8241
Beatos virtuvė

Grybai, uogos, niekas nebus nuogas, visi bus laimingi ir šiltai apsirengę :)

(2)

Mielieji, jei nespėjote, tai žinokite – rytoj yra Grybų šventė Varėnoje.

Ir pati mačiau, kad turguje grybų vis daugyn. Praėjusią savaitę pati pirkau voveraites Kviečiu į svečius voveraičių fritatai ir didelius baravykus… O va pati truputį pagrybauti galėjau vasarą, dar kai filmavom nuostabaus gražumo laidą.

Beata Dzūkijos parke

Mielieji, tik jums galiu išduoti, kad būtent grybų laida buvo nufilmuota pati pirma šiame sezone, bet laukėm ir branginom, kad ją galėtume rodyti Grybų šventės savaitgalį. Ir šiaip galvojom, kad tai laida apie atsargas. Nebūtinai tik apie grybus. Praėjusiame sezone buvom net grybų profesorių pasikvietę ir apie nuodingų ir įvairių grybų pavojus aiškinomės. Tai šį sekmadienį laida priėmė ir uogas pas save į kompaniją. Taigi jei jūsų podėliai pilni ar nelabai, vis tiek rasite naujų idėjų.

Pirmiausia turiu pagirti ir pagarsinti, kokia nuostabaus gražumo yra Dzūkijos nacionalinio parko etnografinė sodyba. Man tiesiog kvapą ten užėmė. Jei nebuvot – važiuokite.

Sodyba Dzūkijos parke

Ačiū Jonui Bajoriūnui, Marcinkonių etnografijos muziejaus vedėjui ir etnografui, kuris mus ten įsileido ir leido uzurpuoti kiemą, ir šeimininkauti visą dieną, bei vandenį ir elektrą skolino. Mes ten buvome saulėtą vasaros dieną, išvažiavome apsvaigę nuo grožio ir dzūkiškų dainų. O jas dainavo ir lūpine armonikėle muzikavo Marcinkonių etnografinio ansamblio nariai – garbingiausio amžiaus Juzefa ir Stanislovas Česnulevičiai.

Dainorėliai Beatos TV laidoj

Aš jiems grybų rizotą gaminau. Manau, grybų rizotą tikrai verta pamėginti. Bulvės gerai, bet paragaukime grybų ir kaip italai.

Dar ir blynų, ir pyragų tikrai bus… Ir būtent tų dainų…

TV laidos stalas - pyragai

 

Čia galite peržiūrėti trumpą laidos anonsą.

Taip pat dar primenu apie Kviečiu į svečius. Savaitgalis geras nusimato…

Aš vakar atvykau į Palangą, ir šiandien esu Klaipėdoje… oi, apie viską pripasakoti tikrai dar spėsiu. Bučiuoju, apkabinu, pasimatysim sekmadienį. Gero jums savaitgalio. Skleiskite gerąją Kviečiu į svečius žinią ir gyvenkite 3D gyvenimą...

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. Greta parašė:

    Laba diena, Beata. Sudomino informacija, kad jums reikia asistento. Manau, jog butu smagu su jumis dirbti.:)

  2. Greta parašė:

    Dar karta labas Beata,:) Norejau paklausti, kada bus naujausios receptu knygos pristatymas Vilniuje? Aciu

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.