8241
Beatos virtuvė

Cepelinai – JĖGA!

(8)

Reikėjo jums matyti nušvitusį režisieriaus veidą, kai paaiškėjo, kad visą laidą skirsiu ce-pe-li-nams, – „Pagaliau bus TOBULA laida!“ – sakė jis. Negalvokite, kad mūsų režisierius yra tik bulviavalgis, jis iš visos kūrybinės grupės labiausiai giria ir daugiausiai visų mano receptų, pagamintų laidose, išbando namie. Kiekvieną tokį kartą pasisako, – kepiau tą ar aną. Bet mūsų režisierius, kaip ir aš, negali paslėpti (kaip ir daugelis mūsų), kad vis tik cepelinas lietuviui yra tobulas komforto maistas. Tai, kas kvepia namais ir primena močiutę arba mamą. Cepelinai yra bendruomeniškumą skatinantis maistas, nes juos geriausia gaminti būryje. 

IMG_1375

Cepelinus rudenį reikia nors sykį išsivirti. Ir, tiesą sakant, kai ruošiausi šiai laidai, aš namuose ne kartą gaminau ir visų klausinėjau, jūsų taip pat, ir surinkau visą pluoštą gerų patarimų, kaip išvirti tobulus cepelinus.

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

Visi šie patarimai yra mano laidoje, labai rekomenduoju pažiūrėti, ir ne tik į cepelinus, bet ir į labai visų mėgiamo TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktores, kurios kartu su manimi cepelinus pagamino pirmą kartą gyvenime! Visos trys – Vitalija Mockevičiūtė, Lina Rastokaitė ir Aušra Štukytė šį cepelininį iššūkį priėmė lengvai ir neabejodamos.

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

O Aušra net atsivežė palaikymo komandą – augintinę Eureką, kuri labai domėjosi cepelinais ir net paragavo žalios bulvės.

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

Cepelinus lipdėme labai linksmai, prisiklausiau įdomiausių istorijų, sužinojau, kas yra sląstukai, surengėme bulvių skutimo ir žongliravimo jomis varžybas. Bet viskas baigėsi laimingai, t.y. – cepelinais.

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

Atskleisiu paslaptį. Kai jau lipdėme savuosius cepelinus, slėpdamos juose ir mėsos, ir varškės įdarus, moterys nusprendė, kad toks užsiėmimas labai tinkama mergaitiškam susibėgimui. Ir teisingai, – nereikia leisti, kad mitai atimtų iš mūsų malonumą valgyti didžkukulius. Kas kokius labiau mėgsta, – ar įdarytus grybais bei šonine, ar keptus, ar labai skanius ir puikius, ir be jokio bulvių tarkavimo aparato pagamintus.

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau

O beje, ant nosies savaitgalis, galbūt ir pas jus ant stalo garuos tobulieji didžkukuliai? Jei esate pirmakarčiai cepelinų lipdytojai ir galite man tai įrodyti (ne ne, cepelinų siųsti nereikia, užtektų kokios nuotaikingos nuotaikos, istorijos ar abiejų), – būtinai taip ir padarykite iki antradienio, ir viską siųskite beatai@beatosvirtuve.lt! Aišku, kad tokį rimtą maistą geriau valgyti užsigeriant kuo nors… virškinimą lengvinančiu todėl pas smagiausios istorijos ar nuotraukos autorių iškeliaus dvi dėžės mineralinio vandens Vytautas“, kad ir jums, ir giminėms užtektų…

Beatos virtuvė, cepelinai, moterys meluoja geriau 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Julija parašė:

  Laba diena, gerb. Beata, pagal laidos reklamą, buvau supratusi, kad cepelinus darysite kažkaip kitaip.
  Bulves tarkovote kuo? Bulves tarkovote bulvine, smulkia, tarka.

  Laidos nemačiau.
  Su pagarba

 2. r.babausyte parašė:

  Pelės miegmaišiuose 🙂 Niekada nesu gaminus ir valgau tik iš pagarbos gaminusiajam 🙂

 3. ... parašė:

  skanu cepelinai !!! tik ne kepti orkaiteje. Atrodo labai kieti ir vos ikandami.

 4. lina parašė:

  Kepti cepelinai neskanu 🙁

 5. Kristina parašė:

  Gal žinote, kur konkrečiai galima įsigyti sūrmaišį? Šioje laidoje išgirdau, kad veterinarijos prekių parduotuvėse, bet paskambinau į kelias, tai sakė pirmą kartą girdi… 🙂

 6. Sigita parašė:

  Cepelinai skanu!o ar esate ragavę cepelinus su morkomis(įdaras). Labai skanu…o jį padaryti labai paprasta:morkas sutarkuoti su bulvine trintuve,pakepinti svieste,galima įdėti svogūno,aguonų,druskos.
  Atvėsus dėti į cepelino vidų.man labai skanu su grietine.Kas virsite skanaus….

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.