8241
Beatos virtuvė

Bronė į Gruziją

(0)

Aš nežinau, ką daryti su savo norais: aš nuolatos verdu kaip puodas, man norisi to arba ano. Iš tiesų, tai esu kaip burbuliuotas vanduo, kuris niekaip nenustovi vietoje. Kai gavau mielą pakvietimą palėkti iki Gruzijos, aišku sakiau ‘aš noriu noriu’, bet po kažkiek laiko, kai fejerverkai susijaudinimo nuslūgo ir nutilo fanfaros supratau, kad ne, deja važiuoti negalėsiu. Gyvenimas kaip svarstyklės senovinio būdo, ant didesnės lėkštės dedi sveriamą daiktą, o ant mažesnės svarmenis, taip ir laviruoji, kad būtų pusiausvyra ir lygybė, kuri svarbi kaip niekas kitas, nes kitaip svarstyklės tiesiog neveiks ir neatliks savo darbo.

Todėl aš pasakiau ačiū, bet sakau, gal mano Bronelė norėtų palėkti? Nes va knygą į gyvenimą paleido, o entuziazmo ir meilės tolimiem kraštam beigi gebėjimą viską perpasakoti turi stulbinančiai efektingą. Sakau Bronel, važiuok tu, atitrūksi ir nuvykusi gal chačiapurio ir neišmoksi kept, bet va brolišką Gruziją aplankysi ir kitiem papasakosi.

Kaip tarėm taip padarėm, kaip toje pasakoje. Ir sėdo Bronė ant šluotos, hmm lėktuvo ir pakilo į orą ir skrido per klonius ir laukus, štai ką pamatė.

panorama

Be to suprantu, kad Gruzija labai jau atraktyvi destinacija tapo, ne tik dėl tiesioginių skrydžių, bet ir dėl palankaus klimato beigi neregėto svetingumo.

Jei jūs buvote taip pat, dalinkitės ką užmatėt, o dabar tebunie pasakoja Bronė čia.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.