8241
Beatos virtuvė

Lapė vėl sugrįžo

(0)

Kaip gera – Lapė vėl sugrįžo. Ji kaip visada taikliai. Vasara jau prie pabaigos ir tikrai lankėmės visi naujose kavinėse ir restoranuose, kur nors kurortuose ar senamiesčių kavinėse, ar šiaip kokioje rekreacinėje vietoje.

Manau nemažai jaunuolių šią vasarą pirmą kartą savo gyvenime išbandė padavėjo amatą. Aš, tiesą sakant, niekada nebuvau padavėja ir galvoju, kad norėčiau pabandyti. Manau, būčiau visai neprasta. Tai galbūt kada nors, kai Tomas atidarys Jurgio ir Drakono tikrą restoraną su sienom ir lubom, eisiu padirbėti. Ha ha ha, o jei rimtai, tai aš labai gerbiu šitą sunkų užsiėmimą, ypač jei reikia jį dirbti, kai yra pats karštymetis. Aš savo ruožtu norėčiau pagirti vieną kitą Nidos vietą. Tiesa, atostogaudama Nidoje buvau tik dvejose ar trijose vietose ir jose vis laukė geri padavėjai.

Štai Senoji Sodyba – skaniausi bulviniai blynai ir šiap geriausias naminis lietuviškas maistas Nidoje. Ir visada malonios merginos.

Ir aišku InVino, be kurio vilniečiai negali ir anot kai kurių, net neina niekur kitur. Tai va ten mūsų didžioji draugė ir mano, ir vaikų buvo Rūta, kuri yra pati išmaniausia ir maloniausia padavėja iš visų. Maloni, paslaugi ir visada žino, ko mums reikia.

photo 1-61

Bet būna jų visokių, manau šis Lapės rašinėlis apie padavėjus – labai labai geras. Perskaitę, galite palydėti komentarais, kas jums yra geras padavėjas.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.