8241
Beatos virtuvė

Girinis vėl prisimena biblioteką ir pristato baklažanų suktinukus

(0)

Kaip juokinga, kai viešoji erdvė atspindi orų prognozes, tiksliau – bendrą nuotaiką temperatūros ir oro sąlygų atžvilgiu. Jei kovą-balandį visi choru vaitojo (ir Londone, ir Vilniuje) „oi, kiek galima, aš tai jau nebegaliu, gal žiema niekada neišeis???“, tai dabar vienas po kito visi šaukia ir netgi retkarčiais pasigirsta ilgesingas „oi, o gal lietaus???“… ha ha ha.

Man, kai siekiau kulinarės diplomo, tai ne tik reikėjo išmanyti visokias temperatūras, tešlas ir pavadinimus, bet ir turėjau visą meniu aplanką pristatyti. Aš jį vis dar turiu ir ilgesingai pavartau…Vienas meniu jame buvo pavadintas žaismingai: „I can’t wait for my holiday so I’ll just pretend I’m there“ – iš serijos „Nebegaliu sulaukti atostogų, tai pavaidinsiu, kad jos jau prasidėjo“. Ir iš tiesų kartais galima taip pavaidinti. Šį antradienį, nors dar ir ne Viduržemio jūros pakrantės oras, mes išsitempėm bbq ir išsikepėm dalykų ant jo bei pasiruošėm visą al fresco stalą… Nors medžiai dar pliki nuogi, bet nuotaika jau „laukinė-atostoginė“.

Taigi, šiandien mūsų mylimas Girinis traukia iš bibliotekos nuostabiausią mano turbūt vienos mėgstamiausių autorių Nigellos Lawson knygą Nigella Bites ir pristato saldžiarūgščius baklažano suktinukus… Ką jau čia bepridursi, išbandykite.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.