip jai galva šviesėja, šonai tirpsta ir jaučiasi ji kaip ant sparnų. Londone gyvenau sakyčiau visai netoli nuo vienos tokios karštos jogos studijos, bet kažkaip niekaip taip ir neišsiruošiau, nes visokių ten gandų sklandydavo, kad pragaras, kad labai sunku, kad dvi valandos ir t.t. Mieliau eidavau karts nuo karto į tokį kitą visai šalia esantį jogos centrą. Nesu labai panirusi į ją, tik prisilietusi sakykime. Ir jogos nepraktikuoju, nors kaip ir daug ko – norėčiau.

Apie Vilniuje atsidariusią karštos jogos studiją Agni sužinojau tik todėl, kad ją atidarė mūsų mylimos Bronės draugė Jūratė. Tai galvoju aha atėjo ir man laikas išmėginti. Ir mes sau abi draugiškai su Odeta nuvarėm vakar pasišildyti. Aš emailo įspėjamojo neskaičiau ir galvojau, aha karšta, na tai bus truputį šilta, nubrauksim prakaito lašelį, svarbu vandens ir rankšluostį turėti, atvariau kaip užkietėjusi sportininkė į lycra įsisupus. Agni labai jau tokioje ne tradicinėnje vietoje – verslo centre, Perkunkiemyje, tačiau verta ir per pusę miesto važiuoti, supratau…. Patalpų reikėjo naujų ir gerų, kad galima būtų tą visą šildymo ir drėkinimo sistemą pastatyti. Viskas nauja, merginos malonios. Ir prasidėjo – kai įeini, tai atrodo kad bum atostogos! Kur nors tropikuose, karšta, drėgna. Daromos jogos pozos, koncentracija į kvėpavimą ir save. Nuo manęs taip vanduo yra bėgęs tik duše.

Aš išgėriau pusantro litro vandens, mano rankšluostis buvo ant gręžimo ir pirmą kartą turbūt savo gyvenime ant savo pilvo pamačiau prakaito lašą…. Wow. Jausmas su niekuo nesulyginimas. Toks lyg išsilaisvintum, lyg nuo tavęs viskas ko tau nereikia išbėga. Trumpai tariant – eisiu vėl, nes tokio jausmo niekur kitur nesu pajutusi, o man karštis patinka ir atsipalaidavimas patinka, ir kvėpuoti giliai patinka, taigi viskas puikiai tinka. Tik perspėjimas toks eikite ten nusivalę jau visus tušus ir t.t., nes paskui vaizdas tai oi toks truputį disturbing su marilyn manson veidu….Tai aš aprašiau patirtis, o dabar noriu, kad pati studijos įkūrėja Jūratė papasakotų apie savo kelią jogos link, nes žinokite kažkada ji dirbo banke, bet susilaukė trijų vaikų ir suprato, kad jos kelias kitur veda… Paskaitykite dar kvietimų laimėkite ir pačios išbandykite.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (11)
Komentarai
 1. Lina parašė:

  Labas, Beata ! 🙂
  dabar as Liuksemburge atostogauju ir vakar mano drauge dare joga namie, o as pasizadejau siandien pabandyt kartu. O vilniuj gyvenu salia perkunkiemio! Tai zenklas 😀 paskaicius sia patirti, noriu ir as !!! skamba be galo karstai ir worth to try! Labai noriu kvietimo siam smagiam isbandymui. Kadangi Vilniuj dirbu namie, man reikia veiklos 🙂
  Linkejimai is pavasarisko ir zydincio Liukso!
  Lina <3

 2. Ieva parašė:

  Ilga laika ieskojau info apie karsta joga Lietuvoje.Pagaliau yra!Tikrai idomu bus isbandyti.

 3. inga parašė:

  Apie šią jogos rūšį sužinojau iš Evos Tombak straipsnių ir labai laukiau, kada ji atsiras pas mus. Labai norėčiau ją išbandyti ir labai norėčiau kvietimo:-)

  Inga

 4. INule parašė:

  Beata,su tavim nors i pasaulio pakrasti butu gera keliauti!!!! Beta isku ir riebalu tirpinimo procedura ne pro sali 🙂

 5. Reda parašė:

  Niugi bais įdomus dalykas 🙂 ir kaip gi nenorėti :). Man dar labai patiko ta mintis, kad išgerti nemažai vandens reikia, tai tuo pačiu nušauni du zuikius ir pasimankštini ir skysčių reikiamą lygį palaikai.

 6. Rita parašė:

  Mielai išbandyčiau. Jau noriu atostogų tropikuose:)

 7. Ieva parašė:

  Man labai patinka sauna ir joga! O cia viskas viename! Ir dar nemegstu apsilimo, o cia nuo aukskstos temperaturos raumenys susyla savaime ir kunas lankstesnis tampa. Taigi uz viska pagalvota, belieka tik sportuoti 🙂 Nerealus dalykas, noreciau isbandyti Jusu studijoje!

 8. Rūta parašė:

  Labai labai norėčiau išbandyti!! Negalėjau patikėti, kad tokia šauni studija atsirado prie pat namų:) norėčiau išbandyti, na ir greičiausiai tapti nuolatine kliente :)po dienos darbų bus super atsipalaidavimas..

 9. Violeta parašė:

  Oi kaip įdomu, kaip norėčiau išmėgint, dabar susiėmiau su mitybą, bandau sportuot. Tačiau esu tokia, kad viena sportuot labai sunkiai prisiverčiu, o va su bendraminčiais būtų lengviau

 10. Sandra parašė:

  Esu pasirengus naujiems pavasariniams pokyciams,bet neapsisprendziu nuo ko pradet,gal si naujove padetu patiket labiau savimi,tapti pastovia lankytoja,o ir su komanda tai butu daug lengviau.Labiausiai tai del sveikatos to reiketu….

 11. Lina parašė:

  Nerealiai noriu!!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.